Santrauka: Ar verta aplankyti?
Tema sukurta: 2015.02.18 14:10
2015.02.18 14:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SS
SS
Naujokas
Visi bilietai išpirkti. Domino tai vadina "sceninis koncertinis pastatymas „Paryžiaus katedra", spektaklis. Mano akimis tai gana idomus, mūsų rinkai pritaikytas fenomenas, kai operinis kūrinys paverčiamas spektakliu. Kitais žodžiais, aktoriai scenoje vaidina, opera. Be to, jie tai daro su dideliu pasisekimu. Tie kas mėgsta muzika, manau, didesnį malonumą pajus namuose išklausę originalios operos įrašą, nei pilnoje salėje labai vidutiniškai įgarsintą prastos kokybės fonogramą. Vaidybos prasme, pastangų daug neidėta. Kaip pasakė vienas žmogus, renginio statytojai daugiausiai sugaišo versdami tekstus iš prancūzų kalbos į lietuvių. Gerą įspūdį man paliko šokėjai ir dvi moterys solistės dainavusios ant fonogramos viršaus(tik du pusiau gyvi garsai, kurios pavyko išgirsti per visą pasirodymą). Matyt garso operatorius buvo nevisai pasiruošęs tokiems iššūkiams, todėl visaip derino orginalų Esmeraldos balsą, ko pasekoje jis gavosi banguotas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.18 15:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
na Domino teatras skirtas neišrankiausio skonio žiūrovui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.18 18:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
„Paryžiaus katedra" - buvau pernai ar užpernai, mano nuomone viškas šlamštas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai