Santrauka: "Fishbone” grįžta į Europos scenas.
Tema sukurta: 2008.04.10 17:21
1 2 Toliau Paskutinis
2008.04.10 17:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Moniakytia
Moniakytia
Naujokas
Fishbone" tai alternatyviojo roko grupė, savo muzikoje maišanti funk, ska, punk roko, regi, sunkiojo metalo ir kitų stilių elementus.

Jau balandį spalviengieji Amerikos rokeriai "Fishbone" pradeda savo didelį turą po Europą.

Kolkas paskelbę tik įtemptą balandžio mėnesio tvarkarštį "Fishbone" ketina užsukti ir į Baltijos šalis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 19:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


chuligans
chuligans
Pradedantysis
man px
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 19:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Obn
Obn
Pradedantysis
Man irgi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Termosas
Termosas
Moderatorius
man tuo labiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neiprastas
neiprastas
Pažengęs
zmogus juk keliasi reitinga ir paziurekit kiek jai metuku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 22:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siratukas
siratukas
Didmeistris
na tai kad ir tau ne ka labai daugiau metuku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
(pastebejimai) labai daug radzio gerbeju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.12 09:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neiprastas
neiprastas
Pažengęs
is to paties girdziu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.12 11:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kablelis
kablelis
Meistras
Ko jus kabinejates? Gal iesko bendraminciu - Fishbone'u gerbeju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.12 12:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kasperekjr
Kasperekjr
Naujokas
Si grupe yra puiki bet man tai labaiu patinka MBWTEYP gal kazkas apie juos girdejote??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.12 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Moniakytia
Moniakytia
Naujokas
prie ko cia metai? tiesiog susidomėjau grupe, noriu kaiką sužinot daugiau....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.12 16:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kasperekjr
Kasperekjr
Naujokas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.14 23:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


t00zas
t00zas
Naujokas
bliam ir priviso tu vaiku kurie galvoja kad zino fishbone ... ju seneliai gal ir zino FISHBONE - bene geriausia pasauly ska 2 kartos grupe, kad ji vel koncertuoja tai geriau nei kad jezus prisikele (siaip jie vienmeciai) cia kaip klasikui mocarta gyva isgirst... abejoju ar ju emule gabalu rast normaliai galima nes kaseciu ir vinilu neistrauksi bytais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.14 23:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


t00zas
t00zas
Naujokas
Originally posted by: Moniakytia

Fishbone" tai alternatyviojo roko grupė, savo muzikoje maišanti funk, ska, punk roko, regi, sunkiojo metalo ir kitų stilių elementus.



Jau balandį spalviengieji Amerikos rokeriai "Fishbone" pradeda savo didelį turą po Europą.



Kolkas paskelbę tik įtemptą balandžio mėnesio tvarkarštį "Fishbone" ketina užsukti ir į Baltijos šalis.


pataisyk aprasa sita, nuo kada ska ir rokas eina tolygiai ? ska tai muzikos stilius kuriame persipina regis jazzas ir big bandas. ji sukure seni negrai senoj geroj jamaicoj kai uzpute pamaste kad galima grot greiciau. po to ji dar papilde miesto temos is jazz ir blues ir sitas senu geniju menas , dievu muzika, pasklido po didmiescius. tai buvo pirma banga, antra banga tai daug labiau instrumental ir dar greitesnis pritaikytas 80's sokiams ska, kuriam jau galima rast ir electro uzuomazgu.

ir tu tai drysai ivardint rokeriais ? kas jie tau - elvis preslis? deff leppardai ? zztopai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.14 23:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skankin
Skankin
Pradedantysis
gaš,domiuosi ska, ir šitos grupės niekad nesu girdėjus. atsilikus aš turbūt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.14 23:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skankin
Skankin
Pradedantysis
Originally posted by: t00zas

Originally posted by: Moniakytia



Fishbone" tai alternatyviojo roko grupė, savo muzikoje maišanti funk, ska, punk roko, regi, sunkiojo metalo ir kitų stilių elementus.







Jau balandį spalviengieji Amerikos rokeriai "Fishbone" pradeda savo didelį turą po Europą.







Kolkas paskelbę tik įtemptą balandžio mėnesio tvarkarštį "Fishbone" ketina užsukti ir į Baltijos šalis.




pataisyk aprasa sita, nuo kada ska ir rokas eina tolygiai ? ska tai muzikos stilius kuriame persipina regis jazzas ir big bandas. ji sukure seni negrai senoj geroj jamaicoj kai uzpute pamaste kad galima grot greiciau. po to ji dar papilde miesto temos is jazz ir blues ir sitas senu geniju menas , dievu muzika, pasklido po didmiescius. tai buvo pirma banga, antra banga tai daug labiau instrumental ir dar greitesnis pritaikytas 80's sokiams ska, kuriam jau galima rast ir electro uzuomazgu.



ir tu tai drysai ivardint rokeriais ? kas jie tau - elvis preslis? deff leppardai ? zztopai?


diev,nepyk gi taip ant jos,gal kur inete rado,ir pačias pirmąsias citatas ištraukė. bet šiaip jo,monykutjea (ar kaip ten xD) jai jau rašai tai reikėtu labiau pasidometi,o tada jau pateikti informaciją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.14 23:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


t00zas
t00zas
Naujokas
paklausk mamos tetes arba senelio pasakys db gi 3 ska karta groja o jie tarp pirmos ir antros buvo. siaip ne seniai kaip zmones, naujinasi. bet vistiek buble lieka, tradicijas tesia.. patikek tox beprotiskas biski bet geras. aisq ka rasi youtube tas nebus itin geros kokybes nes jie gerus 6-8 metus koncu nedare
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.14 23:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skankin
Skankin
Pradedantysis
bliam,bet pasiklausius tų senųju skankininkų tai melodijos kaip iš meksikietiškų serialų,tie tai man tikrai nepatinka. čia aš kalbu apie Ska - P tarkim. aišku kaip parašyta tai pas juos atsispindėjo tas ska tuose jų tekstuose ir tra ta ta. bet šiaip manau man asocijuojasi su serialais gal dėl tos ispanų kalbos xD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.14 23:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


t00zas
t00zas
Naujokas
tai del ispanu kalbosbet tokios dainos kaip a la mierda tai jau legenda. siaip jie trecia banga. o fishbone tokie daugiau instrumental bet jie mane veza. dede is amerikos tevui senais laikais atsiunte keseciu slapcia keleta dar db isiamzines isgirdo kad gali net i ltu atvaryt tai db krykstauja kaip vaikas sako senas dienas prsimins. siaip apie juos neblogas straipsnis delfy yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.15 00:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skankin
Skankin
Pradedantysis
na nežinau. bet ta kalba man čystai asocijuojasi su muilo operom,net žiauru xD bliam,reikės pasearchint,sudominai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai