Tema sukurta: 2013.06.06 09:36
1 2 Toliau Paskutinis
2013.06.06 09:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kamileeęę
kamileeęę
Naujokas
Sveiki, norėjau jūsų paklausti, man 14 metų, taigi kažkokios patirties neturiu, sveriu 70 kg, ūgis 1.70 noriu numesti per 3 mėnesius apie 13 kg, kaip manote pavyktų jei į dieną numinčiau su dviračiu 10 km ir daryčiau atsilenkimų bei pritūpimų? beto valgyčiau viena karta į dieną salotas :0 prašau labai padėkit, man reikia patarimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 09:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Jeigu kartą į dieną valgytum tik salotas, tai bijau, kad po savaitės su dviračiu 10 km jau nebenumintum.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 09:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kamileeęę
kamileeęę
Naujokas
o ką pasiūlytum daryti? aš taip taip pat manau kad nelabai gerai sumasčiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 09:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


efka16
efka16
Naujokas
Vien dviratį minant ir suregurevus mityba gali laisvai numes. mano kaimynas senaiu buvo storas , bet vasara apsirenkdavo šilti ir bėgiodavo po miškeli , dabar jis porfesenalus boksininkas. tai tik reikia užsisipirimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 10:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Reikia valgyti 3 4 kartus per diena tik ne po daug. Pasiskaiciuok panasei kiek kaloriju suvartoji it sumazink ju kieki iki 2000 . Maziau valgyti nepatarciau nes jai ateiti mesi sportuot svoris grys dvigubai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 11:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
14mete, ir 70kg, oj... bus jai ateiti, oj bus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 11:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kamileeęę
kamileeęę
Naujokas
AurelijusU rašė:

14mete, ir 70kg, oj... bus jai ateiti, oj bus...


kaip suprasti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 11:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
kamileeęę rašė:
AurelijusU rašė:
14mete, ir 70kg, oj... bus jai ateiti, oj bus...

kaip suprasti?


Taip jog, jei toks amzius, ir toks svoris, tai manyciau jog tavo medziagu apykaita nekokia, todel norint numest svorio, ir visad ji zema palaikyt reikes daug sporto, ir nuolat. O jeigu atsisakysi sio varijanto, o tai kazkada visvien ateis ar darbai ar dar kas uzklups, gal kokios traulmos - ir tam bus automatime pauze, ir tad po kiekvino pavalgymo, vis po truputi vel viskas mesis i svori.

O zmones su greita medziagu apykaita, dabar realiai 14mete koki svertu nedaugiau 50kg, net moterys su 20-30amziumi, kaikurios po tiek sveria, ir ne todel jog jos nevalgo nieko - o turi greita medziagu apykaita, su katra net noredami priaukti svorio yra labai sunku - bet aisku toks dalykas nepasirenkamas, tai ateina su genais is tevu.

Bet as galiu ir klysti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 13:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Harmoniette
Harmoniette
Pradedantysis
Valgyk visko, bet ne per daug, nesilaikyk jokių dietų, nes čia tikrai nesąmonė. O dėl sporto, tai kiekvieną vakarą ir rytą išeik pasportuot, kiekvieną dieną krūvį vis didink.
Nežinau, kiek laiko tau reikės, bet man reikėjo kelių mėnesių kad išsitaisyt figūrą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KameSama
KameSama
Patyręs
kamileeęę rašė:
Sveiki, norėjau jūsų paklausti, man 14 metų, taigi kažkokios patirties neturiu, sveriu 70 kg, ūgis 1.70 noriu numesti per 3 mėnesius apie 13 kg, kaip manote pavyktų jei į dieną numinčiau su dviračiu 10 km ir daryčiau atsilenkimų bei pritūpimų? beto valgyčiau viena karta į dieną salotas :0 prašau labai padėkit, man reikia patarimo

Kad padėtų tai faktas. Tik man atrodo per daug optimistiškai 13kg per 3 mėn. Valgyt vieną kart į dieną nėra gerai. Ir jei dar pradėt iš karto taip drąstiškai, tai labai blogai. Geriausia valgyti tiek, kad nejaustum alkio, kelis kart per dieną. Ir vien tik salotų tikrai neužteks. Taip tik nualilnsi organizmą. Sportuojant reikia gerti daug skysčių (geriausias skystis vanduo).

Svarbiausia turėti kantrybės ir sportuoti ne tik vasarą (tuos 3 mėn), bet ir rudenį, žiemą, pavasarį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 15:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kamileeęę
kamileeęę
Naujokas
KameSama rašė:

kamileeęę rašė:

Sveiki, norėjau jūsų paklausti, man 14 metų, taigi kažkokios patirties neturiu, sveriu 70 kg, ūgis 1.70 noriu numesti per 3 mėnesius apie 13 kg, kaip manote pavyktų jei į dieną numinčiau su dviračiu 10 km ir daryčiau atsilenkimų bei pritūpimų? beto valgyčiau viena karta į dieną salotas :0 prašau labai padėkit, man reikia patarimo


Kad padėtų tai faktas. Tik man atrodo per daug optimistiškai 13kg per 3 mėn. Valgyt vieną kart į dieną nėra gerai. Ir jei dar pradėt iš karto taip drąstiškai, tai labai blogai. Geriausia valgyti tiek, kad nejaustum alkio, kelis kart per dieną. Ir vien tik salotų tikrai neužteks. Taip tik nualilnsi organizmą. Sportuojant reikia gerti daug skysčių (geriausias skystis vanduo).

ačiū už patarimą, žinau būtinai sportuosiu visada nors atsilenkimus ir pritūpimus



Svarbiausia turėti kantrybės ir sportuoti ne tik vasarą (tuos 3 mėn), bet ir rudenį, žiemą, pavasarį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 15:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Tu stora ir turėtum dėl to jaustis blogai. O kad jaustumeis gerai, reikia judėti ir neėsti. tada nekils tokie klausimai - kas būtų jeigu būtų. sėkmės svajojant apie dieną, kai pradėsi sportuot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kamileeęę
kamileeęę
Naujokas
Pončikas rašė:

Tu stora ir turėtum dėl to jaustis blogai. O kad jaustumeis gerai, reikia judėti ir neėsti. tada nekils tokie klausimai - kas būtų jeigu būtų. sėkmės svajojant apie dieną, kai pradėsi sportuot


tu mane bent jau matei? aš jau pradėjau sportuoti, ir aš neėdu,iš vis kultūros pas tave 0 ir dėl to tu turėtum jaustis blogai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 16:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
į savaitę bent po vieną tokį sportininką ateina - noriu numest lašinius, kuo greičiau ir su kuo mažiau pastangų.
manai neįpratusi prie fizinio krūvio imsi ir apvažiuosi dviračiu lietuvą su vienu jogurto indeliu? galvok iš naujo. Svorį mest reik iš lėto, nekankinant organizmo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Harmoniette
Harmoniette
Pradedantysis
Pončikas rašė:

Tu stora ir turėtum dėl to jaustis blogai. O kad jaustumeis gerai, reikia judėti ir neėsti. tada nekils tokie klausimai - kas būtų jeigu būtų. sėkmės svajojant apie dieną, kai pradėsi sportuot


pritariu. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 18:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dartoli
Dartoli
Patyręs
Tiesiog reikia noro ir užsispyrimo, daugiau nieko Pavyzdžiui aš už praeitą vasarą numečiau 13 kg dabar papasakosiu kaip: 1. nevalgiau nesveiko maisto, nei traškučių, nei saldainių (nors prisipažinsiu suvalgydavau kartais, bet tikrai gerokai rečiau) 2. Retkarčiais pasportuodavau gal kokį vieną ar du kartus per savaitę, pabėgiodavau, dariau atsilenkimus kiekvieną dieną maždaug po 150, bet nemanau, kad man tai labai padėjo. 3. Labai mažai valgydavau, vieną kartą per savaitę dariau iškrovos dieną.
Tai padėjo man, bet nereiškia, kad padės ir tau. Siūlau valgyti 3 mažus kartus per dieną, pvz.: pusryčiai: varškė, sumuštiniai su juoda duona, kiaušinienė, blynai. Pietūs: kažkas sotesnio, kotletas(siūlau valgyti su daug daržovių), sriuba ir t.t. Vakarienė apie 6.: Kefyras, grikiai. Svarbiausia valgyti mažais kiekiais ir jei tikrai labai norisi valgyt užkąsk daržovėm, riešutais(retkarčiais), vaisiais.
Sportuok. Pasižiūrėk pratimų internete, o jei nenori tai tiesiog bėgiok kartą per dieną ryte arba vakare, kaip tau patogiau.
Dėl iškrovos dienos, tai manau nėra labai gerai. Tai tiek. Sėkmės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 18:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kamileeęę
kamileeęę
Naujokas
Dartoli rašė:

Tiesiog reikia noro ir užsispyrimo, daugiau nieko Pavyzdžiui aš už praeitą vasarą numečiau 13 kg dabar papasakosiu kaip: 1. nevalgiau nesveiko maisto, nei traškučių, nei saldainių (nors prisipažinsiu suvalgydavau kartais, bet tikrai gerokai rečiau) 2. Retkarčiais pasportuodavau gal kokį vieną ar du kartus per savaitę, pabėgiodavau, dariau atsilenkimus kiekvieną dieną maždaug po 150, bet nemanau, kad man tai labai padėjo. 3. Labai mažai valgydavau, vieną kartą per savaitę dariau iškrovos dieną.

Tai padėjo man, bet nereiškia, kad padės ir tau. Siūlau valgyti 3 mažus kartus per dieną, pvz.: pusryčiai: varškė, sumuštiniai su juoda duona, kiaušinienė, blynai. Pietūs: kažkas sotesnio, kotletas(siūlau valgyti su daug daržovių), sriuba ir t.t. Vakarienė apie 6.: Kefyras, grikiai. Svarbiausia valgyti mažais kiekiais ir jei tikrai labai norisi valgyt užkąsk daržovėm, riešutais(retkarčiais), vaisiais.

Sportuok. Pasižiūrėk pratimų internete, o jei nenori tai tiesiog bėgiok kartą per dieną ryte arba vakare, kaip tau patogiau.

Dėl iškrovos dienos, tai manau nėra labai gerai. Tai tiek. Sėkmės

Ačiū tau labai, tavo patarimai iš ties geri )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Dartoli rašė:
Labai mažai valgydavau, vieną kartą per savaitę dariau iškrovos dieną.

Tai padėjo man, bet nereiškia, kad padės ir tau. Siūlau valgyti 3 mažus kartus per dieną, pvz.: pusryčiai: varškė, sumuštiniai su juoda duona, kiaušinienė, blynai. Pietūs: kažkas sotesnio, kotletas(siūlau valgyti su daug daržovių), sriuba ir t.t. Vakarienė apie 6.: Kefyras, grikiai. Svarbiausia valgyti mažais kiekiais ir jei tikrai labai norisi valgyt užkąsk daržovėm, riešutais(retkarčiais), vaisiais.




čia normali mityba,nėra labai mažai,pusryčiams kiek per daug.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


turbodyzelis
turbodyzelis
Pažengęs
Poncikas dirba sporto klube?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elazu
Elazu
Pradedantysis
Zinant, kad lengvai priaugi svorio, manyciau tau daugiausia reikia valgyt vaisius ir darzoves, kad pagreitinti metabolizma. Per kiekviena valgyma (pusryciai, pietus..) pridek bent po 1-2 vaisius ar darzoves + valgyk juos ir atskirai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai