Tema sukurta: 2012.08.24 18:31
2012.08.24 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


viensdu
viensdu
Naujokas
Sveiki

Man 22 metai esu sprotuojantis be zalingu iprociu vaikinukas bet turiu problema tai drovumas.anksciau galvodavau kad isauksiu bet dbr tai rimtai darosi nejuokinga. Pvz kai varau su draugais i kluba ar ar seip bet kur einu gatve ne su viena panele susitinku zvilgsniais kartais matau kad jos net negali nustot i mane neziuret bet niekaip neatsiranda drasos nueit uzkalbint.kompleksu kaip ir neturiu pats zinau kad neesu manekenas bet jei paneles ziuri tai gal ir simpatiskas, susitvarkes, darba turiu, masina turiu o drasos uzkalbint ne. pamates patinkancia panele isivaizduoju pokalbi mintyse ka kalbesiu ko paklausiu bet kai apsisprendziu eit pakalbint islpila prakaitas minys dinksta ir taip lieku kai asilas be kiausu. ka daryt? nes nejuokinga daros :(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.24 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
nu o tu pabandyk kartą kokį.. kaip aš mėgstu sakyt, blogiausiu atveju liksi toje pačioje vietoje kaip kad nepabandęs prarast tai tikrai neturi ko, ypač jei nepažįstama, tai turbūt niekad ir nebepamatys tavęs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.24 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


viensdu
viensdu
Naujokas
nu matai kad jau kai sugalvoju prieit as nezinau kas man pasidaro toks jausmas kad kas butu prei pavadzio pririses.prakaitai pila sirdis dauzos burna dziusta bbz net nervas ima.viena kart gavos taip kad be masinos i darba variau ir stotelei autobuso laukiau ir tokia grazi panele stovejo mes susizvalgem vien antra kart trecia kart susizvalgem nusisypsojo ji man supratau kad as jai patikau nu bet visteik tik kai asilas prastovejau ir neisdrysau pakalbint. galvoju gal man pas psichologa reiktu apsilankyt nes nemanau kad cia normalu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.24 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Viensdu, pagrindinė tavo problema GALVOJIMAS IR PLANAVIMAS. Pažinties neplanuok ir negalvok apie ją. Pvz. užkalbini mane gatvėje klausdamas kiek valandų. Sužaidi situacijoje, kad laikrodį pamiršai namie... Ir pokalbis vystosi arba ne. Bet čia ekspromtu pavyzdys....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.24 19:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
O kaip tu isivaizduoji tau cia kas pades? Pasakys recepta kaip uzsiaugint kiausus (ar koks cia issireiskimas tiktu)
Dievazi, zmones siais laikais..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.24 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Aspergerio sindromas arba patyciu arba... nesekmingos meiles pasekme.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.24 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
Na pas psihologa tau tikrai nereikia-is to kaip tu cia viska apibudinai galiu pasakyti jog labai daug vyru turi sia beda ir ja gali isspresti labai paprastai-duodu 100% jog jai klausysi mano patarima sia beda pamirsi ir bus netgi juokinga kaip anksciau nedrysdavai...
1. dalykas planuoji ka sakysi-viskas ok gali planuoti gali ir ne,tik neuztruk per ilgai nagalvok kad va priesiu prie jos kai isesim i troleibusa-paskui priesiesiu kai islipsim is troleibuso ir t.t neatideliok to...
2.Labai svarbus dalykas yra tai jog turi atstumimo baime kaip ir daugelis vyru-bijai jog moteris tave atstums...Turi nusiteikti jog net jai tai atsitiks tai nesumenkins tavo savivertes-nes net geriausius,graziausius ir protingiausius bei apdovanotus puikia iskalba taip pat kartais atstumia ir nieko cia nepakeisi
3.Praedek nuo labai paprastu pasikalbejimu jai nieko nesugalvoji,kojos linksta o akyse temsta tiesiog sakyk ''Labas as esu ir (savo varda) noreciau susipazinti) apsikvailinsi?ji nenores su tavim susipazinti?na ir kas viena is desimt sutiks...
4Nebijok to daryti viesumoje ir nesizvalgyk i kitus aplinkinius-negalvok ka jie apie tave pagalvos nes kitus tik zavi drasus vaikinai kurie nebijo uzkalbinti paneles...
5 Tai svarbiausia is mano pamynetu skiciu DARYK KUO AUGIAU PRIEJIMU!!! tiesiog eik ir uzkalbink ir nekreipk demesio ijai tave atstums-nesusireiksmink jai tau viskas pavyks...Tiesiog eik nusistatyk sau kad pirmi tarkim 100 priejimu prie moteru kaip be pasibaiktu nieko tau nereiskia ir nieko neirodo...O po pirmu 100-200 priejimu baime tau dings garantuoju 100% ir tada jau galesi slifuoti savo uzkalbinimo tehnika-kad balsas butu malonus sypsena veide ka reiketu sakyti ir ko ne...O kolkas tiesiog PRIEJIMAI!!! Labas noriu susipazinti-Nejaugi tai pasakyti sunku? Jai kils klausimu ar noresi kokio dar papildomo patarimo parasyk i privata :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.24 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
o čia taip darosi tik norint užkalbinti nepažįstamą gatvėje ar ir su pažįstamom merginom nelabai sekasi bendrauti?
kai aš bijau, jaudinuosi, tai viską greitai pabaigiu.. pamatei, patiko ir, kol nespėjai apmirt, greitai ištari labas. o jau tada nėra kur trauktis. jei pasisveikins ar nusišypsos, kreipkis, aš pvz Donatas, kuo tu vardu? malonu susipažinti.. ir pirmyn kalbėt.. net jei susimausi, pradėjus pamatysi, kad nėra taip sunku kalbėti.. ir vis su kitu užkalbinimu seksis geriau ir geriau. pasitreniruoti galima šiaip kalbinant nepažįstamus, internete pirmam parašant patikusioms merginoms ir pan
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai