Tema sukurta: 2012.12.26 13:13
1 2 Toliau Paskutinis
2012.12.26 13:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Linuteaaaaaaaa
Linuteaaaaaaaa
Pradedantysis
'Paauglių seksas' (iki 18 metų)- prieš ar už? Kodėl? Argumentuokite. Sakykim, jeigu pasimyli 17 metų mergina, tai blogai? O gal manote, kad seksas tik po vestuvių? Jei taip, kodėl?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.26 13:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Linuteaaaaaaaa
Linuteaaaaaaaa
Pradedantysis
Aš asmeniškai manau, kad nebūtina laukti iki 18 metų. Jei mergina/vaikinas 17 ar 16 metų pasimylės, manau nieko blogo nenutiks, tik aišku turi naudoti apsaugos priemones. O jei jomis nepasirūpina- čia jau manau ne tevų ar kažkieno kito problema, o jų pačių. Juk jau 14 metų paaugliai žino apie seksą ir apsisaugojimą nuo neštumo. Ir turi tai suprasti. Tokia mano nuomonė.
O apie seksą tik po vestuvių, manau, jog tai tikrai nesąmonė kilusi iš senovės, kai būdavo labai vertinama mergystės plevė. O dabar- kada nori mergina/vaikinas, tada nekaltybę ir praranda. Aišku nereikia piknaudžiauti, 13 metų paauglių mylėjimuisi taip pat nepritariu, nes 100% jie nenaudos apsisaugojimo priemonių, kadangi tokių vaikų seksas būna neplanuotas ir visai netikėtai, o prezervatyvų jie tikrai tokiame amžiuje nesinešioja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.26 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Atsakyčiau šitaip, jei mergina ir vaikinas jaučiasi tam pasiruošę tada puiku. Gero mylėjimosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.26 13:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.26 14:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Linuteaaaaaaaa rašė:
Juk jau 14 metų paaugliai žino apie seksą ir apsisaugojimą nuo neštumo


Linuteaaaaaaaa rašė:

13 metų paauglių mylėjimuisi taip pat nepritariu, nes 100% jie nenaudos apsisaugojimo priemonių



:DDD jo,trylikos metų TIKRAI nemokės apsisaugot,o keturiolikos jau tikrai viską žinos ir saugosis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.26 14:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
Gabė rašė:

:DDD jo,trylikos metų TIKRAI nemokės apsisaugot,o keturiolikos jau tikrai viską žinos ir saugosis.


O ką, nežinojai, jog kai "stukteli" 14, tai iš karto "košės" galvoje "padaugėja"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.26 17:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
Pirma reikia subresti visomis prasmemis ir tureti pagrinda ir miela sau vyra. Tada apie seksa galvokit, suspesit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.26 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
manau daugelis skuba , nes smalsumas ir intymaus gyvenimo pazinimas skatina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.26 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Aš tai už. Tik aišku ne 13, bet kokios nuo 16 tai normalu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.26 18:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
manau tereiktu issisavinti toki dalyka, kad kas liecia sexa, tai su juo labai lengva uzsikresti "priklausomybe" - karta paragaves negali sustoti ir gali noretis vis daugiau ir daugiau. O negavus laiku reikiamos "dozes" jausiesi nelaiminga, nepilnavertiskai ir t.t. Todel, sakyciau viskas prilkauso nuo tavo pasauleziuros, jeigu supranti sexa, kaip savo meiles israiska mylimajam, manau gali, kad ir 12-os tuom uzsiimineti, jeigu tau atsirado gyvuliskas instingtas dauginimosi ritualui, labai "nezti" ir pan. Na, jeigu jau, ta mintis varo is proto, na gal ir irgi reiktu kazkaip nuimti ta itampa. Bet as asmeniskai, pries ideja, kad visi "droziasi"- tai reik ir man...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.26 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neska
Neska
Didmeistris
o as asmeniskai nesuprantu kodel vaikai taip ziauriai skuba suaugti.. vaikyste irgi yra labai grazus gyvenimo laikotarpis.. tad.. viskam savas laikas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.28 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žudikė111
Žudikė111
Naujokas
Aš manau taip : tai yra visiškai normalu.Pati praradau nekaltybę 15 metų. Apie seksą jau žinojau nuo 6-erių metų,o apsisaugojimą ir pan. jau 11 metų... Visiškai patenkinta savimi. O dabar turiu nuostabų vyrą ir vaikelį beveik 1-erių metų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.29 18:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Linuteaaaaaaaa
Linuteaaaaaaaa
Pradedantysis
Gabė rašė:

Linuteaaaaaaaa rašė:

Juk jau 14 metų paaugliai žino apie seksą ir apsisaugojimą nuo neštumo





Linuteaaaaaaaa rašė:



13 metų paauglių mylėjimuisi taip pat nepritariu, nes 100% jie nenaudos apsisaugojimo priemonių






:DDD jo,trylikos metų TIKRAI nemokės apsisaugot,o keturiolikos jau tikrai viską žinos ir saugosis.

13- 14 metu zino, bet nenaudoja, o jau 15-16-17 amziaus tarpsnyje pradeda naudoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.29 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Linuteaaaaaaaa
Linuteaaaaaaaa
Pradedantysis
Panelexx rašė:

Pirma reikia subresti visomis prasmemis ir tureti pagrinda ir miela sau vyra. Tada apie seksa galvokit, suspesit.


Butina vyra? Vaikino neuztenka?;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.29 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Linuteaaaaaaaa
Linuteaaaaaaaa
Pradedantysis
Panelexx rašė:

manau daugelis skuba , nes smalsumas ir intymaus gyvenimo pazinimas skatina.


hormonai skatina, o ne smalsumas;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.29 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Žudikė111 rašė:

Aš manau taip : tai yra visiškai normalu.Pati praradau nekaltybę 15 metų. Apie seksą jau žinojau nuo 6-erių metų,o apsisaugojimą ir pan. jau 11 metų... Visiškai patenkinta savimi. O dabar turiu nuostabų vyrą ir vaikelį beveik 1-erių metų


kai žinai apie apsisaugojimą, tai žinias reikėtų panaudoti ir saugotis, nes va taip ir būna, kad vos pradeda lytinį gyvenimą ir jau nėščia. aišku, sėkmės šeimyniniame gyvenime, bet aš esu prieš nepilnamečių seksą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.29 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neska
Neska
Didmeistris
Linuteaaaaaaaa rašė:
Panelexx rašė:
manau daugelis skuba , nes smalsumas ir intymaus gyvenimo pazinimas skatina.

hormonai skatina, o ne smalsumas
jei gerai suprantu, tai proto sitoj gilioj hormonu juroj nerasta... tad koks diskusijos tikslas? :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.30 14:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laisvė
laisvė
Pažengęs
Linuteaaaaaaaa rašė:

Aš asmeniškai manau, kad nebūtina laukti iki 18 metų. Jei mergina/vaikinas 17 ar 16 metų pasimylės, manau nieko blogo nenutiks, tik aišku turi naudoti apsaugos priemones. O jei jomis nepasirūpina- čia jau manau ne tevų ar kažkieno kito problema, o jų pačių. Juk jau 14 metų paaugliai žino apie seksą ir apsisaugojimą nuo neštumo. Ir turi tai suprasti. Tokia mano nuomonė.

O apie seksą tik po vestuvių, manau, jog tai tikrai nesąmonė kilusi iš senovės, kai būdavo labai vertinama mergystės plevė. O dabar- kada nori mergina/vaikinas, tada nekaltybę ir praranda. Aišku nereikia piknaudžiauti, 13 metų paauglių mylėjimuisi taip pat nepritariu, nes 100% jie nenaudos apsisaugojimo priemonių, kadangi tokių vaikų seksas būna neplanuotas ir visai netikėtai, o prezervatyvų jie tikrai tokiame amžiuje nesinešioja.


seksas tai ne kažkoks mados reikalas... aš pati 15m tik pirmą bučinį turėjau :D na bet tegul jaunimas mokosi iš savo klaidų, ką jau čia... :) :) o dėl sekso po vestuvių - tai labai gerbtinas dalykas, nors pati esu pasileidėlė :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.30 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laisvė
laisvė
Pažengęs
Linuteaaaaaaaa rašė:



13- 14 metu zino, bet nenaudoja, o jau 15-16-17 amziaus tarpsnyje pradeda naudoti


kokia griežta riba :D aš žinojau gal nuo 16 metų :D 18-20 metų naudojau :D paskui nustojau :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.30 18:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Linuteaaaaaaaa
Linuteaaaaaaaa
Pradedantysis
Neska rašė:

Linuteaaaaaaaa rašė:

Panelexx rašė:

manau daugelis skuba , nes smalsumas ir intymaus gyvenimo pazinimas skatina.


hormonai skatina, o ne smalsumas
jei gerai suprantu, tai proto sitoj gilioj hormonu juroj nerasta... tad koks diskusijos tikslas? :/


Ne apie save, kalbu juk, o apie tuos kurie pradeda lytinį gyvenimą per anksti:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai