Tema sukurta: 2010.08.12 19:04
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2010.08.12 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hyna
Hyna
Patyręs
Facebook tuoj užsiregistruos 500mln. vartotojų.
Ir dar Britanijoje darbuotojai darbe praleidžia daugiau negu valandą (ar daugiau) prie facebook.
Ar esate užsiregistravę? Patinka? Ką dar galite pakomentuoti? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 19:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Man tai nelimpa tas facebook. Matai ką darė žmonės kurie net nėra tavo draugų sąraše, o ir šiaip, pasižiūri kartą į mėnesį ir užtenka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Hmmm... Visi mano pažįstami toje snukiųknygoje. Klausi ar patinka, sako: ne, tiesiog sėdžiu. O po 5min lekia prie interneto, kad tik pažiūrėti ar kas pakomentavo, ar sienoj kas parašytą, žuvyčių pašert. Pas kai kuriuos jau liga nuo to facebooko, nebegali be jo gyventi.
Asmeniškai man pačiai jis kažkaip nepatinka, nors anketos ten neturiu. Bet ir turėti neketinu.
Be to tinklapis skirtas labiau ne naujų pažinčių atradimui, bet bendravimui su draugais, o su jais geriau bendrauti akis į akį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Turiu, kas kelias dienas pažiūriu kas naujesnio pas draugus, nuotraukas gal iš kažkokių renginių ir panašiai.. Šiaip ten nežaidžiu žaidimų ir panašių nesamonių
Dar mano žiniomis, facebook sukūrė kažkoks studentas seniau nu ir pasisek tu man taip.. Kaip išpopuliarėjo.. Jei jau 500mln vartotojų, tai beveik kas 12 žmonių pasaulyje turi facebook
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neaktyvi
Neaktyvi
Patyręs
Man nepatinka tas facebook, tad užšaldžiau anketą. Pirma man neatrašė draugės nors jos buvo prisijungusios. Antra man automatiškai darėsi sienoje [kaip per draugas.lt panašiai minčių srautas tai pamaniau gal draugas.lt įsižiūrėjo iš facebook?] koks mano dienos gėrimas nors nenorėjau ;DD . Trečia ten man žaidimai striginėjo. Ketvirta ten nėra ką veikti. Penkta Ten angliškai, o man norisi lietuviškai nors esu užsiregistravusi lietuviškame. Šešta ten ratai lankaus, nes nuobodu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Pirma, tai rodo online dar kurį laiką, kai paspaudi "x" kampe
Antra, taip nusižiūrėjo, bet ką tai turi bendro su facebook nepatikimu?
Trečia, nusipirk pc geresnį ir interneto liniją..
Ketvirta, kaip nėra ką veikt, jeigu žaidei žaidimus, kurie striginėjo ir rašei draugėms? Ar žaidimų žaidimas ir rašymas draugėms yra nieko veikimas?
Penkta, eina pasikeisti
Šešta, taigi tu išaldei anketą, tai nesilankai retai, nesilankai visiškai jau
Fail postas kažkoks
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 19:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Triusiukelis
Triusiukelis
Meistras
nekertu as to facebooko... kazkoks briedas. anketa pasidariau tik is smalsumo, kas ten per vienas, nes ir per radija snekejo ir dar visur kur tik feisbukas ir tegirdi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eco
Eco
Patyręs
Iš tiesų, tai facebookas yra vienintelis toks socialinio pobūdžio puslapis.. ir galiu pasakyti, profesionaliausias. kam nepatinka, tas nesiregistruokit, šiaip vargu ar ką geresnio rasit. Tie patys žaidimai labai gerai suveikia laiko prastūmimui, kol netampa liga (visokiems farrmville ir pnš.). be to, man tai labai gerai. susirandi draugų užsieny, po to bent kartais su jais internetu ryšį palaikai. Draugų foto išžiūri. Kažkaip snukiaknygėj vien pliusus matau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 19:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Aš neturiu facebook'o ir jau beveik kompleksuoju dėl to,nes kai pasakau kam nors,tai pažiūri kaip į raupsuotąją. Bet dabar jau iš principo nesireginu. :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ornela
Ornela
Naujokas
Turiu ir patinka. Dabar net butum nemadinga ,jei neturetum
Tai puikus interneto puslapis bendrauti su draugais, ypac kai jie toli. Sukeli nuotraukas ir kada jie gali- tada paziuri ir pakomentuoja. O amzinai skubanciu pasaulyje su visais susiderint sedet prie skypo ta pacia valanda suniai gaunas .Per pasta siust -ilgai laukt atsakymo,o kazkaip nesinori laiske tik pora zodziu parasyt.Tad jei jau rasyt laiska- tai ilga
Kasdien gali pabendraut su gerbejais "linkin park" ,ir naujausia rubu kolekcija megstamos parduotuves pamatai viena is pirmuju neiszengus is namu..ir dar daug pliusu ++++++++
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 19:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neaktyvi
Neaktyvi
Patyręs
Ornela rašė:

Turiu ir patinka. Dabar net butum nemadinga ,jei neturetum

Tai puikus interneto puslapis bendrauti su draugais, ypac kai jie toli. Sukeli nuotraukas ir kada jie gali- tada paziuri ir pakomentuoja. O amzinai skubanciu pasaulyje su visais susiderint sedet prie skypo ta pacia valanda suniai gaunas .Per pasta siust -ilgai laukt atsakymo,o kazkaip nesinori laiske tik pora zodziu parasyt.Tad jei jau rasyt laiska- tai ilga

Kasdien gali pabendraut su gerbejais "linkin park" ,ir naujausia rubu kolekcija megstamos parduotuves pamatai viena is pirmuju neiszengus is namu..ir dar daug pliusu ++++++++


O man vien minusai :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Turiu. Tas pats kaip ir koks kitas puslapis,nieko super duper. Kai padarys mokama nebesinaudosiu :)
Tiesiog esant uzsienyje palaikai kontakta su draugais. Dabar visi issibarste po pasauli. Idomu paziureti nuotraukas pasidalinti ir tt.

Siaip facebook turi daug problemu,labai daug. Su informacijos saugumu tarkim ypac dideles, nors zadejo panaikinti,bet kazkaip nematau nieko einancio link to.

Anketu istrinti irgi neimanoma, duomenys liekas pas juos, visus duomenys lengvai dalinasi su treciaisiais puslapiais... Taigi facebook netik linksma idomi 'svetaine' , bet taippat ir rizika :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 21:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eco
Eco
Patyręs
RavinRabbit, pats fb pasake, kad cia mitas, kazkas is to burbulo pasipelnyti nori. niekas feisbuko neapmokestins!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Eco rašė:

RavinRabbit, pats fb pasake, kad cia mitas, kazkas is to burbulo pasipelnyti nori. niekas feisbuko neapmokestins!


Man nei silta nei salta istikruju :) apmokestins ar ne. Nes jis ir taip mokamas. Musu laika atima ir musu duomenis asmeninius,kas yra neikainojama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Neturiu ir neturėsiu ten anketos. Dabar visi serga kaip kokiais vėjaraupiais, o aš turiu imunitetą :P Nors kaip kas čia jau sakė, kai kurie verčia jaustis nenormalia dėl to.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 22:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
toks tinklapis butu man naudingas, jei as ji pats administruociau
O dabar ...nzn, man jis "be rysio". Lenda visokie , draugaut mat nori.
Ir panos ten "trenktos" kazkokios
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
Templar rašė:

toks tinklapis butu man naudingas, jei as ji pats administruociau

O dabar ...nzn, man jis "be rysio". Lenda visokie , draugaut mat nori.

Ir panos ten "trenktos" kazkokios


prie tavęs priekabiauja? prie manęs niekas, net drauguose:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
marijuana rašė:
prie tavęs priekabiauja? prie manęs niekas, net drauguose:)


As priekabiauciau,jei zinociau kur anketa :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 23:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
marijuana rašė:


prie tavęs priekabiauja? prie manęs niekas, net drauguose


avataras matyt atstumia.

Isidek kad ir forume pvz toki
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 23:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
ei, ramiakas, nereikia prie manęs priekabiaut o, šiaip, jau tų moteriškų avatarų ir taip užtenka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai