Tema sukurta: 2009.01.17 22:04
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.01.17 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodaKava
JuodaKava
Didmeistris
Kada priesingos lyties dovana nustoja buti grazus zestas ir tampa manipuliacijos irankiu? Cia suzaidzia dovanos kaina, zmoniu rysys ar dar kazkas?

Ar tai, kad moteris priima nepadoriai brangias dovanas, ka nors sako apie jos morale ar "rimtuma"?

Kada dovana nustoja buti tiesiog dovana - budu pamaloninti zmogu?

Kadangi as neturiu menkiausio itarimo, kaip taisomos temos ar ju formuluotes, bet turiu dideliausia tikejima Jumis, mielieji kalbos sergetojai, tikiu, kad susimylesit pataisyti temos pavadinima ir isgelbesit ja nuo gedingos prazuties NES... visgi temos "vinis" yra Gestas, o ne Zestas... ir tai is pagrindu keicia esme (tariu tai ranka prie sirdies pridejusi)

TEMOS AUTORĖS PAGEIDAVIMU PRIDĖTAS TEKSTAS.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
kai dovanojantysis tikisi kažkokio atlygio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
JuodaKava rašė:

Kada priesingos lyties dovana nustoja buti grazus zestas ir tampa manipuliacijos irankiu? Cia suzaidzia dovanos kaina, zmoniu rysys ar dar kazkas?

Ar tai, kad moteris priima nepadoriai brangias dovanas, ka nors sako apie jos morale ar "rimtuma"?

Kada dovana nustoja buti tiesiog dovana - budu pamaloninti zmogu?


Nelabai įmanoma pasakyti KADA. Tą žino tik pats dovanotojas. Nors žinoma yra atvejų kai tisiog akivaizdus bandymo manipuliuoti faktas.
Na man pvz vaikinai į pirmą pasimatymą atnešantys gėlių yra manipuliatoriai. vaikinai kabinantis merginą komplimentų pagalba man taip pat yra manipuliatoriai
Didžiausia tikimybė, kad dovana yra gražus gestas yra tada kai tos dovanos įteikimas nieko nekeičia. T.y. kai dovanotojas žino, kad dovana nieko nekeis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
o man gražu, kai vaikinas su gėle ateina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
vaidilute77 rašė:

o man gražu, kai vaikinas su gėle ateina


Gal tau ir gražu, bet tu niekada nežinosi kada tas atnešimas bus nuoširdus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Revan
Revan
Didmeistris
o nesvarbiau kodel?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
kai kartosis toks gestas, bus nuoširdu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Pasisiauses rašė:
Na man pvz vaikinai į pirmą pasimatymą atnešantys gėlių yra manipuliatoriai. vaikinai kabinantis merginą komplimentų pagalba man taip pat yra manipuliatoriai


Na jo... Žavu išties, kai bernužėlis pirmą kartą matomą mergaičiukę pasisodina ant kelių ir čiulba, kokia ji graži katytė, saulytė ir bla bla bla
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Man tai jau vien faktas kad kai kurie galvoja, kad jei priėjęs prie merginos ir nepasakęs, kad ji labai graži, jos nenukabins, mane juokina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodaKava
JuodaKava
Didmeistris
Pasisiauses rašė:

JuodaKava rašė:



Kada priesingos lyties dovana nustoja buti grazus zestas ir tampa manipuliacijos irankiu? Cia suzaidzia dovanos kaina, zmoniu rysys ar dar kazkas?



Ar tai, kad moteris priima nepadoriai brangias dovanas, ka nors sako apie jos morale ar "rimtuma"?



Kada dovana nustoja buti tiesiog dovana - budu pamaloninti zmogu?




Nelabai įmanoma pasakyti KADA. Tą žino tik pats dovanotojas. Nors žinoma yra atvejų kai tisiog akivaizdus bandymo manipuliuoti faktas.

Na man pvz vaikinai į pirmą pasimatymą atnešantys gėlių yra manipuliatoriai. vaikinai kabinantis merginą komplimentų pagalba man taip pat yra manipuliatoriai

Didžiausia tikimybė, kad dovana yra gražus gestas yra tada kai tos dovanos įteikimas nieko nekeičia. T.y. kai dovanotojas žino, kad dovana nieko nekeis.


Dovanos tikslas ir yra laimeti simpatijas. Nuosirdziai ar tikslingai - tai jau kitas klausimas, i kuri atsakyti gali tik pats dovanotojas. Tik jau nereikia kalbeti apie tai, kad dovana gali nieko nepakeisti - ji maloni, suminkstina ir suartina zmones.

Ar yra nepadoriai didele kaina dovanos, kuria priemusi moteris leidzia manyti vyrui, kad uz tai jis gali kazko tiketis? Ar apskritai didele dovanos kaina yra uzuomina i bandyma manipuliuoti? Gal zmogus tiesiog finansiskai pajegus palepinti simpatinga moteri?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
vaidilute77 rašė:

o man gražu, kai vaikinas su gėle ateina


Galbūt būt ir gražu kaip koks etiketo gestas, bet lyg niekur nesakoma, kad tai reiktų daryti.

Antras dalykas, kada šaunama į aklą pasimatymą, tai rimtai, panašiau į manipuliaciją.

Suprantu tik vienu atveju - kad tie žmonės yra pažįstami, bendradarbiai, bendramoksliai, ir va matydami, kad kažkas tarp jų bręsta, sutaria nueit į pasimatymą. Tada suprantu, kad galima gėlę ir nunešt - tada gražu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
o vaikinai dažnai komplimentus sako?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
vaidilute77 rašė:

o vaikinai dažnai komplimentus sako?


Na kai kurie čiulba nesustodami, nubėga vienai pačiulba, paskui kitai pačiulba, paskui....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
hmmm, na, jei bendrauji su žmogumi kurį laiką inetu ir pagaliau susitinki gyvai, nemanau, kad čia jau manipuliacija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Pasisiauses rašė:

Man tai jau vien faktas kad kai kurie galvoja, kad jei priėjęs prie merginos ir nepasakęs, kad ji labai graži, jos nenukabins, mane juokina


Na, būna ir "nučiulbinamų" merginų gi... gali kad ir balvonas čiulbint - jei gerai čiulbės, pasirašys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodaKava
JuodaKava
Didmeistris
TempusVernum rašė:

vaidilute77 rašė:



o man gražu, kai vaikinas su gėle ateina




Galbūt būt ir gražu kaip koks etiketo gestas, bet lyg niekur nesakoma, kad tai reiktų daryti.



Antras dalykas, kada šaunama į aklą pasimatymą, tai rimtai, panašiau į manipuliaciją.



Suprantu tik vienu atveju - kad tie žmonės yra pažįstami, bendradarbiai, bendramoksliai, ir va matydami, kad kažkas tarp jų bręsta, sutaria nueit į pasimatymą. Tada suprantu, kad galima gėlę ir nunešt - tada gražu.


Jei tai yra etiketo gestas, niekas apie forsuota, isprievartauta veiksma ir nekalba. Is kitos puses, jei tai tai etiketo klausimas, kodel paciam vyrui nesipersa isvada, kad geras etiketo ismanymas tikrai turetu padaryti moteriai ispudi, sudaryti apie ji tam tikra nuomone.

Nenoriu grizti prie tos pacios temos apie kavines ir apmokejimus, bet tarstelsiu, kad niekada nezeminciau vyro, norincio uz mane uzmoketi kavineje, mosuodama rankomis ir sava pinigine. Tai zemina vyro autoriteta, jei jam norisi paciam sumoketi. Antra vertus, jei nematysiu iniciatyvos is jo puses, pirmoji sieksiu savo pinigines. Secondly, ispudzio tikrai nedaro vyras, paskaiciuojantis "verta ar neverta".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Revan
Revan
Didmeistris
TempusVernum rašė:

Pasisiauses rašė:



Man tai jau vien faktas kad kai kurie galvoja, kad jei priėjęs prie merginos ir nepasakęs, kad ji labai graži, jos nenukabins, mane juokina




Na, būna ir "nučiulbinamų" merginų gi... gali kad ir balvonas čiulbint - jei gerai čiulbės, pasirašys


idomu kaip TU o dydysis necciulbedamas pana nukabinsi.gal apie kvantine fizika papasakosi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Zipp0 rašė:

idomu kaip TU o dydysis necciulbedamas pana nukabinsi.gal apie kvantine fizika papasakosi?


Panašiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
JuodaKava rašė:

Dovanos tikslas ir yra laimeti simpatijas. Nuosirdziai ar tikslingai - tai jau kitas klausimas, i kuri atsakyti gali tik pats dovanotojas. Tik jau nereikia kalbeti apie tai, kad dovana gali nieko nepakeisti - ji maloni, suminkstina ir suartina zmones.

Ar yra nepadoriai didele kaina dovanos, kuria priemusi moteris leidzia manyti vyrui, kad uz tai jis gali kazko tiketis? Ar apskritai didele dovanos kaina yra uzuomina i bandyma manipuliuoti? Gal zmogus tiesiog finansiskai pajegus palepinti simpatinga moteri?


Na mano požiūris į pačias dovanas yra šiek tiek kitoks.
Nelaikau dovanų būdu laimėti kažkokias simpatijas.
Manipuliatoriai - atvirkščiai.. jiems dovanos labai patogus įrankis pasirodyti geresniais, sudaryti klaidinantį įvaizdį savo naudai... Tokų asmenų dovanos niekad nebus nuoširdžios.

Dėl to "nieko nepakeis". Manai, kad jau pažįstami ir artimi žmonės dovanodami dovanas kažką keičia ne mažiau nei tie, kurių pažintis tik prasidėjo?

Kainos didumas tai toks labai subjektyvus dalykas...
turtingų žmonių ir brangios dovanos... turtingos moters su brangia dovana gal ir nelabai pamanipuliuosi nes ta "brangi" jai bus "normali". o jei tą pačią dovaną vargšei studentei atiduoti? Jai tai jau bus labai "brangu". Dovanotojas sakys "ką tu, niekis... ką man čia reiškia" ir čia bus manipuliacija, nes dovanotojas žino, kad merginai tai nebus "niekis"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 22:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
vaidilute77 rašė:

o vaikinai dažnai komplimentus sako?


O merginos dažnai sako?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai