Tema sukurta: 2009.05.21 20:45
1 2 Toliau Paskutinis
2009.05.21 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Tai va, sėdžiu sau ramiai prie kompo, žiūriu dokumentiką, ir jablynkšt... vaizdas pasidarė lyg būtų 256 spalvų režime... Dar kažkokios linijos makaluojasi...
Restartuoju... Ir dar nė neįjungęs pamatau, kad problema ne Windows lygyje. Tas pačias nesąmones ekranas rodo net ir BIOSE...
Kame gedimas galėtų būti? (noriu išgirst paguodžiantį žodį, kad nereikės monitoriaus keist)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.21 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Domantas139
Domantas139
Naujokas
Nu reiskias spausk ant paskutines linijos ir tau dings visos visos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.21 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Pasisiauses rašė:
Tai va, sėdžiu sau ramiai prie kompo, žiūriu dokumentiką, ir jablynkšt... vaizdas pasidarė lyg būtų 256 spalvų režime... Dar kažkokios linijos makaluojasi...
Restartuoju... Ir dar nė neįjungęs pamatau, kad problema ne Windows lygyje. Tas pačias nesąmones ekranas rodo net ir BIOSE...
Kame gedimas galėtų būti? (noriu išgirst paguodžiantį žodį, kad nereikės monitoriaus keist)


Neguosiu bo mane guodė, o vis tiek monikui šakės buvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.21 23:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramidalis
Ramidalis
Meistras
ne visada reikia visą moniką keisti, gal koks šleifo kontaktas susidėvėjo, gali būti kad laidas iš jungties išlindęs, dar gali būti kad invertorių reikia keisti - čia visi techniniai gedimai))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.21 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
papurtyk ji, jei atsigaudineja, tada kontaktas koks.....jei ne tai matyt paskutinioji....

na kokia cia beda...dabar juk nebrangus...geresni turesi, be to gal garantinis dar ...

o koks...Delas ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 00:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Hp Pavilion'as
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 00:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Pasisiauses rašė:

Hp Pavilion'as


Čia ir yra diagnozė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 00:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
TempusVernum rašė:

Pasisiauses rašė:



Hp Pavilion'as




Čia ir yra diagnozė


Jau tik nereikia šnekėt nesamonių. Nereikia čia kiekvieno gedimo suverst ant HP pavilion. Draugas turi lygiai tokį patį kaip mano, ir jam jau ir numiręs buvo, kolonėlės nebeveikia, wireless durniuoja, CD rom neskaito... O maniškis iki šiol neturėjo nė vieno gedimo per beveik 2,5 metų. Taip, kad nereikia lia lia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 01:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Pasisiauses rašė:
Jau tik nereikia šnekėt nesamonių. Nereikia čia kiekvieno gedimo suverst ant HP pavilion. Draugas turi lygiai tokį patį kaip mano, ir jam jau ir numiręs buvo, kolonėlės nebeveikia, wireless durniuoja, CD rom neskaito... O maniškis iki šiol neturėjo nė vieno gedimo per beveik 2,5 metų. Taip, kad nereikia lia lia...


Kažkaip optimistiškai pasisakai apie Pavilionus - dar blogesnį atvejį pasakęs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 01:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
TempusVernum rašė:

Pasisiauses rašė:

Jau tik nereikia šnekėt nesamonių. Nereikia čia kiekvieno gedimo suverst ant HP pavilion. Draugas turi lygiai tokį patį kaip mano, ir jam jau ir numiręs buvo, kolonėlės nebeveikia, wireless durniuoja, CD rom neskaito... O maniškis iki šiol neturėjo nė vieno gedimo per beveik 2,5 metų. Taip, kad nereikia lia lia...




Kažkaip optimistiškai pasisakai apie Pavilionus - dar blogesnį atvejį pasakęs


Pavilionai garseja problemomis del motiniiu... labai daug kam kompai tiesiog numirdavo.
Visi kiti gedimai ne ką dažrnesni nei kitų kompiuterių
Be to daug kas nuo šeimininko priklauso...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 02:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
garantija baigesi ir nusprende isvaryt i poilsi ...

O draugo kompas tai ka taip susinesiojo? Kazkaip labai dideliu gamybos broku kvepia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 11:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Templar rašė:

garantija baigesi ir nusprende isvaryt i poilsi ...

O draugo kompas tai ka taip susinesiojo? Kazkaip labai dideliu gamybos broku kvepia...


Nea, jo kompas arbata labiau kvepia


Šiandien įsijungiu kompą, vis dar tos pačios nesamonės, bet vaizdas jau šiek tiek geresnis, nebelaksto linijos per ekraną...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Natalia
Natalia
Pažengęs
Pasisiauses rašė:

Tai va, sėdžiu sau ramiai prie kompo, žiūriu dokumentiką, ir jablynkšt... vaizdas pasidarė lyg būtų 256 spalvų režime... Dar kažkokios linijos makaluojasi...

Restartuoju... Ir dar nė neįjungęs pamatau, kad problema ne Windows lygyje. Tas pačias nesąmones ekranas rodo net ir BIOSE...

Kame gedimas galėtų būti? (noriu išgirst paguodžiantį žodį, kad nereikės monitoriaus keist)




išimk batareika ir palaikyk, o paskui įdėk..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Pasisiauses rašė:

Templar rašė:

garantija baigesi ir nusprende isvaryt i poilsi ...

O draugo kompas tai ka taip susinesiojo? Kazkaip labai dideliu gamybos broku kvepia...


Nea, jo kompas arbata labiau kvepia


O mano ASUS'as Vytauto mineraliniu atsiduoda, bet absoliučiai jokių nesklandumų (pfu pfu pfu ). Buvo porą kartų ir pas mane užėję kažkas negerai su ekranu, irgi linijos lakste, bet ten dėl vaizdo plokštės, nes buvau paturbinęs šiek tiek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.23 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
kaztonas rašė:

išimk batareika ir palaikyk, o paskui įdėk..


Negražiai pasakysiu, bet... jeigu kompą dukart matei tai nerašinėk nesamonių ok?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.23 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
StreetRacer rašė:

O mano ASUS'as Vytauto mineraliniu atsiduoda, bet absoliučiai jokių nesklandumų (pfu pfu pfu ). Buvo porą kartų ir pas mane užėję kažkas negerai su ekranu, irgi linijos lakste, bet ten dėl vaizdo plokštės, nes buvau paturbinęs šiek tiek


Tai aš irgi įtariu, kad pas mane vaizdo plokštė durniuoja, nes į monitoriaus gedimą nepanašu kažkaip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.23 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DareD3viL
DareD3viL
Meistras
Pasisiauses rašė:

StreetRacer rašė:



O mano ASUS'as Vytauto mineraliniu atsiduoda, bet absoliučiai jokių nesklandumų (pfu pfu pfu ). Buvo porą kartų ir pas mane užėję kažkas negerai su ekranu, irgi linijos lakste, bet ten dėl vaizdo plokštės, nes buvau paturbinęs šiek tiek




Tai aš irgi įtariu, kad pas mane vaizdo plokštė durniuoja, nes į monitoriaus gedimą nepanašu kažkaip


vaizdo plokste nekalta, cia monitorius bus kaltas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.23 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
DareD3viL rašė:

vaizdo plokste nekalta, cia monitorius bus kaltas.


Tai kas būtent monitoriuje negerai gali būt? Būtų kažkas su matrica, tai išvis nieko nerodytų, manau. Arba su laideliais kažkas, arba vaizduškė. Tikėtina, kad vaizduškė, nes pigesni HP turėdavo problemų su motinom, o čia spėju vaizduškė integruota į motiną, tai taip ir yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.23 17:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DareD3viL
DareD3viL
Meistras
mna irgi panasios problemos buwo su waizdu kol iswis ekranas nebeweike ovaizdo plokstei wiskas gerai buwo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.23 17:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
DareD3viL rašė:

mna irgi panasios problemos buwo su waizdu kol iswis ekranas nebeweike ovaizdo plokstei wiskas gerai buwo


Nu čiūdai tada...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai