Santrauka: Ar teko atsidurti tokioje situacijoje, kai sužinai, kad draugas/-ė yra vedęs/ištekėjusi...?
Tema sukurta: 2006.11.14 17:28
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2006.11.14 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sandrulia
sandrulia
Pradedantysis
Labas visiems...
Labai įdomu būtų sužinoti Jūsų nuomonę apie draugystę (ar net meilę) jau vedusiems vyrams...ar ištekėjusiomis moterims...tai yra blogai...ar labai blogai??? O gal ir jums teko susidurti su tokia situacija, kai sužinai po pusę metų draugystės, kad vyras.....jau vedęs ir turi vaikų...?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.14 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jausminga
jausminga
Naujokas
Aisq tai nera bloga, juk sirdziai neisakysi ka pasirinkti ir su kuo draugauti. Taciau jei tas vyras slepe, kad jis yra vedas, o dar ir vaiku turi, tai yra lb negarbinga. Jis visiskai nepagalvojo apie tavo jausmus, tave. Ir jei tau patinka jaustis meiluzes vietoje, tada gali toliau su juo susitikineti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.14 21:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atgaiva
atgaiva
Naujokas
na nezinau, as tai su vedusiu neprasideciau. man kazkaip negarbinga biskas atrodo. na o jei jis pats slepia kad yra vedes, tai cia jau jis paskutinis niekselis. bet kaip gali net puse metu nezinoti kad jis vedes??? vis tiek artimai bendrauji, tai jau kazkaip isaisketu, nebent tu labai kvaila busi ir nieko nesuprasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.14 22:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dynka
dynka
Meistras
Taip, turejau tokia 'nuodeme'. 3 metus tesesi ta meiles istorija. Buvo jausmai ir cia jau nieko nepadarysi. Tada nebeziuri vedes ar ne, paprasciausiai myli zmogu. Tokie santykiai is tikruju turi savo pliusu ir minusu. Deja, mano atveju minusai nugalejo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.14 23:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aura
aura
Meistras
as nekaltybe paradau su vedusiu vyru bet man rods kad zinojau kad jis vedes tda ne tas rupejo.... bet istoriju kai vede vyrai "guodziasi" ka nelaimingi (o moterys tokios uzjauciancios padejejos), ir taip sugundo ir kartais ilgam ir skausmingai....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.15 11:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


motogirl
motogirl
Patyręs
buwo toks atwejis kad draugawau su wedusiu wyru bet apie tai wiska zinojau ir net buwau susipazinusi su jo zmona.bet man ta situacija buwo patogi nebuwo jokiu isipareigojimu ir kazkokiu pazadu.beabejo wisame tame yra sawi pliusai ir sawi minusai.bet koks jau musu gywenimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.15 11:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


susimasciusi
susimasciusi
Pradedantysis
cia jau kiekvienam savo, bet jei tau patinka jo gyvenime buti antraja tai jau cia tau spresti, nes dazniausiai atostogos yra praleidziamos su seima ir vaikais. Aisku jei zmogui reikia tik sekso ir jokiu isispreigojimu, toks variantas labai tinkamas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.15 12:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Reginiukas
Reginiukas
Pažengęs
Man teko pora kartu susitikti su vaikinuku kuris buvo vedes,bet as to nezinojau,o kai pasake tai iskarto pasakiau kad nieko tarp musu negali buti,man toks variantas netiko buti antra,o be to meiluze,o jis man labai patiko.....kai issiskyrem dar ilgai apie ji galvojau....Man tuo metu reikejo meiles,o ne sekso nuotykiu,nors vien seksui toks variantas labai ciki....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.15 12:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Reginiukas
Reginiukas
Pažengęs
Va mano drauge,ji yra istekejusi susirado drauga jis taip pat vedes,nu zodziu susitikinejo ir nusprende abu palikti savo antrasias puses,,,na ji tai padare pirmiau,o jis tipo tai laiko neturejo tai dar kas nors...bet vistiek jis jai zadejo skirtis....o paskui praejo jau ilgokas laikas,ir ji jam ultimatuma pareiske,,,nu ir jis paliko ne zmona o meiluze....o ji ant keliu maldavo savo vyro kad jai atleistu......Va ir as vistiek galvoju kad ir kaip meiluzis tvirtintu kad paliks seima,to nebus juk seima svarbiau uz meiluze..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.15 13:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atlantas
Atlantas
Pradedantysis
kažko labai jau smulkiai tu tą istoriją žinai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.15 13:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


motogirl
motogirl
Patyręs
itarimai kyla bet jei tawe tenkina santykiai su wdusiu tai wiskas ok.tegu jis waziuoja atostogaut su kuo nori.man tada labai tiko ta situacija ir as ja naudojausi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.15 16:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atgaiva
atgaiva
Naujokas
pasakojate cia savo istorijas... na nezinau jei norite tik sexo tada vedes gerai... bet as kazkaip neprasideciau su vedusiu. tipo laisvu vaikinu kurie noretu sexo lietuvoje maza
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.15 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xmiaux
xmiaux
Naujokas
is tiesu nera gera buti meiluzes vietoje ypac tada kai isimyli vedusi vyra. tai yra ziauru. paciai tenka tai jausti bet nieko negaliu padaryti. bet visgi suprantu kad tai negerai. zada kalnus bet po kiek laiko nieko nebebus. pazadai liek pazadais, o ir as visai nenoreciau kad jis paliktu seima. tai butu per didele auka. nors ir myliu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.15 16:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xmiaux
xmiaux
Naujokas
ir jo man reikia tikrai ne del sekso, man tiesiog reikia jo silumos ir meiles.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.15 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meiluze
Meiluze
Pradedantysis
mano istorija trunka jau 4 metai, bet jis nevedes, o drauge turi! ir nieko negali padaryti, nes per daug myli zmogu, kad taip lengvai spjautum ir paliktum!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.15 18:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


motogirl
motogirl
Patyręs
tai meiluze tada tawo parasas atitinka nika?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.15 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arejas
Arejas
Pažengęs
hm....o as visada pasakau, kad esu vedes....jeigu zmogus nori su manim "bendrauti" tai jam mano santuoka neturi trukdyti, jeigu kam tai nera priimtina tai tada se lia vi.....aisku gaila, apmaudu...bet nieko nepadarysi....buna atveju kad pradeda draugauti, bet su laiku pradeda reikalauti kazko daugiau, tai tada reikia spausti ant stabdziu, ir vel gi se lia vi...ate...niekada neprisileisiu arti prie saves (niekada nesakyk niekada)....aisku buna atveju kai norisi viska mesti ir pilnai atsiduoti jai, bet suveikia saltas protas...o kas bus po metu? dveju? vel ta pati rutina ir vel ieskosi kitos ir skirtis...ne...taip negalima....geriausia aisku surasti istekejusia, bet....jaunos ir netekejusios tokios patrauklios ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.15 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


motogirl
motogirl
Patyręs
wisada jum rupes jaunos ir patrauklios
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.15 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arejas
Arejas
Pažengęs
aisku o siaip as pilnai suprantu, kad nenori...jos gi nori iseiti ir "i zmones"...o kur su vedusiu eiti? nebent i pirtele, arba paslapcia vakariene....na dar "i komandiruote"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.15 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


motogirl
motogirl
Patyręs
o man tai patinka.man su wedusiu patinka todel kad galbut daugiau romantikos paslaptingumo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai