Tema sukurta: 2009.01.25 22:46
2009.01.25 22:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Martis1984
Martis1984
Pradedantysis
Na, nors rinkėjų aktyvumas Lietuvoje nėra didelis, tačiau Seimo ir Prezidento rinkimai visgi sulaukia šiokio tokio dėmesio. Šiemet kartu su Prezidento rinkimais vyks ir rinkimai į Europos Parlamentą. Tačiau jau dabar žiniasklaidoje Prezidento rinkimai gerokai nustelbia EP. Susimąsčiau kad aš ir pats nelabai žinau, ką ten tie europarlamentarai veikia, na juk ir dabar jie yra išrinkti, dirba, tačiau ką - nėra dažnai pranešama. Atrodo, kad nėra jokio skirtumo, ką išrinkti.. Tai galvoju, kokia gi to Europarlamento rinkimų reikšmė Lietuvai ir rinkėjui?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.26 08:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gotfridas
Gotfridas
Pradedantysis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.27 19:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Šeštadalis Lietuvos biudžeto - 5 milijardai Lt - ateina iš kur? Iš ES fondų. Štai ir europarlamentarų reikšmė: kad ES struktūrose užsiimtų valstybinio lygio lobizmu (teigiama to žodžio prasme), prastuminėtų mums aktualius projektus kaip antai elektros jungtys su Lenkija, Švedija ir t.t.

Tikrai yra ką veikti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.05 21:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egliuegle
egliuegle
Pradedantysis
Neisiu aš balsuot į tą europarlamentą. Kai paklausau, ką kandidatai kalba, tai visiškas nusišnekėjimas. Patys nesupranta, kur eina ir ką ten galės daryti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.05 21:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Ar geriau tada, kad Lietuva išrins lenkus savo rinkimuose? Ims visi lenkai, subėgs ir rinkimus, subalsuos, o kadangi lietuviai tik skundžiasi ir dejuoda, bet balsuot neina, tai ir turėsim džiaugsmo

Giliai asmenine mano nuomone - neinantis atlikti savo pareigos pilietis neturi teisės kritikuot valdžios. Nes pats nei piršto nepajudino, kad ji būtų geresnė. Ir mažas čia skirtumas, ar renkam Lietuvos,a r visos Europos parlamentą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.05 21:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egliuegle
egliuegle
Pradedantysis
Na ir kas, kad išrinks? Kokios galios mūsų europarlamentarų Europos parlamente? Daug ką dabartiniai nuveikė? 13 žmonių tarp 785 narių. Vandens lašas. Aš net nelaikau europarlamento sava valdžia. Lietuvos Seimas kas kita.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai