Santrauka: kerstas
Tema sukurta: 2007.04.20 19:43
2007.04.20 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deimanciuke
Deimanciuke
Naujokas
Labukas norejau pasiklausti jusu nuomones,draugauju su sawo buwusio waikino broliu ir manau kad jis su manim draugauja tik todel kad atkersytu uz tai kad jo broly palikau...kaip manot ar gali taip buti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.20 19:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
tokiam amziuj kaip tavo (manau, kad ir jo ne kitoks) tai visiskai imanoma... arba jis nori pries broli pasimaivyt, kad jo eks nukabino...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.20 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deimanciuke
Deimanciuke
Naujokas
asiuka na as manau kad zmogui turetu buti labai "negera" kad zaistu...beto jam 17
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.20 19:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
nu nzn.. biski gal keistoka butu kad jis del drolio su tavim draugautu.. juk brolio o ne jo problemos. as nemanau kad del to..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.20 20:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Manyciau, kad ne. Neiziuriu klastuniskos potekstes Man panasu, kad dabartinis vaikinas i tave isiziurejo, kol dar draugavai su jo broliu ir, atsiradus pirmai progai (kuomet tapai laisva), nusiciupo tave is visai gerybisku ir nuosirdziu paskatu. Aisku, viskas priklauso nuo jo paties elgesio. Jeigu jauti dirbtinuma ir bravura, tuomet visai gali buti, kad jis tik dar vienas "vaikinas-kiaule"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.20 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airijan
Airijan
Patyręs
O kokie tavo motyvai del draugystes su jo broliu.
Be to, kam zaisti dvigubus zaidimus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.30 15:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deimanciuke
Deimanciuke
Naujokas
na as nesu tikra kodel jis nusprende su manim susimest...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.01 23:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
spek, stebek kaip vaikinas bendrauja su tavimi:jei jis per daug saldus tai, manyciau, stengiasi apsukt aplink pirsta, bet jei jauti, kad vaikinas su tavimi nuosirdus tai valio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.06 00:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


likwe
likwe
Naujokas
Na as tai pati nezinau ar sutikciau su eks broliu... kazkaip per daug primintu buvusia draugyste..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.07 10:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Biljutelia
Biljutelia
Pradedantysis
kuo toliau tuo linksmiau tj tu pati mastyk ar jis tave isdurineja o ne musu klausk nes mes tai tikrai nepasakysim o beto kazkaip zema... draugaut su buvusio broliu.... nes jejgu as dabar draugiauciau tj net siurpu pagalvojus pasidaro....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.08 11:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tigriuke357
tigriuke357
Pradedantysis
zinia visko gyvenime buna man pvz nutiko taip draugvau su vienu vaikinu kai dar buvom vaikia, prie 6 metus jis mane supazindino su savo pusbroliais, tada vienas is ju net verke kad sutikciau su juo draugauti, o su kitu buvom tik draugais bet varinedavon visa kompanija kartu. o dabar as isteku uz to su kuriuo visa ta laika buvom tik draugais bet musu meiles tai niekas negaletu sudauzyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.08 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Afroditė
Afroditė
Pradedantysis
Originally posted by: Biljutelia

kuo toliau tuo linksmiau tj tu pati mastyk ar jis tave isdurineja o ne musu klausk nes mes tai tikrai nepasakysim o beto kazkaip zema... draugaut su buvusio broliu.... nes jejgu as dabar draugiauciau tj net siurpu pagalvojus pasidaro....


sutinku , kad nelb maloni situacija, bet kas cia zemo????? pamanyk, buwusio brolis na ir?? gywenimas susideda is ieskojimu pasirinkimu ir t.t.t.t.t.... jei labiau tinka brolis tai pirmyn kaip tik butu kwaila atsisakyt laimes tik del to , kad jis eks brolis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.09 17:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Biljutelia
Biljutelia
Pradedantysis
kazkaip man tj nzn sazine neleistu. o jej pas juos taip priimta tj ka zn... man apie toki dalyka kazkaip galwot nesinori...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.09 19:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlastingShine
BlastingShine
Pažengęs
cia kartais ne apie brolius lavrinovicius sneki ir ju pusbroli borodkina uz kurio isteki ? ))
Originally posted by: tigriuke357

zinia visko gyvenime buna man pvz nutiko taip draugvau su vienu vaikinu kai dar buvom vaikia, prie 6 metus jis mane supazindino su savo pusbroliais, tada vienas is ju net verke kad sutikciau su juo draugauti, o su kitu buvom tik draugais bet varinedavon visa kompanija kartu. o dabar as isteku uz to su kuriuo visa ta laika buvom tik draugais bet musu meiles tai niekas negaletu sudauzyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.09 21:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MikeDreezy
MikeDreezy
Didmeistris
Originally posted by: BlastingShine

cia kartais ne apie brolius lavrinovicius sneki ir ju pusbroli borodkina uz kurio isteki ? ))
Originally posted by: tigriuke357



zinia visko gyvenime buna man pvz nutiko taip draugvau su vienu vaikinu kai dar buvom vaikia, prie 6 metus jis mane supazindino su savo pusbroliais, tada vienas is ju net verke kad sutikciau su juo draugauti, o su kitu buvom tik draugais bet varinedavon visa kompanija kartu. o dabar as isteku uz to su kuriuo visa ta laika buvom tik draugais bet musu meiles tai niekas negaletu sudauzyt


Phahahah Cia tai geras, prajuokinai belenkaip Restecpa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.23 23:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tigriuke357
tigriuke357
Pradedantysis
Originally posted by: BlastingShine

cia kartais ne apie brolius lavrinovicius sneki ir ju pusbroli borodkina uz kurio isteki ? ))
Originally posted by: tigriuke357



zinia visko gyvenime buna man pvz nutiko taip draugvau su vienu vaikinu kai dar buvom vaikia, prie 6 metus jis mane supazindino su savo pusbroliais, tada vienas is ju net verke kad sutikciau su juo draugauti, o su kitu buvom tik draugais bet varinedavon visa kompanija kartu. o dabar as isteku uz to su kuriuo visa ta laika buvom tik draugais bet musu meiles tai niekas negaletu sudauzyt


na ne ne apie tuos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.24 18:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidaliber
vaidaliber
Naujokas
Emm.. Nu situacija tokia keistoka... Bet nieko blogo nrematau čia. Gal šiek tiek nesmagu man pačiai būtų tokiose aplinkybėse, bet jeigu tau jis patinka ir pati jauti, kad jis neabejingas tau, tai kokio velnio tokias nesamones galvoji? Sekmes palinkesiu tau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.26 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Man tokis scenarijus atrodo kopijuotas iš tv muilo operų... Žmonės, neturite ką veikti, t.y. kam skirti savo jausmus ir pagarbą?... Kita vertus kai gyveni provincijoje, tai praktiškai nėra kitokio pasirinkimo.. Deimanciuke, nepyk, bet tiesiog stengiausi būti objektyvus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai