Santrauka: sunu dresūra, priežiūra, elgsena bei psichikos sutrikimai
Tema sukurta: 2007.10.30 02:40
1 2 Toliau Paskutinis
2007.10.30 02:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


stafsmile
stafsmile
Naujokas
pas koki dresuotoja lankosi jusu suniukas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.30 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savolita
Savolita
Patyręs
Dėdė dresavo. Jis sovietinėj armijoj 5metus tarnavo kinologiniam daliny, tai ne tai kad dresuotojo nereikėjo ieškot, bet ir pačiai mažiausiai vargintis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.30 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siesta222
siesta222
Pažengęs
tetis dresiravo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.30 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


angelina
angelina
Pažengęs
Kolkas pati pagrindus dresuoju,savarankiskai,bet pavasari zadu vesti i sunu mokykla
Kaune,azuolyne randasi. Drauge rekomendavo,kuri ir pati ten sunis kitu dresuoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.30 23:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nemaloni
nemaloni
Moderatorius
as dresuoju. kol kas per 4 metus nieko nenuzudem ir nebandem nuzudyt, tad gal nesu visai beviltiska
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.31 18:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


unpredictable
unpredictable
Pažengęs
mano suniuka nuo puses metu padejo dresiruoti kinologas,o dabar kai viska moka tai belieka i savaite kelis kartus pakartoti komandas,kad nepamirstu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.03 14:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


angelina
angelina
Pažengęs
Dabar,kas nusimanote apie sunu dresura, gal galite man patarti?
Vedzioju nuolat savo vokietuke su kita kale. Kale suaugusi,nepiktybine,bet kartais mano jaunikle "pavolioja" ant zemes,iznybia,per ausi kepsteli..
Nu esme ta,kad eilini karta ta kale mano maze puole lyg ir zaisdama,bet taip jau grubokai....ir maniskei nusibodo leistis vaikomai- i tokia juokingai kovine poza atsistojo visa pasitempe,galva iskele ir jau taaaip dantukus pademonstravo,kad ojojoi...
nu as ir pagyriau ja! Sakau-saunuole,geras suo
Nu as taip skaitau,kad gerai...juk nei ji pirma puole,nei apkandziojo ta savo zaidimu drauge,tiesiog neleido sau uzlipti ant galvos, Turi suo moketi uz save pakovoti.
Na o mano drauge ,pastebejau,lyg ir pyktelejo... sako-"tu taip negirk jos uz tai,neskatink...mano suo tik zaidzia,o taviske jau rimtai kovoja.Paskui uzaugus puls,pjaus ir pan. ..."
Nu tai kuri dabar teisi? Nu as kazkaip manau,kad .................juk nesiundziau saviskes ant to suns siaip...gynesi kalyte ir tiek. Butu blogai,jei ja "niurkytu","stumdytu"(kad ir zaidimo forma) o jinai nuolankiai begtu pabrukus uodega,arba gultusi ant nugaros....
Siaip,kitose situacijose,jei maniskes prie sienos neremia,ji niekada nepuola ir dantu nesiepia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.04 18:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nemaloni
nemaloni
Moderatorius
Originally posted by: angelina

Dabar,kas nusimanote apie sunu dresura, gal galite man patarti?

Vedzioju nuolat savo vokietuke su kita kale. Kale suaugusi,nepiktybine,bet kartais mano jaunikle "pavolioja" ant zemes,iznybia,per ausi kepsteli..

Nu esme ta,kad eilini karta ta kale mano maze puole lyg ir zaisdama,bet taip jau grubokai....ir maniskei nusibodo leistis vaikomai- i tokia juokingai kovine poza atsistojo visa pasitempe,galva iskele ir jau taaaip dantukus pademonstravo,kad ojojoi...

nu as ir pagyriau ja! Sakau-saunuole,geras suo

Nu as taip skaitau,kad gerai...juk nei ji pirma puole,nei apkandziojo ta savo zaidimu drauge,tiesiog neleido sau uzlipti ant galvos, Turi suo moketi uz save pakovoti.

Na o mano drauge ,pastebejau,lyg ir pyktelejo... sako-"tu taip negirk jos uz tai,neskatink...mano suo tik zaidzia,o taviske jau rimtai kovoja.Paskui uzaugus puls,pjaus ir pan. ..."

Nu tai kuri dabar teisi? Nu as kazkaip manau,kad .................juk nesiundziau saviskes ant to suns siaip...gynesi kalyte ir tiek. Butu blogai,jei ja "niurkytu","stumdytu"(kad ir zaidimo forma) o jinai nuolankiai begtu pabrukus uodega,arba gultusi ant nugaros....

Siaip,kitose situacijose,jei maniskes prie sienos neremia,ji niekada nepuola ir dantu nesiepia


o as niekad tokiu atveju negyriau savosios ir nerekomenduoju suns girti. yprastu budu sunism aiskinantis santykius reikia nei baust, nei girt. baust nebent tuo atveju, jei suo ypatingai sakojas pries kita. tokiu dalyku gyrimas - agresijos skatinimas. nebutinai agresijos pries zmogu - cia agresija pries gyvuna.
man pvz asmeniskai labiau patinka toksd vaizdas, kai einu su savo stafe, aplink ardosi koks nors nevisprotis rotveileris ar pudelis, o mano augintine y jy nekreipia jokio demesio - nes taip nuo mazens ismokinta. zinok, sukyla toks apsididziavimo jausmas - MANO SUO VALDOMAS. o zinai, kokia tikimybe, kad skatinant agresija, net jei ji savigynos forma, tavo suo isaugs y ta nevisproty, kuris ardosi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.05 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


angelina
angelina
Pažengęs
na gal tu ir teisi. Neisigilinus iki galo as i sunu psichologija,uztai ir va klausiu patarimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.05 11:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


angelina
angelina
Pažengęs
Maniske koja susipjauste stiklais. Pedutes pagalvele nureze taip normaliai,mesos islinde.
Tai nuveziau pas veta,viskas gerai sake,pagis.
Bet va tept vaistais reikejo. Ir graziuoju niekaip nesidave. Jauna,durna,jai skauda ir viskas-urzgia,dantis siepia,kasti bando. Nu graziuoju bandziau ,su skanestukais,su bezdukais,niekaip!
Truko kantrybe,prilupau kaip suni. Ir ramu iskart pasidare. Ir vaistuku patepti leidosi,ir ramiai kaip angelelis gulejo,ir dar rankas laize.
Nu nezinau as ar gerai cia pasielgiau jai taip i kaili davus,bet kitkas nelabai veike.
Ir isvis,kaip elgtis,kai dar visiskai jaunas suo,va tokiu ar panasiu atveju dantis siepia..ka tokiu atveju daryti? Bausti fiziskai ar kazkaip kitaip..
Kad paskui uzaugus dantu siepti nepradetu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.05 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nemaloni
nemaloni
Moderatorius
kelios veiklos formos:
1. duodi y galva (lengviausia)
2. aiskiniesi suniskai, labiau per psichologija, bet extreem atvejais tas nepadeda, ba reikia greito veikimo (1 arba 3 variantai )
3. uzrisi snuky ir darai kas reikia (paparsta ir nepavojinag)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.07 16:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


angelina
angelina
Pažengęs
Man 1 ir 3 labiausiai patiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.08 22:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siesta222
siesta222
Pažengęs
Originally posted by: angelina

Maniske koja susipjauste stiklais. Pedutes pagalvele nureze taip normaliai,mesos islinde.

Tai nuveziau pas veta,viskas gerai sake,pagis.

Bet va tept vaistais reikejo. Ir graziuoju niekaip nesidave. Jauna,durna,jai skauda ir viskas-urzgia,dantis siepia,kasti bando. Nu graziuoju bandziau ,su skanestukais,su bezdukais,niekaip!

Truko kantrybe,prilupau kaip suni. Ir ramu iskart pasidare. Ir vaistuku patepti leidosi,ir ramiai kaip angelelis gulejo,ir dar rankas laize.

Nu nezinau as ar gerai cia pasielgiau jai taip i kaili davus,bet kitkas nelabai veike.

Ir isvis,kaip elgtis,kai dar visiskai jaunas suo,va tokiu ar panasiu atveju dantis siepia..ka tokiu atveju daryti? Bausti fiziskai ar kazkaip kitaip..

Kad paskui uzaugus dantu siepti nepradetu.



seimininkuj kasti.. Maniske kaj jauna buwo taj pat kazkur susipjauste ir tepem faistas lb drebejo nebego stovejo ibesta ir net nepuole.. paleidom tj nuslubino tolyn
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.08 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nemaloni
nemaloni
Moderatorius
nebutinai vien tik seimininkai kalti... lemia ir suns temperamentas, psichika ir pan dalykai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.09 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


angelina
angelina
Pažengęs
Galiu ir pavyzdi pateikti. Dvi vienodo amziaus ir veisles kalytes. Viena pamaciusi svetima suni slepiasi seimininkui uz koju,kita puola prie to suns zaisti...
Maniske ta antroji, jai viskas idomu,visur kisa nosi,drasi,visur nori dominuoti
Bet ji tikrai nera agresyvi. Nurasau toki bandyma kasti vaikiskiems kaprizams
O juk ir auklejimas vietoje nestovi! Su tuo yra dirbama ir kovojama
Viena karta pabando kasti,antra karta gauna per snuki,trecia karta jau rami.
Suo yra gyvunas. Ir kad tavo,Siesta,suniukas ramiai stovi,tai yra saunu,bet man daug smagiau,kai sugebu suvaldyti,sutramdyti verzlu suni,kai idedi daug darbo.... o tada matai gerus rezultatus. Tada ir tie laimejimai saldesni nei tuo atveju,kai suo is prigimties ramus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.18 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nemaloni
nemaloni
Moderatorius
Neo1 rašė:

Kaip dresiruojate savo suniukus....?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.18 20:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nemaloni
nemaloni
Moderatorius
Katyciukea6 rašė:

Dresavimas su pavadėliu







Prieš mokant šunį vaikščioti su pavadėliu, šunelis turi priprasti prie „vaikiško" antkaklio. Kitas žingsnis - išvesti jį į sodą ar kiemą, kur yra pakankamai erdvės. Patubdyk šunelį sau iš kairės, prisek pavadėlį ir paragink eiti pirmyn laikydamas prieš nosį skanėstą ar žaislą. Kai šunelis pradės eiti šalia, tark „greta" ir pagirk jį. Jei šunelis pradės eiti toli, sustabdyk jį, grąžink į vietą ir pradėk viską iš naujo. Pamažu jis išmoks komandą „greta" ir eis šalia be jokių gardėsių ar žaislų. Šį pratimą galima atlikti dar tada, kai šunelis neperėjo viso skiepų kurso. Atėjus laikui, kai šuneliį jau bus galima išsivesti iš namų, jis jau mokės gražiai eiti su pavadėliu.



Komanda „sėdėt"







Paimk į ranką skanėstą, parodyk šuniui. Laikyk skanėstą jam prie nosies taip, kad siektų jį paimti. Pakelk ranką šuneliui virš galvos taip, kad norėdamas pasiekti skanėstą, šuo turėtų kelti galvą, o užpakalį turėtų nuleisti ant žemės. Kai tik taip atsitiks, ištark „sėdėt" ir duok jam skanėstą. Paskui būtinai pagirk šunelį.



Komanda „pas mane"







Kad išmokytum savo augintinį ateiti pas tave, paprašyk kitą šeimos narį patupdyti jį keleto metrų atstumu nuo tavęs. Paimk vieną jo maisto dubenėlį su ėdalu, parodyk šuneliui, ištark jo vardą ir duok komandą „pas mane". Komandą tark džiugiu balsu, kad labiau jį paskatintum. Kai šunelis atbėgs pas tave, duok jam ėdalo ir pagirk.



Kai tik supras, ko iš jo norima, dubenį su ėdalu galima pakeisti žaislu ar nedideliu skanėsto kąsneliu. Kai jau išmoks ateiti pagal komandą, kitą kartą jam atėjus, duok komandą „dėdėt" ir tik tada atsilygink skanėstu ar pagyrimu.





Komanda „gulėt"







Laikyk skanėstą delne taip, kad kyšotų tik jo kraštelis. Ranką padėk ant žemės. Šunelis kaip įmanydamas stengsis pasiekti gardumyną ir greitai supras, kad tam jis turi atsigulti ant žemės. Kai tik šunelis atsiguls, ištark komandą „gulėt" ir duok jam skanėstą. Elkis taip, kad šunelis jaustųsi labai gudrus ir protingas.



Komandą „vietoj"







Šunelis jau išmoko pagrindinių komandų. Dabar gali mokyti komandos „vietoj". Paliepk šuneliui įvykdyti komandą „sėdėt". Tada po truputį tolk nuo jo. Ranka parodyk, kad šunelis liktų vietoj. Baigiant pratimą nešauk šunelio vardu, bet pats grįžk prie jo ir pagirk. Žiūrėk, kad jis vis dar sėdėtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 09:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nemaloni
nemaloni
Moderatorius
Djandrix rašė:

Jei iskilo klausimu del jusu augintinio elgsenos, prasome kreiptis pameginsiu padeti.

Meira rašė:

tada šiaip dėl įdomumo paklausiu..

Nuo kokio iki kokio amžiaus geriausia mokyti šuniuką ?

Kada lengviausiai pasiduoda...


Djandrix rašė:

Na dazniausiai pradeda dresuoti sunelius nuo metuku laiko. Kadangi as uzsiimineju individualiai su kiekvienu tai galiu rekomenduoti jau nuo puses metuku pratinti prie namu taisykliu ir labai atsargiai pie baziniu komandu. Mano metu laiko sulaukusi kalyte jau mokejo visas bazines komandas. Reikia zinoti ir tai, jog isigijus augintini jums reikes visa jo gyvenoma skirti siek tiek laiko mokymui. Taip turesite gera paklusnu augintini.

buldozke rašė:

Kaip išdresiruoti anglu buldoga -kuris užsispires kaip asilas.Jam sakai ''negalima'' jis dalelyte ;ne ''atmeta.


perkeliu viską čia, nes labai panaši tema. tikiuos, nieks nesupyks ir neužkazins
o tu, buldozke, pabandyk cezario metodais pasidomėt, tarkim man ne viskas iš jo pusės atrodo stebuklinga, bet vienam anglų buldogui padėjo (pirmas apie tą nelaimingą cezarį, kiti šiaip apie buldogų bėdas, užsispyrimą, auklėjimą ir pan):
http://pinkioblogas.blogspot.c.../label/Cesar%20Millan
http://bulldogs.fan.lt/forum/v...b815699c485ce170c045c
http://bulldogs.fan.lt/forum/viewtopic.php?t=395
http://bulldogs.fan.lt/forum/viewtopic.php?t=333
http://bulldogs.fan.lt/forum/viewtopic.php?t=685
http://pinkioblogas.blogspot.c...ch/label/Jan%20Fennell
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andriuspe
Andriuspe
Pažengęs
agiesha- matau esi savamoksle bet pries patardama zmonems perspek jog tai tavo kaip megejos nuomone ir uz tolimesne ju augintiniu reakcija tu neatsakai. Perskaiciau keistoku metodu. Baisiausia buvo skaityti patarimus zaizdos tvarstymui. Siaubas sunku patiketi jog esi mergina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 14:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nemaloni
nemaloni
Moderatorius
Djandrix, o tu neimk visko už gryną pinigą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai