Tema sukurta: 2012.06.03 20:12
1 2 3 Toliau Paskutinis
2012.06.03 20:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nightman398
nightman398
Patyręs
Na ką, jau penktadienį prasidės futbolo fanų ir šiaip futbolo mėgėjų ilgai lauktas Europos futbolo čempionatas. Tai kokios jūsų prognozės? Ar pavyks ispanams apginti čempionų titulą, bei kokias rinktines ar rinktinę palaikote?

Aš esu už prancūzus ir manau, kad jie yra pajėgus po 12 metų pertraukos tapti Europos čempionais. Visgi ir treneris ne be tas, kuris Prancūziją atvedė prie tragiškų rezultatų (2008, 2010 m.) bei tarp pačių rinktinės žaidėjų bent jau kol kas nėra jokių nesutarimų ir draugiškose rungtynėse rodo gerus rezultatus (aišku, pagal draugiškas rungtynes nereikėtų vertinti rinktinės stiprumo, bet visgi rezultatai nuteikia optimistiškai).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.04 10:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Prancūzai? Tu juokauji? Beviltiška rinktinė. Realiausi pretendentai trys : Vokiečiai, ispanai ir olandai. Prancūzus gali išgelbėt tik sąlyginai lengva grupė, mat jei, kaip galima tikėtis, nepasišiks su ukraina ir švedais (kas iš tikro visai tikėtina), tai kartu su lygiai tokiais pat beviltiškais anglais išeis į ketvirfinalį, kuriame gaus ispanus arba italus, ir bus atia atia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.04 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaulėta
Kaulėta
Meistras
O man patinka prancūzai - uniforma graži
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.04 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nightman398
nightman398
Patyręs
Rennais rašė:

Prancūzai? Tu juokauji? Beviltiška rinktinė. Realiausi pretendentai trys : Vokiečiai, ispanai ir olandai. Prancūzus gali išgelbėt tik sąlyginai lengva grupė, mat jei, kaip galima tikėtis, nepasišiks su ukraina ir švedais (kas iš tikro visai tikėtina), tai kartu su lygiai tokiais pat beviltiškais anglais išeis į ketvirfinalį, kuriame gaus ispanus arba italus, ir bus atia atia


Nejuokauju, prancūzus palaikau dar nuo 2000 m. Europos čempionato. Ir kodėl juos taip nuvertini? . Nesiginčysiu, kad favoritai yra tavo paminėti vokiečiai, ispanai ir olandai. Tačiau, manau, kad šių metų Prancūzijos rinktinė kur kas stipresnė nei praėjusiame Europos čempionate. Bet kaip ten bus - neužilgo pamatysim .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.04 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tcffl
Tcffl
Pradedantysis
Sutinku del prancuzu, nesamones raso Rennais apie juos. Jie jau 20 macu nepralaimi (iskaitant draugiskas rungtynes).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.05 12:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Rennais rašė:

Prancūzai? Tu juokauji? Beviltiška rinktinė. Realiausi pretendentai trys : Vokiečiai, ispanai ir olandai.


Klausimas toks - kada paskutinį kartą matei prancūzus žaidžiančius? Čia jau visiškai nebe ta idioto Domenecho rinktinė, ir atsijauninusi ir žaidimą demonstruoja visiškai kitokį. Nemanau, kad jie turi labai daug šansų laimėt būtent dabar, bet toli gražu nebėra beviltiški, kurie sugebėtų grupėj PAR užimti paskutinę vietą

Olandai šiaip pagal apklausas jų šalyje patys net netiki, kad gali jų rinktinė kažką pasiekt - jei neklystu, dauguma išvis pasisakė, kad neišeis iš grupės jų komanda
Žinoma, aš tikiuosi, kad jie klysta, ir olandai gali laimėt - nepaisant to, kad jų žaidimas jau nė iš tolo nebeprimena romantiško atakuojančio žaidimo stiliaus vadovujant Van Bastenui (ir anksčiau).

O šiaip, tai būtų keista, jei ispanai nelaimėtų. Vienintelė viltis - visi paseno dviem metais po Pasaulio čempionato, o šįmet vėl turėjo gana varginantį sezoną ir Barca ir Real.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.05 12:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Tcffl rašė:

Sutinku del prancuzu, nesamones raso Rennais apie juos. Jie jau 20 macu nepralaimi (iskaitant draugiskas rungtynes).


Airija irgi nepralaimėjusi jau bene 13 mačų iš eilės, gal ir jie - favoritai? Na, pagyvensim, pamatysim, ar tikrai nesąmones apie fra rašau. Tik, tamsta, prisimink, kad mėgstamas rinktines irgi reikia vertint objektyviai, o ne "ai, man patinka FRA, tai vadinasi, šiemet jie daug šansų turi". Šansas jų vienintelis - laimėt visus grupės mačus, nes priešingu atveju net jei ir išeis į ketvirfinalį, ten gaus ispanus ir tada pamatysi, ko verti tie 20 nepralaimėtų mačų

Fra, bent ant popieriaus turi neblogą puolimą, bet saugų linija ir gynyba atrodo daug silpniau - o tuo pasinaudos bet kuris rimtesnis varžovas.

Ir galų gale, Fra-iceland 3-2? Po to, kai NAMIE gavinėjo 2-0? lygiosios namie su belgais, bosniais? C'mon, tai tikrai nepanašu į galingos rinktinės rezultatus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.05 12:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
VTomukas rašė:
Klausimas toks - kada paskutinį kartą matei prancūzus žaidžiančius? Čia jau visiškai nebe ta idioto Domenecho rinktinė, ir atsijauninusi ir žaidimą demonstruoja visiškai kitokį. Nemanau, kad jie turi labai daug šansų laimėt būtent dabar, bet toli gražu nebėra beviltiški, kurie sugebėtų grupėj PAR užimti paskutinę vietą

Olandai šiaip pagal apklausas jų šalyje patys net netiki, kad gali jų rinktinė kažką pasiekt - jei neklystu, dauguma išvis pasisakė, kad neišeis iš grupės jų komanda

Žinoma, aš tikiuosi, kad jie klysta, ir olandai gali laimėt - nepaisant to, kad jų žaidimas jau nė iš tolo nebeprimena romantiško atakuojančio žaidimo stiliaus vadovujant Van Bastenui (ir anksčiau).


O šiaip, tai būtų keista, jei ispanai nelaimėtų. Vienintelė viltis - visi paseno dviem metais po Pasaulio čempionato, o šįmet vėl turėjo gana varginantį sezoną ir Barca ir Real.


Kada mačiau? seniai. Užtat labai daug ką iš FRa rinktinės mačiau klubiniam lygyje, kur jie tikrai neblizgejo. naivoka būtų tikėtis, kad tokie vidutiniokai kaip reveillere, koscielny, mexes gerai sužais, kai visą sezoną savo komandose neretai tapdavo silpnąja grandimi (na, ok, del reveillere to negaliu sakyt, dėl kitų dviejų - drąsiai, užtektinai mačiau arsenalo ir milano mačų).

Sakydamas beviltiški, neturėjau omeny paskutinės vietos grupėj, nors bent jau švedai tikrai turi pakankamai galimybių mest iššūkį FRA.NAmie žaidžiantys ukrainiečiai nenorės būt apstumdeliasi irgi. Mačas su anglais turėtų būt įdomus.. Žodžiu, aš manau, kad FRa grupėj surinks kokius 4 taškus, ir ketvirtfinalis priklausys nuo kitų rezultatų.

O man beje nebūtų keista, jei ispanai nelaimėtų. Aš asmeniškai manau, kad šiemet čempionai bus vokiečiai. Ne tai, kad labai sirgčiau už juos, bet jie turi gerą, pastoviai progresuojančią rinktinę, plius retą kurį iš rinktinės galima vadint vidutinioku, ir beveik visi, neskaitant kelių, šį klubinį sezoną sužaidė labai gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.05 13:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Kaulėta rašė:

O man patinka prancūzai - uniforma graži


Taigi, džiugu Ir šiaip dar ne mažiau džiugu, kad europos čempionate bus bent viena komanda, kuri puikiai atstovaus afriką ir kelias ramiojo bei atlanto vandenynų salas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.05 13:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Na, prancūzų rinktinės rezultatai visgi rodo, kad gali pasiekt ir su šitais žaidėjais. Mano spėjimuose jie grupėj mažiau 5-ių taškų niekaip negali surinkt - ukrainiečiai (ar juo labiau švedai) kažin ar pajėgūs net ir su sirgalių pagalba laimėt, o anglai tokios bedantės rinktinės klausimas ar išvis kada yra turėję

Vokiečiai - taip, antri saraše po ispanų laimėt. Kas tik blogai - jų visas pagrindas, esminiai žaidėjai šįmet - Bayer'o žaidėjai. O šįmet Bayern'as pademonstravo nepaprastai stabilų "antros vietos sindromą" Pagal sudėtį visgi Borussia'ą turėjo aplenkt Bundeslygoj, o juo labiau aplošt Čelsius. Klausimai du - kaip morališkai atsigaus iš po šito antros vietos sindromo, ir kaip fiziškai sugebės atsigaut futbolininkai, kurie nuo pat sezono pradžios iki pat pabaigos pilnai lošė visuose trijuose fontuose - lyga, taurė, Čempionų lyga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.05 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Pagyvensim, pamatysim. Galų gale, reik nepamiršt, kad Bundeslygoj vyksta mažiau rungtynių nei kitose didžiosiose lygose. O 4 taškus skaičiuoju, nes manau, kad nuo anglų gaus malkų, nors taip, anglai irgi klaikią rinktinę vežasi. Nors nenustebčiau, jei visas tris rungtynes lygiom sužaistų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.05 15:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bigbug
bigbug
Patyręs
Nyderlandai, vokiečiai, ispanai, o sirgsiu už Angliją ir tuos pačius Nyderlandus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.06 10:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Faraonass
Faraonass
Didmeistris
Kaip tik vakar su draugu šiek tiek padiskutavom apie artėjantį futbolo čempionatą.Ir dar simboliškai susilažinom,iš 10lt,rinkomės po 3 komandas Laimi tas,kurio komanda čempionate toliau nužingsniuos.Aš rinkausi ispanus,jis vokiečius,tada aš olandus,jis portugalus,aš italus ir jis prancūzus.Pažiūrėsim,bet kokiu atveju laukia įdomus reginys Šiaip palaikysiu Olandiją
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.06 10:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Ispanai, matai, turi tris rimtas problemas susijusias su šiuo čempionatu :

pirma, tai pasirodė pranešimai, kad rinktinė "suskilo" į barcos ir madrido stovyklas; antra, tai iš visų didžiųjų valstybių trijų pagrindinių puolėjų būtent ispanų klubinis sezonas buvo prasčiausias (Llorente, Torres ir Negredo kartu įmušė tik 37 įvarčius, kai pvz. Olandų trejetukas RVP, Huntelaras ir de Jongas įmušė 84 įvarčius. Netgi italai, kurių trejetuke yra beveik visą sezoną praleidęs Cassano, lenkia ispanus su 45 įvarčiais); ir trečia, svarbiausia - nei vienai europos čempionei iki šiol nėra pavykę apgint titulo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.06 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Dėl komandinio klimato - tikiuosi. Nelabai mėgstu aš ispanų

Bet dėl antro argumento - nei vienas iš tavo išvardintų ispanų puolėjų nebuvo iš Barcos. Išvertus į kitą kalbą - neturėjo tokių saugų kaip Xavi, Iniesta, ar net to paties Fabregaso, nors jis Barcoj jau ir pats prie puolėjų persimetė. Ispanų galia pastaraisiais metais buvo būtent Barcos saugų linija, prie kurių ir Velička ar net Poškus galėtų tapt rezultatyviausiai žaidėjais

Dėl trečio argumento.. Iki 2010-ų metų ispanai niekaip nepatekdavo net į WC 1/4, nors labai dažnai būdavo įvardinami kaip vieni pagrindinių prentendetų į čempionus. Netgi kai čempionatas vyko Ispanijoj. Būdavo įvardinami kaip "amžini WC lūzeriai". Tai kas jau kas, bet ši ispanų karta tradicijas ir prietarus laužyt moka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.06 16:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Tomuk, soriukas, bet žaidžiant Chelsea ir esant tokio kalibro žaidėjui kaip Torres'as įmušt 6 ar 7 įvarčius per visą sezoną yra gėdinga. Chelsea saugų linija tikrai nėra tokia bloga,prasta, nevykusi, ar dar kažkokia, kad puolėjas liktų visisškai atkirstas nuo komandos.

Toliau tęsiant mintis dėl antro punkto - Van Persie tapo rezultatyviausiu premieršipo žaidėju, Huntelaaras įmušė beveik 30 įvarčių, nors nei arsenalas, nei schalke kažkokių nerealių, barsai prilygstančių saugų linijos tikrai neturi - bet tas įvarčių jiems mušt nesutrukdė, kaip nesutrukdė ir faktas, kad abi komandos čempionais netapo, o schalke išvis gan prastą sezoną turėjo.

Dar : vargais negalais pabaigoj išvargta pergalė su Kinija, del Bosque's nepasitenkinimas puolimu, sunkus fiziškai sezonas Llorentei, sunkus psichologiškai sezonas Torresui - na, žodžiu, bus įdomu Beje, aš asmeniškai likau nesupratęs, ir netgi neturiu jokios teorijos, kodėl į rinktinę buvo nepaimtas puikią formą visą sezoną rodęs Soldado? Gal tu kažką girdėjai, ar turi teoriją?

O dėl trečio punkto, aš vėlgi atsuksiu tavo žodžius prieš tave patį : sakai, ši ispanų karta moka laužyt tradicijas ir prietarus? Gal, gal, bet čempionų lygos titulo apgint irgi niekam nepavyko, tame tarpe ir barcai, kurios žaidėjai ir sudaro šios kartos pagrindą

O pirmas punktas... Na, čia jau pačios komandos reikalas.. Kalbant apie klimatą, man daug daugiau nerimo už visas barcos ir madrido peripetijas kelia vienas vienintelis italų rinktinės asmuo : Mario Balotelli - šalia jo net Einikis atrodo normalus, santūrus žmogelis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.06 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Na, apie Torreso kalibrą galima ginčytis ir ginčytis Sakyčiau, stiprus moralinis nuosmukis jam, ir tas 6-7 įvarčiai tai labai neblogas pasiekimas.

O Olandų puolimas puikus - taip, bet kad jų treneris yra gynybinio futbolo šalininkas, ir per WC olandai su nuostabia puolimo linija sėdėjo gynyboj. Pasiekė labai daug - ir dėl to beveik neabeju, kad su tuo pačiu treneriu ir taktiką tą pačią naudos... Gaila... Ir pasiekė ne dėl to, kad turėjo puolimo genijus, o tiesiog todėl, kad kaip kokie graikai lošė...

O dėl italų ir Balotelio man visiškai negaila

a) italų Catenaccio aš pakęst negaliu jau daug metų, ir italų ypač nemėstu, nors ir kitu stilium sužaistų, o jie vis dar dar pateisina tokiais veiksmais kaip Točio spjaudymai, de Rosio žiaurios pražangos ir pan. Juolab italai su tavo Catenaccio
išmetė olandus iš Europos čempionato, kai Olandai dviejų pendelių neįmušė..... Vienžo, tobulai nemėgstama komanda

b) jei kas nors ima tokį žmogų su IQ apie beždžionės lygio ir dar agresyvaus charakterio į komandą, tai pats ir atsakingas už mikroklimatus. Įdomu bus, Balotelis pažadėjo, kad užmuš pirmą jį rasistiškai įžeidusi žmogų, o Ukraina ir ypač Lenkija nepasižymi didele tolerancija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.07 01:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tcffl
Tcffl
Pradedantysis
Rennais,

" Tik, tamsta, prisimink, kad mėgstamas rinktines irgi reikia vertint objektyviai".


FRA nepalaikau, tiesiog manau, kad jie nera beviltiska rinktine, kuri iseis is grupiu etapo, o toliau jau matysim kaip jiem seksis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.07 09:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
VTomukas rašė:

Na, apie Torreso kalibrą galima ginčytis ir ginčytis Sakyčiau, stiprus moralinis nuosmukis jam, ir tas 6-7 įvarčiai tai labai neblogas pasiekimas.



O Olandų puolimas puikus - taip, bet kad jų treneris yra gynybinio futbolo šalininkas, ir per WC olandai su nuostabia puolimo linija sėdėjo gynyboj. Pasiekė labai daug - ir dėl to beveik neabeju, kad su tuo pačiu treneriu ir taktiką tą pačią naudos... Gaila... Ir pasiekė ne dėl to, kad turėjo puolimo genijus, o tiesiog todėl, kad kaip kokie graikai lošė...



O dėl italų ir Balotelio man visiškai negaila



a) italų Catenaccio aš pakęst negaliu jau daug metų, ir italų ypač nemėstu, nors ir kitu stilium sužaistų, o jie vis dar dar pateisina tokiais veiksmais kaip Točio spjaudymai, de Rosio žiaurios pražangos ir pan. Juolab italai su tavo Catenaccio

išmetė olandus iš Europos čempionato, kai Olandai dviejų pendelių neįmušė..... Vienžo, tobulai nemėgstama komanda



b) jei kas nors ima tokį žmogų su IQ apie beždžionės lygio ir dar agresyvaus charakterio į komandą, tai pats ir atsakingas už mikroklimatus. Įdomu bus, Balotelis pažadėjo, kad užmuš pirmą jį rasistiškai įžeidusi žmogų, o Ukraina ir ypač Lenkija nepasižymi didele tolerancija



Catenaccio? Tomuk, laiko mašiną turi? jau 20 metų italai taip nežaidžia Točio spjaudymaisi sakai? De rosio grubios pražangos? Tai gal man Boulahrouzo ar de Jongo žaidimo momentų geresnių paieškot? Kad ir iš finalo su ispanais? arba mačo su portugalais? Būkim biedni, bet teisingi - jei jau kažkada prieš 8 ar kiek metų kažkas kažka apspjovė, ar gavo raudoną už grubų žaidimą, ir dėl to visa rinktinė yra tipo "nešvari", "negarbinga", tai išvada labai paprasta - šitam čempionate nebus nei vienos švarios ir garbingos rinktinės, nes tu sakysi Totis spjovė, italai negarbingi, aš sakysiu Rijkardas spjovė, olandai negarbingi

Beje, jei olandai dviejų pendelių neimušė, tai gal patys kalti, kad išmesti buvo? Beje, mano atmintis sako, kad jie tame mače neįmušė 5 iš 6 - negi galima tikėtis pergalės taip žaidžiant?

o ir dėl to pačio puolimo.. Pažiūrėjus į kvalifikacijos lentelę, olandai turėjo įvarčių santykį +29, o italai +18. BET italų grupėj nebuvo tokios patrankų mėsos kaip pas olandus buvo San marinas ir moldova. Pas italus buvo farerai, su kuriasi, ypač žaisdami fareruose, bėdų turi visi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.07 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Rennais - tai žinoma, kad bet kokiu atveju lygindamas mėgiamą ir nekenčiamą komandą visiškai objektyvus būti negali - kalbant apie tokius dalykus kaip grubumas/vaidyba ar pan Apie italus aš sakiau - kad pradėjau nemėgti jų dėl jų stiliaus - o aš paprastai savo pomėgiu nekeičiu - kas jau pamėgta (ar nekenčiama), tas jau visam gyvenimui - čia jau AS ypatumai... Nesvarbu, kad olandai praeitam WC lygiai tokį pat futbolą rodė, bet aš juos pamėgau nuo brolių Koeman'ųm Van Basteno laikų, ir dar ilgai jie turi negražiai žaist, kad pradėčiau sirgt už kažką kitą

Beje, aš už - tai, kad tokiems psichiškai nesveikiems žmonėms kaip de Jongas ar Pepe būtų išvis draudžiama žaisti bent jau profesionalų futbolą. Nors neteko dar girdėt apie olandų spjaudymasi, šito finto "išradėjas" lyg ir Totis buvo Ar kažkuris ten šveicaras Totį apspjovė, niekas nepamatė, o Totis pirmas pakliuvo O kalbat apie mačą su portugalais (nežinau ar apie šitą būtent, bet buvo vienas, kur viso buvo lyg ir 3-4 raudonos kortelės ir dar visa krūva geltonų), viskas prasidėjo nuo to, kad Figo kažkuriam varžovui aktyvios diskusijos metu trenkė (100% raudona), o šalia buvęs teisėjas teisėjas nusprendė parodyti "gerą širdį" ir parodė tik geltoną - dažnai tokiais atvejais baigiasi būtent taip, kaip ir čia baigėsi - žaidėjai pradeda žaisti stilimi "jeigu jam galima, kuo aš prastesnis?" - ir iš žaidimo viskas virsta tiesiog muštynėmis, vėlesni teisėjo griežti veiskmai jau įtakos tam nebeturi.

Šiaip ar taip - aš gi nebandau nei tavęs, nei kuo nors kito įtikint, kad italai (sirgimui) kažkuo prastesni už olandus. Tiesiog skonio reikalas, o skonį jau gali teisint kaip nori - vis tiek jis liks skoniu.

Tiesa, įgelt visgi galima - kai tik prabylama apie rungtynių pirkimus, italų lygos iš karto pirmose vietose Kai ten kažkuris pasodintas kažkurio lygio tuo užsiimantis mafijozas (nes dar turėjo aukštesnių viršininkų Azijoje) netgi ramiai įvardino vienų rungtynių kainas trijuose aukščiausiuose Italijos divizionuose (tarp jų ir Serie A)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai