Tema sukurta: 2010.08.15 14:21
1 2 Toliau Paskutinis
2010.08.15 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vika0323
vika0323
Pradedantysis
sveiki, visai neseniai man kilo mintis savojo augintinio rudenį ir žiemą nebešaldyti ir kol neprasidėjo šalti ir drėgni metų laikai pasirūpiti drabužėliais, tačiau internete nieko vertingo nerandu, yra tik drabužėlių nuotraukų, man dar nebandžiusiai tuo užsiimti labiau reiktų schemų, iškarpų pavyzdžių kaip pasiūti/nunerti/numegsti, gal kas is čia esančių užsiimta tuo ir galėtų nurodyti kur galėčiau visa tai rasti? gal turi savų pavyzdžių?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ApashtalasAVIMS
ApashtalasAVIMS
Patyręs
Mat kokia rupestinga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 14:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vika0323
vika0323
Pradedantysis
kaip čia nepasirupinsi mylimiausiu augintiniu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
o kokios veislės šuo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 16:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vika0323
vika0323
Pradedantysis
nera grynaveislis, bet panasus i tuos liesus kur ant ranku nesioja tik maniskis siek tiek didesnis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 17:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Išsip***mas iš šuns.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
Piktaskeksas rašė:

Išsip***mas iš šuns.


o tave plika gatven isleistu,kazi ar miela butu per salcius,a?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 17:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Baltuma rašė:

Piktaskeksas rašė:



Išsip***mas iš šuns.




o tave plika gatven isleistu,kazi ar miela butu per salcius,a?


Žiemą gal ir reiktu kai kuriuos rengti. Bet ar patogu šunims su tais drabužiais? ;/
Nors mano sarginis šuo lauke gyvena, be jokių drabužėlių jau kiek metų ir dar nesušalo.

Išsip***nėjimas kai žmonės šiaip ir vasarą rengia šunyčius, ir suknutes deda, ir skrybelaites. Baisu ir graudu žiūrėti. Norit ką nors aprengti - nusipirkit Barbę. Arba tą baby born, jis irgi kaip šuo - pašikti gali :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
kas lauke auginti yra kailis kitoks susiformaves,o cia kalbama apie kambarinius,as saviske taip pat rengiu ziema,nes mano imperatoriskasis pekinas lepus salciui,ypac jo pedeles jautrios,net kojines esu numezgusi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
Euforija rašė:

Baltuma rašė:



Piktaskeksas rašė:







Išsip***mas iš šuns.








o tave plika gatven isleistu,kazi ar miela butu per salcius,a?




Žiemą gal ir reiktu kai kuriuos rengti. Bet ar patogu šunims su tais drabužiais? ;/

Nors mano sarginis šuo lauke gyvena, be jokių drabužėlių jau kiek metų ir dar nesušalo.



Išsip***nėjimas kai žmonės šiaip ir vasarą rengia šunyčius, ir suknutes deda, ir skrybelaites. Baisu ir graudu žiūrėti. Norit ką nors aprengti - nusipirkit Barbę. Arba tą baby born, jis irgi kaip šuo - pašikti gali :)


yra tam tikru sunu veisliu,kurie yra beplaukiai,ju oda reik saugoti nuo vasariniu saules spinduliu,nematau cia jokio zmoniu is...nejimo,tai normalu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 17:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Baltuma rašė:

Piktaskeksas rašė:

Išsip***mas iš šuns.


o tave plika gatven isleistu,kazi ar miela butu per salcius,a?


Palyginai žmogų su šuniu.. Mldc..

O va mano šuniui nereik jokių drabužėlių, jis po sneigą kaip ruonis nardo, jam taip net smagiau yra..

Čia tie visokie drabužėliai tai tiems žiurkiniams piskiams kurie daug loja ir kurie net į šunis nepanašūs. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
Piktaskeksas rašė:

Baltuma rašė:



Piktaskeksas rašė:



Išsip***mas iš šuns.




o tave plika gatven isleistu,kazi ar miela butu per salcius,a?




Palyginai žmogų su šuniu.. Mldc..



O va mano šuniui nereik jokių drabužėlių, jis po sneigą kaip ruonis nardo, jam taip net smagiau yra..



Čia tie visokie drabužėliai tai tiems žiurkiniams piskiams kurie daug loja ir kurie net į šunis nepanašūs. :D


tai ir turima omenyje apie mazuosius lepunelius:D nemanau,kad vokieciu avigany vilktum savo megstiniu:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
Baltuma, radai, su kuo diskutuoti...... keksui rūpi tik pasiginčyti. kaip sakė Euforija, vasarą rengti šunis tikrai išp.....sinėjimas. 13 metų turėjau kolį, jokių drabužių jam nepirkome, nemezgėme ir nesiuvome, nes nešalo. o dabar turiu jorkį, ir žiemą tikrai jį aprengsiu, kad nesušaltų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 18:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
vaidilute77 rašė:

Baltuma, radai, su kuo diskutuoti...... keksui rūpi tik pasiginčyti. kaip sakė Euforija, vasarą rengti šunis tikrai išp.....sinėjimas. 13 metų turėjau kolį, jokių drabužių jam nepirkome, nemezgėme ir nesiuvome, nes nešalo. o dabar turiu jorkį, ir žiemą tikrai jį aprengsiu, kad nesušaltų.


tai apie didelius sunis tai suprantama,kad ju nerengsim,as pvz zinau sunu veisliu,kur ir vasara butina ju odele saugoti nuo saules,as pati juk mazyle pekinuke turiu ir ziema rengiu,nematau nieko keisto...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Baltuma rašė:


yra tam tikru sunu veisliu,kurie yra beplaukiai,ju oda reik saugoti nuo vasariniu saules spinduliu,nematau cia jokio zmoniu is...nejimo,tai normalu...


bet pvz čia kalbama apie:
vika0323 rašė:

nera grynaveislis, bet panasus i tuos liesus kur ant ranku nesioja tik maniskis siek tiek didesnis



Taigi jis turi ir kailį ir viską, tai kam jį rengti?
šiaip išvis nesuprantu plikų arba pusiau plikų šunų mados. Gražiausia kai jie dideli ir su storu kailių. Arba bent jau dideli ir pikti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
Euforija,zinau ka reiskia auginti ir dideli ir maza suni,ne...k man proto,ok,zinau kip reikia priziureti ir plaukuota ir beplauki suni,pavartyk sunu enciklopedija,nereiks gincytis!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 18:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
o aš nematau nieko bloga žiemą aprengti šunį. mačiau, kad kai kurie žmonės net lyjant šunims uždeda kažkokius neperšlampančius apsiaustus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 18:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
Man is esmes grazu,kai mazas sunelis yra priziuretas ir aprengtas,turiu kombinzona ir lietpalti,o ziemai dar ir kojinaites numezgiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 18:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Baltuma rašė:

Euforija,zinau ka reiskia auginti ir dideli ir maza suni,ne...k man proto,ok,zinau kip reikia priziureti ir plaukuota ir beplauki suni,pavartyk sunu enciklopedija,nereiks gincytis!!!


Ginčo čia nėra. Neįsivaizduoju kur jį matai, jei po poros sakinių iškart širsti, gal geriau nesėdėt forume, nes čia žmonės susirenka diskutuoti, o dažnai ir pasiginčyti.


vaidilute77
, na man tai kažkaip vis vien tai atrodo kaip gyvūnėlių kankinimas. Pažįstama laikė taksiką ir kažkurią žiema buvo labai šalta, sugalvojo jam mėgztinuką numegzti. Tai tas kasydavosi, urgzdavo, kandžiodavo jį ir vis bandydavo kaip nors nusiimti. Atrodydavo graudžiai ;/ Apskritai man pačiai šlykštus beplaukiai/mažaplaukiai šunėkai, primena žiurkes(o jei aš norėčiau žiurkės - ją ir laikyčiau). Na gerai, jei žmonės apvilkinėja tik tokius. Bet kaip minėjau - o kai rengia vasarą. Arba, kad ir žiemą, bet ne tam, jog jiems šilčiau būtu, o kad "gražiau" atrodytu, pvz bantukais apkarsto ar skrybėlaitėm ;/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai