Tema sukurta: 2009.07.29 02:51
2009.07.29 02:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spirgalas
spirgalas
Pradedantysis
Kokia reklama labiausiai jus sudomina? O kokia labiausiai suerzina?
Televizinė reklama erzina, kai nutraukiamas filmas pačioje įdomiausioje vietoje. Lankstinukų primestų į pašto dėžutę neskaitau. Makulatūra juos vadinu. Labiausiai paveikia, kai tiesiogiai gyvai demonstruojamos to daikto savybės, bet tokią reklamą galima pamatyti tik mugėse. Štai tada išsitraukiu piniginę...

Raktažodžiai:
Reklama, lankstinukai, žurnalai, televizija, radijas, efektas, nuolaidos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.29 03:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Geriausia reklama, kai žmogus pasako kitam žmogui, o šis dar ir bla bla bla..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.29 10:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzh
Dzh
Naujokas
tinklinis marketingas - "paskutinis mados klyksmas", bet ten iš dalies yra nemažai melo...
retas kuris tinkliniam marketinge nemeluoja. nes nuo melo kiekio, priklauso apyvartos. čia jau kalbu apie žmones, kurie gyvena iš to
o šiaip efektyvi reklama yra ta, kuri sujaudina teko knygų šiek tiek skaityti, tai esminis dalykas yra, kad pataikytų į žmogaus širdį arba samonę...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.29 16:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
geriausia yra kai isgirsti gera zodi is kito zmogaus. Pati efektyviausia reklama. Galiu pasakyti labai senai tewo werslas labai stipriai pradejo kilti i virsu kai padejo vienai bobikei. tai ta kai pradejo girti kai pradejo klientai is visu kampu kaip tarakonai lysti,kad sazininga imone ir tt. Stai tai yra geriausia reklama geras imones vardas ir geri atsiliepimai.
Taipogi auksta pozicija paieskos sistemose Ad words reklama ir tt.
Lankstinukai irgi efeltyvus taciau mazi. Dideliu rasliavu niekas neskaito ir neismeta, kiek zinau vizitines korteles gera reklama,nes telpa i kisene,o lankstinuka ismeta visi vizitine,bent netycia gali uzsivoliot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.16 13:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Donatas234
Donatas234
Naujokas
RavinRabbit šiaip tavo paminėta Adwords reklama yra ko gero pati brangiausia internete. Ir apskritai, jeigu kalbant apie reklamos internete efektyvumą, tai man rodos geriausiai atsiperka SEO optimizavimas. Su reklama per TV pagal efektyvumą net nėra ką lyginti

Daugiau apie SEO, Adwords ir kokia reklama yra efektyviausia galima pasiskaityti http://seoreklama.lt/ tinklaraštyje.

O šiaip pritariu, kad jeigu produktas geras, tai ir reklamos beveik nereikia Ji plinta iš lūpų į lūpas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.16 20:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Donatas234 rašė:O šiaip pritariu, kad jeigu produktas geras, tai ir reklamos beveik nereikia Ji plinta iš lūpų į lūpas.
Turbut per buckius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.23 00:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Dėmesys ne tiek kanalui, kiek matavimo metodui (-ams).

Jo, matytų dėstytojai kuo jų buvę auklėtiniai užsiima: linkus parduoda, ir forumus teršia. Aukštasis mokslas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.03 15:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Kaip jau minėjo efektyviausia yra iš lūpų į lūpas. Nemėgstu ir tų tv reklamų, kur grynai įdomiausioj vietoj nutraukia ir užmetą reklamą, bet dar labiau nekenčiu tų, kur naršant internete vos ne per visą langą iššoka ir dar muzika grot pradeda Žinau, kad yra visokie blockeriai kur gali nematyt reklamų, bet kai kurios jų kartais visai naudingos būna tai visiškai jų atsisakyt nenorėčiau. Tos iššokančios gal irgi yra efektyvios, bet aš kuo skubiau jas jungiu lauk ir tikrai nežiūriu kas ten parašyta ar nupiešta. Tai visgi lieku prie nuomonės kad rekomendacija yra geriausia reklama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.03 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Kipšiukė rašė:

Kaip jau minėjo efektyviausia yra iš lūpų į lūpas. Nemėgstu ir tų tv reklamų, kur grynai įdomiausioj vietoj nutraukia ir užmetą reklamą, bet dar labiau nekenčiu tų, kur naršant internete vos ne per visą langą iššoka ir dar muzika grot pradeda Žinau, kad yra visokie blockeriai kur gali nematyt reklamų, bet kai kurios jų kartais visai naudingos būna tai visiškai jų atsisakyt nenorėčiau. Tos iššokančios gal irgi yra efektyvios, bet aš kuo skubiau jas jungiu lauk ir tikrai nežiūriu kas ten parašyta ar nupiešta. Tai visgi lieku prie nuomonės kad rekomendacija yra geriausia reklama.

Turbut efektyviausia kuria slapta , tyliai kas nors pasako i ausi kad sis daiktas geriausias ar blogiausias .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.04 12:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Kodėl tyliai ir slapta? Jei aš atrandu gerą produktą ar paslaugą, kuri man patinka ir tinka tai aš būtinai apie tai papasakoju savo artimiesiems, draugams ir pažįstamiems. Kartais aišku galima ir tyliai, jei produktas deficitinis ir baisu, kad paskui tau jo nebeliks
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.04 12:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Kipšiukė rašė:

Kodėl tyliai ir slapta? Jei aš atrandu gerą produktą ar paslaugą, kuri man patinka ir tinka tai aš būtinai apie tai papasakoju savo artimiesiems, draugams ir pažįstamiems. Kartais aišku galima ir tyliai, jei produktas deficitinis ir baisu, kad paskui tau jo nebeliks

Geriau isgirstama kai ka nors pasakai tyliai .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.04 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Jo, nes tada tai tampa paslaptimi, kurią visi nori žinot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.03 10:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Brigita94
Brigita94
Naujokas
Šiame technologijų pasaulyje dabar viena efektyviausių reklamų, manau - Google AdWords. Kiek iš pažystamų girdėjau, tai tikrai labai atsiperka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.08 12:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gintaras249
Gintaras249
Naujokas
Tu tokia visur esanti,
Kad galėtum būti erdve.
Tu tokia gyva,
Kad galėtum judėjimu būti.
Tu tokia šviesi,
Kad galėtum būt saule.
Tu tokia dosni,
Kad galėtum būti žeme.
Tu tokia stipri,
Kad galėtum būti vyru.
Tu tokia silpna,
Kad galėtum kūdikiu būti.
O Tu esi viskas drauge:
Tu esi moteris.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.11 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pijus333
Pijus333
Naujokas
Žinoma, geriausia reklama yra iš lūpų į lūpas, tačiau reikia klientų, norint kad kas nors pradėtų skleisti apie jus žinią, o šiuo metu efektyviausia reklama yra socialiniai tinklai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.05 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PonasJonas
PonasJonas
Naujokas
Kas be ko labiausiai erzina reklama televizijoje. O geriausiai veikia (mano manymu) - tai vizitinė kortelė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai