Santrauka: ar visi jau emigrantai yra blogi ??????
Tema sukurta: 2009.11.30 06:52
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2009.11.30 06:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


simonb
simonb
Pradedantysis
Ar visi jau lietuviai kurie emigravo i kitas salis yra tokie baisus kaip dauguma Lietuviu likusiu LIETUVOJE komentaruose forumuose rasineja.
1. tipo emigrantai jau visi nusikalteliai.
2. visi emigrantai tik dirba statybose fermuose ir tt.

P.S. As pats 4 metai kaip gyvenu ne lietuvoje ir nedirbu statybose fermose ir tt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 08:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Pasigyrei? Koks skirtumas esi turbūt vienas iš išimčių.. Bet klausimas įdomus: ar visi blogi.. jeigu tu ten gyveni 'gerai' kodėl tada tau rūpi mūsų nuomonė?

Sakykit ką norit, esu viešėjęs ne vienoje šalyje, aišku kaip turistas, bet vistiek supratau vieną dalyką: kad ir kur tu bekeliautum, tu toj šaly visada liksi nesavas. Žmonės tai jaučia. Kad ir ką tu besakytum, jog tau ten gerai ir tt.. tai būtų tik savęs apgaudinėjimas.


Beje, mes norėtume, kad jūs ir negrįžtumėte matot, mums vietos daugiau lieka..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 08:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Kiekvienas gyventojas Lietuvoje asmeniškai pažįsta nors vieną emigrantą, todėl tikrai dauguma to nerašinėja.
Mane asmeniškai tik erzina, kai koks nors emigrantas iššoka ir pradeda rašyti:
1) Lietuviai yra šlykštūs žmonės (tarsi pats nebūtų lietuvis)
2) Lietuva yra šlykšti šalis

Iš pažįstamų emigrantų niekas panašiai nekalba (O jų pažįstu ne tiek ir mažai). Jiems geriau užsienyje ir OK. O tais, kurie sugeba tik keikti savo gimtą šalį, bjauriuosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 08:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
maloni rašė:

Kiekvienas gyventojas Lietuvoje asmeniškai pažįsta nors vieną emigrantą, todėl tikrai dauguma to nerašinėja.


Iš kur tu gali tai garantuot? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 08:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Piktaskeksas rašė:

maloni rašė:



Kiekvienas gyventojas Lietuvoje asmeniškai pažįsta nors vieną emigrantą, todėl tikrai dauguma to nerašinėja.





Iš kur tu gali tai garantuot? :)


Dėl emigracijos mąstų. Tuos, kurie nepažįsta, vadinčiau išimtimis.
Kai pradedu galvoti, kiek mano buvusių klasiokų, gimininių yra/ar buvo emigravę, tai ojojoi. Pasirodo, netgi daugiau pažįstu, negu galvojau iš pradžių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 08:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
maloni rašė:

Piktaskeksas rašė:

maloni rašė:

Kiekvienas gyventojas Lietuvoje asmeniškai pažįsta nors vieną emigrantą, todėl tikrai dauguma to nerašinėja.



Iš kur tu gali tai garantuot? :)


Dėl emigracijos mąstų. Tuos, kurie nepažįsta, vadinčiau išimtimis.

Kai pradedu galvoti, kiek mano buvusių klasiokų, gimininių yra/ar buvo emigravę, tai ojojoi. Pasirodo, netgi daugiau pažįstu, negu galvojau iš pradžių.


Klausiau iš kur tu žinai, kad tie, kurie pažįsta nerašinėja? Negali juk garantuot už visus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 08:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Piktaskeksas rašė:
Klausiau iš kur tu žinai, kad tie, kurie pažįsta nerašinėja? Negali juk garantuot už visus.


Manau, kad tam tikro būdo žmonės taip rašinėja, kuriems visur yra blogai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 09:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Limbraunt
Limbraunt
Naujokas
ne visi lietuviai gyvenantys uzsieny yra sunkaus darbo jega. as cia, Londone sutinku visokiu lietuviu, vieni daug pasieke- menedzeriai, bankininkai, gyditojai, kiti nieko, bet jei zmogui gerai, tegul gyvena kaip nori. cia galimybiu miestas, gali rast 1000galimybiu praturtet ir 1000galimybiu nusigert ir nusirukyt. na bet mano nuomone tokia, kad su lietuviais geriau uzsieni negyvent. ne todel, kad blogi zmones, bet todel, kad tobulejimas stoves vietoj.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 10:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


simonb
simonb
Pradedantysis
na jus va tiesiog atereikit demesi i tai, nueini i www.lrytas.lt ir jei kas nors ivyksta kur sakykim anglijoj airijoj ar dar kitur ir ten ka noras lietuviai padaro, oj tada ten kokiu komentaru gali priskaityti patikekit. tipo jau mes visi blogi ir tt.
o va tie kas taip rasineja pamirsta apie tai kad va jei kokx ju pazystmas ar draugas grysta is uzsienio atostogu visi is kart geri pasidaro is kart visi prilimpa kaip muses prie sudo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 10:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
simonb rašė:

na jus va tiesiog atereikit demesi i tai, nueini i www.lrytas.lt ir jei kas nors ivyksta kur sakykim anglijoj airijoj ar dar kitur ir ten ka noras lietuviai padaro, oj tada ten kokiu komentaru gali priskaityti patikekit. tipo jau mes visi blogi ir tt.

o va tie kas taip rasineja pamirsta apie tai kad va jei kokx ju pazystmas ar draugas grysta is uzsienio atostogu visi is kart geri pasidaro is kart visi prilimpa kaip muses prie sudo


Aš komentarų Lryte nerašinėju, bet vis jeigu kokia naujiena apie lietuvius Londone ateina tai arba lenką užmušė, gulbes išpjovė, parduotuvę apvogė..
Tada ir susidaro tokia nuomonė.. Ir manau ji yra teisinga, neskaitant išimčių..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 10:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
simonb rašė:

na jus va tiesiog atereikit demesi i tai, nueini i www.lrytas.lt ir jei kas nors ivyksta kur sakykim anglijoj airijoj ar dar kitur ir ten ka noras lietuviai padaro, oj tada ten kokiu komentaru gali priskaityti patikekit. tipo jau mes visi blogi ir tt.

o va tie kas taip rasineja pamirsta apie tai kad va jei kokx ju pazystmas ar draugas grysta is uzsienio atostogu visi is kart geri pasidaro is kart visi prilimpa kaip muses prie sudo


O tu paskaityk komentarus prie bet kokio kito straipsnio ir pamatysi, kad komentarai identiški. Tokia jau komentarų rašymo kultūra...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 10:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Bet kodėl tau taip rūpi ta 'runkelių' nuomonė? Gyveni ir gyvenk, nejau pasijutai įskaudintas, tų komentarų? reiškias nėra tau ten taip gerai, kad tokie 'zekiški' komentarai tave užgauna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 11:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maximka
maximka
Meistras
graudu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 11:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergaiciukeee
Mergaiciukeee
Pažengęs
Piktaskeksas rašė:



Sakykit ką norit, esu viešėjęs ne vienoje šalyje, aišku kaip turistas, bet vistiek supratau vieną dalyką: kad ir kur tu bekeliautum, tu toj šaly visada liksi nesavas. Žmonės tai jaučia. Kad ir ką tu besakytum, jog tau ten gerai ir tt.. tai būtų tik savęs apgaudinėjimas.


Beje, mes norėtume, kad jūs ir negrįžtumėte matot, mums vietos daugiau lieka..



ot ir nesakyk :) aš irgi daugelyje šalių buvau svečiuose, dirbdama ar kaip turistė ir tikrai buvo tokių kur jaučiausi kaip namie ir gal net geriau, tikrai žinau kad ne visose šalyse ilgą laiką gyvenantis žmogus vis tik lieka nesavas.

Bet visgi, čia Lietuva, čia lietūs lyja :) bet man čia patinka :)

O dėl vietos, jap jap, išvažiavai ir sėdėk ten, nėra čia ko grįžti :) mum be jūsų net geriau :) tik blyn blogai kad grįžtat pencininkais būdami ir imat iš valstybės pinigus, nors jų nenusipelnėt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 11:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Mergaiciukeee rašė:

ot ir nesakyk :) aš irgi daugelyje šalių buvau svečiuose, dirbdama ar kaip turistė ir tikrai buvo tokių kur jaučiausi kaip namie ir gal net geriau, tikrai žinau kad ne visose šalyse ilgą laiką gyvenantis žmogus vis tik lieka nesavas.


Dar viena bando save apgaudinėt :D ir kas kad tu jauteis kaip namie?

Po metų po kitų namų pojūčiai būtų pasikeitę radikaliai, nes jie niekada į tave nežiūrės kaip į savą, jie tau šypsosis, bet galvos kokio velnio tu čia atsibeldei? :)

tu jiems visada liksi atvykęs kažkoks tipas iš Lenkijos ar kaip ten ta šalis vadinas :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 11:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergaiciukeee
Mergaiciukeee
Pažengęs
Piktaskeksas rašė:


Dar viena bando save apgaudinėt ir kas kad tu jauteis kaip namie?



Po metų po kitų namų pojūčiai būtų pasikeitę radikaliai, nes jie niekada į tave nežiūrės kaip į savą, jie tau šypsosis, bet galvos kokio velnio tu čia atsibeldei?



tu jiems visada liksi atvykęs kažkoks tipas iš Lenkijos ar kaip ten ta šalis vadinas



nu šiaip aš savęs neapgaudinėju manęs tai kaip ir neliečia, nes negyvenu užsienyje koks tau blyn skirtumas kaip į tave žiūrės ten kokia bambamti bobelė, čia jau kaip kompleksas kažkoks gyveni ir jei tau gerai tai valio, jei ne - suprask kad reik nešt iš ten skudurus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 11:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Mergaiciukeee rašė:

nu šiaip aš savęs neapgaudinėju manęs tai kaip ir neliečia, nes negyvenu užsienyje koks tau blyn skirtumas kaip į tave žiūrės ten kokia bambamti bobelė, čia jau kaip kompleksas kažkoks gyveni ir jei tau gerai tai valio, jei ne - suprask kad reik nešt iš ten skudurus


Jomajo, Mergičiuke, nesitikėjau iš tavęs tokio durno posto...

kaip tai nerūpi ką apie mane bobučiukė sakys? Čia ne bobučių lygiu viskas eina.. Viskas remiasi į bendravimą, tarpusavio supratimą, pagalbą.. nebus tau gera gyvent jeigu visas kvartalas tave laikys ateiviu iš kitos planetos. Ypač Anglai, bjaurūs žmonės.. iš pažįstamų esu girdėjęs. Vokiečiai neatsilieka.. Tas pats būtų ir Lietuvoj jeigu koks anglas atsikraustytų gyvent.. Žmonės nepakantūs kitataučiams, ir čia yra faktas, o ne kompleksas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Denis75
Denis75
Pradedantysis
Vaiku ir rasistu "susirinkimas"cia...Jo,mes emigrantai,mes blogi,bijokit musu!!!Tik dziaukites kad mes nepapildom eiliu darbo birzoi ir lieka jum dar darbo kokioi maksimoi.Jo,mes cia atvaziavom uzmusinet gulbiu ir lenku,mes visi tuo ir uzsiemam tuo,nes nera ka daugiau veikti.O idomu kas lietuvoi,paskaityk kriminalus,vien pedofilai,mentai prisigere zudantys vaikus,sunis nuo tiltu meto...Lietuviu uzsienije koks milijonas ir isgirsti tik viena kita nusikaltima is tam tikro kondingento o lietuvoi...Kas diena simtai nusikaltimu ir tokiu kad net gulbes nuzudytos juokingos atrodo.Siaip daugiausia visokias nesamones rasineje tie kurie svajoja patys tam uzsieni isikurt,bet tam neuztenka drasos ar valiutos.Nes normaliai gyvenantys isvis cia nesedi kiek supratau.Tik bedarbiai ir patys uzsienio,kurie netu palaiko rysius laisvu laiku su draugais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergaiciukeee
Mergaiciukeee
Pažengęs
nė velnio. nesutinku nors nušauk. yra daug idiotų kurie nepakenčia atvykėlių, bet tai nereiškia, kad visi. mano daug draugų išvažiavę, kas mokytis, kas dirbt ir visi labai laimingi, kaimynai malonūs, turi draugų ir pažįstamų. nė vienas nesiskundė, jog juos diskriminuoja. jei išvažiavai valytoju dirbt tai gal ir bus tokios bėdos, o jei esi padorus išsilavinęs žmogus tai tikrai ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
liukas rašė:

Vaiku ir rasistu "susirinkimas"cia...Jo,mes emigrantai,mes blogi,bijokit musu!!!Tik dziaukites kad mes nepapildom eiliu darbo birzoi ir lieka jum dar darbo kokioi maksimoi.Jo,mes cia atvaziavom uzmusinet gulbiu ir lenku,mes visi tuo ir uzsiemam tuo,nes nera ka daugiau veikti.O idomu kas lietuvoi,paskaityk kriminalus,vien pedofilai,mentai prisigere zudantys vaikus,sunis nuo tiltu meto...Lietuviu uzsienije koks milijonas ir isgirsti tik viena kita nusikaltima is tam tikro kondingento o lietuvoi...Kas diena simtai nusikaltimu ir tokiu kad net gulbes nuzudytos juokingos atrodo.Siaip daugiausia visokias nesamones rasineje tie kurie svajoja patys tam uzsieni isikurt,bet tam neuztenka drasos ar valiutos.Nes normaliai gyvenantys isvis cia nesedi kiek supratau.Tik bedarbiai ir patys uzsienio,kurie netu palaiko rysius laisvu laiku su draugais.


Esu tau dėkingas už tai, kad tu negrįšti į Lietuvą, neužimi darbo vietų ir nežudai gulbių.
O nusikaltimų pilna visur, ar tai būtų Lietuva ar UK.

bet man įdomu, šneki taip lyg mes tau turim būt dėkingi jog tu ne Lietuvoj?
Be jūsų mums tik geriau..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai