Santrauka: ka sdaryti?
Tema sukurta: 2012.07.30 14:50
2012.07.30 14:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sofija99
sofija99
Naujokas
sveiki, esu sofija man 9m. mano tikras tėvas žuvo, o mama is karto susirado kita vyrą - mano patėvi. as mokasusi gerai - devintukais ir dešimtukais. kai tetis buvo dar slia, as gavau 6 iš matematikos. tetis pasakė: nieko tokio, visko pasitaiko. ir viskas gerai praėjo jis net nesupyko. o stai kai musu namuose atsirado patėvis: as id anglu kalbos gavau 5. as buvau labai nusiminusi ir pasiguosziau mamai: parasiau zinute is mokyklos. mama nieko netrasė. grizusi is mokyklos radau patėvi namuose anksiau grizusi is darbo ir jis man pasakė: prisidirbai panelyte. tada ciupo mane už rankos pasigulde lovoj, numove kelnes ir kad musė mane sudiržu tai musė. kai mama grizo namo as verkiau kambaryje o patevis jai viska papasakojo o mama net neprieštaravo jam. tai cia juau buvo gal 1 klasėje. dar kartas buvo kai jis prisigere su draugais ir buvo piktas ir pradėjo mane musti už niekaka o kai papasokojau mamai ji nepatikėjo ka man daryti kad taip nebutu? as labai bijau. padėkit!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.30 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Hm, įdomiai. Temoje rašai, kad tau 9, kitur parašyta, kad 14, dar kitur, kad 18. Ir beje, pradinukams pažymiai dar nerašomi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.30 15:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Eilinį kartą, kažkam trūksta dėmesio realiame gyvenime, tai sugalvojo jo susirasti virtualiame.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.30 16:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
jei muša, vadinasi, myli.. Tokia patarlė lyg
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.30 16:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Bet rusai, tik taip lietuviams tai netaikoma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.30 16:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aiwezee
Aiwezee
Pažengęs
sofija99 rašė:
sveiki, esu sofija man 9m. mano tikras tėvas žuvo, o mama is karto susirado kita vyrą - mano patėvi. as mokasusi gerai - devintukais ir dešimtukais. kai tetis buvo dar slia, as gavau 6 iš matematikos. tetis pasakė: nieko tokio, visko pasitaiko. ir viskas gerai praėjo jis net nesupyko. o stai kai musu namuose atsirado patėvis: as id anglu kalbos gavau 5. as buvau labai nusiminusi ir pasiguosziau mamai: parasiau zinute is mokyklos. mama nieko netrasė. grizusi is mokyklos radau patėvi namuose anksiau grizusi is darbo ir jis man pasakė: prisidirbai panelyte. tada ciupo mane už rankos pasigulde lovoj, numove kelnes ir kad musė mane sudiržu tai musė. kai mama grizo namo as verkiau kambaryje o patevis jai viska papasakojo o mama net neprieštaravo jam. tai cia juau buvo gal 1 klasėje. dar kartas buvo kai jis prisigere su draugais ir buvo piktas ir pradėjo mane musti už niekaka o kai papasokojau mamai ji nepatikėjo ka man daryti kad taip nebutu? as labai bijau. padėkit!

Laki fantazija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 19:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pumpuriukass
pumpuriukass
Pažengęs
Labai jau neįtikinama istorija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
O kas čia tokio neįtikimo? Kad senamadiškų pažiūrų žmogus auklėja vaiką diržu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
per gera lietuvių gramatika,kad būtųum devynmetė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Gabė rašė:

per gera lietuvių gramatika,kad būtųum devynmetė.


ne visi būdami 9, rašė kaip tu 18os :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.07 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasionata
Pasionata
Patyręs
mhm..ar cia pult tave guost ir patarti ar nepatiketi tavo istorija....mhm..
sofija99 rašė:

sveiki, esu sofija man 9m. mano tikras tėvas žuvo, o mama is karto susirado kita vyrą - mano patėvi. as mokasusi gerai - devintukais ir dešimtukais. kai tetis buvo dar slia, as gavau 6 iš matematikos. tetis pasakė: nieko tokio, visko pasitaiko. ir viskas gerai praėjo jis net nesupyko. o stai kai musu namuose atsirado patėvis: as id anglu kalbos gavau 5. as buvau labai nusiminusi ir pasiguosziau mamai: parasiau zinute is mokyklos. mama nieko netrasė. grizusi is mokyklos radau patėvi namuose anksiau grizusi is darbo ir jis man pasakė: prisidirbai panelyte. tada ciupo mane už rankos pasigulde lovoj, numove kelnes ir kad musė mane sudiržu tai musė. kai mama grizo namo as verkiau kambaryje o patevis jai viska papasakojo o mama net neprieštaravo jam. tai cia juau buvo gal 1 klasėje. dar kartas buvo kai jis prisigere su draugais ir buvo piktas ir pradėjo mane musti už niekaka o kai papasokojau mamai ji nepatikėjo ka man daryti kad taip nebutu? as labai bijau. padėkit!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai