Tema sukurta: 2009.04.05 00:48
1 2 Toliau Paskutinis
2009.04.05 00:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Veri
Veri
Pradedantysis
Manau tikrai atsiras ne vienas šio puikaus rašytojo gerbėjas ir šiame forume
Pasidalinkim įspūdžiais apie šio autoriaus kūrybą. Labiausiai man patiko Remarko "Vakarų frone nieko naujo" bei "Trys draugai".
Na, o ką jūs esat skaitę? Ir šiaip, ką manot apie Remarką, jo kūrinius?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 00:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
O sio rasytojo"Triumfo arka" skaitei?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 00:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
Be abejonės dėčiau šito rašytojo knygas į pačių vertingiausių knygų lentyną.
Ypač "Vakarų fronte nieko naujo". Gal dėl to, kad skaičiau labai jauna, kai visi įspūdžiai labai stiprūs, buvo tiesiog apstulbinta šitos knygos. Perskaičiusi negalėjau kurį laiką atsigauti - kiekviena savo ląstele jaučiau, kad karas žiūri į akis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 00:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
Vėliau, jau vyresnė būdama, perskaičiau dar "Tris draugus", "Triumfo arką", "Naktį Lisabonoje", "Laiką gyventi ir laiką mirti"... Žodžiu, viską, ką tik radau.
Bet "Fronto" įspūdžio nepasiekė su manimi nė viena jo kita knyga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 00:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
Geros jo knygos, tik turi vieną trūkumėlį - mėgsta kartotis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 00:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
vertinu labai teigiamai kol kas tik "Trys draugai".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 01:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shinzo
Shinzo
Meistras
"Vakarų fronte nieko naujo" - geriausia iki šiol mano perskaityta knyga Ir turbūt geriausia knyga iš visų, kurias dar kada nors perskaitysiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 01:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
"Frontas" ilgai buvo ir mano geriausių knygų sąrašo pirmoj eilutėj.

Na, o kartotis mėgo visi "prarastosios kartos" rašytojai. Jei čia galima sakyti - mėgo.
Manau, jie kitaip negalėjo. Karas jiems padarė tokį klaikų įspūdį, kad gyvenimas visam laikui ir liko karo spalvos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 01:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
P.S. Aš labai džiaugiuosi, kad jauni žmonės ir šiais laikais su malonumu skaito Remarką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 01:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
Kartotis turėjau omeny ne tematiką, o kai kurias tas pačias scenas, mintis, keliaujančias iš knygos į knygą beveik žodis žodin Jei teko skaityti nemažai Remarko, suprasi, apie ką aš. Nors aplamai imant labai patinka man jo knygos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 01:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
Aš nebūtinai apie tematiką ir kalbu. "Prarastajai kartai" įstrigo ne tik karo tema, bet atskiriems rašytojams tam tikri motyvai, vaizdai ir pan., kurių jie negalėjo uždaryti vienoje knygoje.
Ne dėl to, kad pamiršo, jog apie tai jau rašė, pakartojo. O dėl to, kad atrodė, jog tai svarbu ir verta kartoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 01:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wait
wait
Meistras
SKAICIAU JO VISKA IR PO KELIS KARTUS!MAN NR1-JUODASIS OBELISKAS,NORS TEN KRIZE...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 01:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
Aš ir nemanau, kad būtų pamiršę Taip greičiausiai jie ir galvojo, kaip tu sakai. Bet nelaikau to privalumu, nes antrąkart skaitant tą patį įspūdis būna daug mažesnis, sunkiau įsigyventi ir patikėti, nes jau kažkur tą girdėjai. Anyway, dideliu trūkumu, trukdančiu vertinti rašytojo meistriškumą ir jo indėlį į literatūrą, tų pasikartojimų irgi nelaikau. Smulkmė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 01:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
Taip. Kartojimas ne visada didina įspūdį. Dažniau mažina.
Bet nėra abejonės, kad Remarkas labai talentingas rašytojas, tegu ir nemokėjęs būti laimingu žmogumi.
Pažįstu ir keletą paprastų žmonių, kurie akis į akį susidūrę su tikru karu, nustojo gebėjimo būti laimingais. Čia Remarkas net ir ne originalus.
Nors kartais man būna labai įdomus, ar jo knygos būtų taip kolosaliai įspūdingos, jei būtų apie laimingus, sėkmingus žmones.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 01:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
Negali žinot. Ir apie sėkmingai besitvarkančius žmones neblogų knygų yra. Pvz., Dreizerio "Finansininkas". Manau, jei jau žmogui duotas talentas, jis sugebės gražiai ir įdomiai išreikšti bet kokią idėją
Kita vertus, gali būt, kad žmogus (nors ir talentu apdovanotas), būdamas laimingas, taip ir nebūtų rašęs, nes tiesiog nebūtų poreikio išreikšti mintis, kurių visad daugiau kaupiasi, kai kažko gyvenime trūksta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 10:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Vakarų fronte nieko naujo teko skaityt, bet niekuo nesužavėjo. Gal kad per jaunas esu dar
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 10:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mindhunter
Mindhunter
Naujokas
Esu skaitęs "Vakarų fronte nieko naujo" ir "Trys draugai". Išties puikus rašytojas, prarastosios kartos atstovas. Skaitydamas "Vakarų fronte nieko naujo" gali pažvelgti į 1 pasaulinį karą per kitokią prizmę. Puikiai pateikti eilinio kario emociniai išgyvenimai, mintys, būsena karo mėsmalėje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 11:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


viliusas
viliusas
Naujokas
Laabai patinka man sitas rasytojas . Kokias tik radau jo parasytas knygas namie vias perskaiciau. Labiausiai patiko: Nr1:Trys draugai Nr2:Vakaru fronte nieko naujo Nr3:Galbut triumpfo arka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 12:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
niolika rašė:

Geros jo knygos, tik turi vieną trūkumėlį - mėgsta kartotis


Ka reiskia "megsta kartotis?Jei pradeti kapstytis po siuzetus ir isgyvenimus,tai kiekvienos kartos rasytojai "kartojasi",raso apie ta pati,jaucia ta pati.Bet kiekvienas perteikia savaip,su savo sirdies dalele,su savo jausminiais isgyenimais,su savo suvokimu.O tai jau ne "kartojimasis".Kartojasi tik meksikietiski serialai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.05 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
Elara: man rodos, jau paaiškinau ir žmonės, kurie yra skaitę Remarką, puikiausiai suprato
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai