Tema sukurta: 2012.11.20 17:02
1 2 Toliau Paskutinis
2012.11.20 17:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


skeletukas
skeletukas
Pradedantysis
Esmė tame, mokausi Vėžaičių pagrindinėje, 8 klasėje, mokausi tik 3 metus, ir dar vis negaliu atsistebėti, ką išsidirbinėja direktorė, ir socialinė, net juokinga darosi. Na porą istorijų papasakosiu:
1. Na šios istorijos apie direktorę:
Gyvename su ja gana glaudžiai, nes ši mums dėsto Anglų k., 3 k. per savaitę. Ira užsisėdusi ant daugelio mokinių, nors nesuprantu kodėl?? Prasideda pamoka, pasisveikinam, tikrins namų darbus..... Spėkit ką pirmą apklaus?? Ogi mane!!!!! Su tokiu malonumu, parašo po minusą, arba pastabą, kol neišrėžiau jai teip maždaug "kur*a, pakarsiu bl*t" Ir apsiramino, na bent jau man taip pasirodė, pasirodo užsisėdo dar labiau, ir drausmės pažeidimo lapą surašė.... Net nežinau, kaip man toliau elgtis, nes jos psichikos visiškai nesuprantu.... Jai virš 60m. ir jau turėtų sedėti pencijoj ir megzti kojnytes, bet turi pažystamų švietimo ir mokslo ministerijoje, kurie ją užtaria, ir kiekvienais metais, ji vis tam pačiam poste...
2. Direktorės pastabos kiekvieną pamoką( Nu bet ir nepatingėk tu man parašyti :D ): "Pasisukinėdamas, pasiplepėdamas surinko nemažai taškų"(25-30 per pamoką) Nuir kaip jums vaizdelis??
3. Ateina mokiniai į mokyklą, ta stovi prie durų, ir laukia prie ko užkliūti, na štai vienas pavyzdys: "Kodėl nenusirengiat striukių, čia jums ne zoologijos sodas, ir pasidedat kuprines........" mokiniai: Nu ir kur mums jas dėti" Dirikašė: " kur nori ten ir dėk" mokiniai: " Kur mums jas dėti" Dirikašė: " Į kumelės mižę" Na ir kaip jum?? Kieta direktorė :D Dvasna, o ne kieta.
Toliau socialinė:
1. Sėdim valgykloj, valgom, o ši kaip visada stovi prie mūsų stalo, klausosi, ką gi męs kalbamės valgydami. Suskambėjo skambutis, mes dar nebuvom pavalgę, taip, kad suskubom... Ta mūsų laukė, nu bet ir kaip žmogui neatsibosta šitaip kiekvieną šnipinėti?? Na žodžiu pavalgėm, padėjom indus, ten kur jiems vieta, ir ta išėjo, atsileidusi(specialiai). Mes specialiai atsigerti dar nusipirkom, na ir atsigėrėm ir išėjom, praėjo dar kokios 3min. išeinam, na užeinam už kampo, dar už vieno, ir ji tik dabar pradėjusi lipti laiptais, na kaip jum?? Dar ne pabaiga.... Užlipom trise į 2-ą aukštą, ir dabar jau ji prabilo ilgai mus sekusi: "Na tai jau sakysit, kad pas socialinę buvot , a?" Mes taip ir likom be žado. Na tada jau prakalbau aš: " Jei neprigirdit, tai ausis reik dažniau plautis, arba pas daktarus eiti" soc.:"Tai jeigu tau reik tai tu ir eik" aš:" Na kai man bus problemos, aš ir eisiu", ir nuėjom bežvengdami :D iš jos :D .
2. Šioj mokykloj yra netoleruotina, jei mokynį užpuola jam gintis, čia irgi socialinės išmyslai. Čia turi stovėti, ir nieko nedaryti, o jei pakelsi ranką ir duosi atgal, iš tavęs padarys nusikaltelį. Kviečia policiją, pranešinėja vaikų teisėms ir t.t ir t.p., bet taip išpučia reikalą, kad atrodo, jog vos ne žmogų nužudė.....

Na su socialinė, aš dar susitvarkau, nes kai ką nors pasakau, tai ji ir lieka apšalus, net nebežino ką pasakyti, nors ir tai jūsų patarimo reiktų, kaip padaryti taip, kad prie tavęs iš vis ji neitu.... O su direktore, tai patyliu...


Ir patarčiau visiems garsiai sakau visiems ir visada: NIEKADA, KAD IR KOKIOMIS APLINKYBĖMIS NEIKITE Į ŠIĄ MOKYKLĄ, NES SUSIGADINSIT SAVO REPUTACIJĄ, IR NEĮSTOSIT DAUGIAU NIEKUR, JEI RINKSITĖS RINKITĖS GARGŽDUS....

Laukiu jūsų patarimų, nes net nebežinau, kaip su jom elgtis, tikros šliužės.....
Gal žinot, kaip nusodinti jas ? O gal dar ką patarsite?
Na su socialinė, aš dar susitvarkau, nes kai ką nors pasakau, tai ji ir lieka apšalus, net nebežino ką pasakyti, nors ir tai jūsų patarimo reiktų, kaip padaryti taip, kad prie tavęs iš vis ji neitu.... O su direktore, tai patyliu, todėl ir klausiu, gal ką sumastysit....

Iš anksto ačiū....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Matyt akis draskai pastoviai dar kurva išvadinai tai ko tu nori, gal geriau eik savo mažą galvą pasigydyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Nu mano tai įspūdis paprastas: labai gerai, kad tokius marozus kaip tu, kažkas nusodina. frazė "k**va, pakarsiu b**t", mokytojai? už tai, kad esi dibilas ir nepadarai namų darbų? O po to bėgi skūstis? Klounas.

Pabaigai, galiu pacituot labai gerai čia tinkančią frazę iš ŽAS repertuaro: "debilui dievas nepadės".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


skeletukas
skeletukas
Pradedantysis
Piktaskeksas rašė:

Matyt akis draskai pastoviai dar kurva išvadinai tai ko tu nori, gal geriau eik savo mažą galvą pasigydyt.


Akių aš nedraskau, vidurkis gan normalus, bet kai persipildo pykčio taurėm, galiu išvadinti visus tokiais vardais, kad po to gailėsiuos.....
Esmė ta, ji jau buvo užsisėdusi ant manęs pačiais pirmai metais....
Ir laukiu patarimų, o ne siūlymų pasigydyti, nes žinok Piktaskekas esu visiškai sveikas....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


skeletukas
skeletukas
Pradedantysis
Rennais rašė:

Nu mano tai įspūdis paprastas: labai gerai, kad tokius marozus kaip tu, kažkas nusodina. frazė "k**va, pakarsiu b**t", mokytojai? už tai, kad esi dibilas ir nepadarai namų darbų? O po to bėgi skūstis? Klounas.



Pabaigai, galiu pacituot labai gerai čia tinkančią frazę iš ŽAS repertuaro: "debilui dievas nepadės".




Žmogau, namų darbai pas mane padaromi 8/10 ..... Taip, kad nesuprantu, kodėl ji užsisėdusi jau pirmaisiais metais, ir tiek pildė tą pykčio taurę, kol ji persipildė šiais metais....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
skeletukas rašė:

Ir laukiu patarimų, o ne siūlymų pasigydyti, nes žinok Piktaskekas esu visiškai sveikas....


Patarimas būtų toks: iš marozo pasidaryk normaliu žmogum, kuris galvoja galva, o ne kitom kūno dalim. Kai tą padarysi, pamatysi, kad niekas ant tavęs neužsisėdęs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


skeletukas
skeletukas
Pradedantysis
Rennais rašė:

skeletukas rašė:



Ir laukiu patarimų, o ne siūlymų pasigydyti, nes žinok Piktaskekas esu visiškai sveikas....




Patarimas būtų toks: iš marozo pasidaryk normaliu žmogum, kuris galvoja galva, o ne kitom kūno dalim. Kai tą padarysi, pamatysi, kad niekas ant tavęs neužsisėdęs.


Nu bet tu ir juokingas..... Sakau, mes su ja normaliai bendraujam, kol ji neišlipa su ne ta koja iš lovos, ir kaip su tokiu žmogum bendrauti?? Nesu aš nei marozas, nei ką, todėl neišsigalvok...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
skeletukas rašė:

Piktaskeksas rašė:

Matyt akis draskai pastoviai dar kurva išvadinai tai ko tu nori, gal geriau eik savo mažą galvą pasigydyt.


Akių aš nedraskau, vidurkis gan normalus, bet kai persipildo pykčio taurėm, galiu išvadinti visus tokiais vardais, kad po to gailėsiuos.....

Esmė ta, ji jau buvo užsisėdusi ant manęs pačiais pirmai metais....

Ir laukiu patarimų, o ne siūlymų pasigydyti, nes žinok Piktaskekas esu visiškai sveikas....


Tramdyk savo pykčio priepolius, nes prieš ją vis dar pirdalas esi, gerbk vyresnius ir dar vienas dalykas kurį jau turėjai žinot: nėr šiam pasauly teisybės. Dar tiek neteisybės patirsi, patikėk, tai ką visus b**ais apšersi? Ne išeitis čia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Azr
Azr
Patyręs
Net ašara ištryško :D

Čia dabar turim gailėtis tavęs? Kad elgiesi kaip mažas, nedėkingas ir išlepęs vaikigalis? Vietoj to, kad "kur*om" vadintum ir genitalijom šertum, galėtum pagarbos šiokios parodyt ir nevaizduot pasaulio bambos. Jeigu užsisėda - pradėk mokytis geriau, kad nebūtų priežasčių prisikabint. Jeigu šiaip prie nieko prikimba - kreipkis kur nors, o ne forumuose giedok ditirambus, koks tu esi pasaulio didvyris. Tuo labiau sprendžiant iš tavo šios pasakėčios, abejoju ar šiaip be priežasties užsėdo ant tavęs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Kas man patiko iš šios temos: tas žodis "diktatorizmas", gerai parinktas žodis, kažkaip suteikia esmės temai, bet kai paskaitai pirmą postą tai....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


skeletukas
skeletukas
Pradedantysis
Šiaip ji ant daugelio mokyklos vaikų užsisėdus.... Ir kur aš tavo manymu turėčiau kreiptis, a? Kad neteisybės nėra, tai tą jau žinau, bet kad direktorė šitaip elgtusi ir kalbėtų, kaip kokia bomžė, tai niekur negirdėjau. Seniau mokiausi Klaipėdoje, ir manot šitaip būdavo??? Azr, Rennais, jei neįsivaizduojat padėties, tai gal ateikit į mokyklą, pamatysit, ką ji išsidirbinėja...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Aha, kai aš buvau tūpas 13metis tai man irgi atrodė, kad pusė mokyklos darbuotojų - didžiausi baubai, sūkos, idiotai, ir dar ant manęs užsisėdę. Bet kai kažkiek suaugau ir pradėjo košė galvoj virt, tai labai nesunkiai supratau, kad nieko panašaus nebuvo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Azr
Azr
Patyręs
skeletukas rašė:

Šiaip ji ant daugelio mokyklos vaikų užsisėdus.... Ir kur aš tavo manymu turėčiau kreiptis, a? Kad neteisybės nėra, tai tą jau žinau, bet kad direktorė šitaip elgtusi ir kalbėtų, kaip kokia bomžė, tai niekur negirdėjau. Seniau mokiausi Klaipėdoje, ir manot šitaip būdavo??? Azr, Rennais, jei neįsivaizduojat padėties, tai gal ateikit į mokyklą, pamatysit, ką ji išsidirbinėja...

Neįsivaizduojat padeties, sako
Ok, leisk papasakosiu tau vieną istoriją: Buvo ir pas mus viena mokytoja, taip pat buvo užsisėdusi ant visų, visi mokiniai laikė ją prieše ir kirviu, šūkaudavo nemažai, "kiaulėm", "paršais" kartais vadindavo, vienu žodžiu - eilinis atvejis. Jos mokiniai nemėgo ir nevengė kokio riebesnio žodžio mestelt, o aš, nors pakankamai tylus būdavau, tačiau bandos jausmas vis dėlto veikė, todėl irgi kartais veldavausi į ginčus. Tačiau vieną dieną po pamokų einant į būrelį, praeinant pro jos kabinetą išgirdau kaip ji ten viena atsisėdus kūkčioja. Tai taip man trenkė į galvą, kad net iki šiol sutikus ją mieste geda darosi jai į akis žiūrėt. Nes realiai, nors ir nelabai draugiški jos metodai buvo (gal nemokėjo su vaikais bendraut, ar šiaip kompleksų turėjo), tačiau ji niekada nereikalavo iš mūsų to, ko mes neturėjom galimybės padaryt.
Tad vietoj to, kad skųstumeisi kokie tie mokytojai negeri ir neteisingi, galėtum ką nors padaryti, pakeisti požiūrį į juos. Mokytojai irgi žmonės, o kasdien valandų valandas tvardyti gaujas vaikų tikrai nėra lengvas darbas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Azr rašė:

skeletukas rašė:

Šiaip ji ant daugelio mokyklos vaikų užsisėdus.... Ir kur aš tavo manymu turėčiau kreiptis, a? Kad neteisybės nėra, tai tą jau žinau, bet kad direktorė šitaip elgtusi ir kalbėtų, kaip kokia bomžė, tai niekur negirdėjau. Seniau mokiausi Klaipėdoje, ir manot šitaip būdavo??? Azr, Rennais, jei neįsivaizduojat padėties, tai gal ateikit į mokyklą, pamatysit, ką ji išsidirbinėja...


Neįsivaizduojat padeties, sako :)

Ok, leisk papasakosiu tau vieną istoriją: Buvo ir pas mus viena mokytoja, taip pat buvo užsisėdusi ant visų, visi mokiniai laikė ją prieše ir kirviu, šūkaudavo nemažai, "kiaulėm", "paršais" kartais vadindavo, vienu žodžiu - eilinis atvejis. Jos mokiniai nemėgo ir nevengė kokio riebesnio žodžio mestelt, o aš, nors pakankamai tylus būdavau, tačiau bandos jausmas vis dėlto veikė irgi kartais veldavausi į ginčus. Tačiau vieną dieną po pamokų einant į būrelį, praeinant pro jos kabinetą išgirdau kaip ji ten viena atsisėdus kūkčioja. Tai taip man trenkė į galvą, kad net iki šiol sutikus ją mieste geda darosi jai į akis žiūrėt. Nes realiai, nors ir nelabai draugiški jos metodai buvo (gal nemokėjo su vaikais bendraut, ar šiaip kompleksų turėjo), tačiau ji niekada nereikalavo iš mūsų to, ko mes neturėjom galimybės padaryt.

Tad vietoj to, kad skųstumeisi kokie tie mokytojai negeri ir neteisingi, galėtum ką nors padaryti, pakeisti požiūrį į juos. Mokytojai irgi žmonės, o kasdien valandų valandas tvardyti gaujas vaikų tikrai nėra lengvas darbas.


Aaahhhhwww..... Pasirodo mokytojai irgi žmonės :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


skeletukas
skeletukas
Pradedantysis
Aš ir nesakau, kad lengvas, bet sakau, kad ji džiaugiasi, labai laiminga palieka, kai parašo blogą pažimį.... Šioj mokykloj ir vaikų bendravimas, ne kaip normalioje mokykloje... Ir šiaip nuo pasaulio atsilikę, jei net nežino, kad dešrą galima tarkuoti....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
jei tėvai neauklėjo 22 metus, tai ką mokytojams bedaryt..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


skeletukas
skeletukas
Pradedantysis
Carmageddon, jie ir šiaip atsilikę, na ne apie visus kalbu, bet apie didžiąją dalį, ir nuo madų..... Nu žodžiu gailiuosi, kad čia perėjau, ir po šių keliausiu jau į Gargždus.... Galit laikyti mane durnu, bet net jei vaikų tėvai jos nemėgsta, tai ką jai jaučia vaikai??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
skeletukas rašė:

Carmageddon, jie ir šiaip atsilikę, na ne apie visus kalbu, bet apie didžiąją dalį, ir nuo madų..... Nu žodžiu gailiuosi, kad čia perėjau, ir po šių keliausiu jau į Gargždus.... Galit laikyti mane durnu, bet net jei vaikų tėvai jos nemėgsta, tai ką jai jaučia vaikai??


aš tavo vietoje nueičiau ir atsiprašyčiau..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 17:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


skeletukas
skeletukas
Pradedantysis
Vo teisingai Carmageddon, tavo patarimu ir pasinaudosiu, bet nemanau, kad ji nuo to labiau apsiramins....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
skeletukas rašė:

Vo teisingai Carmageddon, tavo patarimu ir pasinaudosiu, bet nemanau, kad ji nuo to labiau apsiramins....


reikia suprasti kur pats klydai, o ne ieškoti priežasčių kituose, netgi jei tu šimtu procentu nesi kaltas, o juk gyvenime gana dažnai taip nutinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai