Tema sukurta: 2013.05.05 12:47
2013.05.05 12:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gRokas
gRokas
Naujokas
Tai vat. Turiu tokį senuką Samsung Galaxy S Advance GT-i9070. Buvau uždėjas šabloną, nei pamiršau nei ką, tiesiog palikau namie telefoną ir mažam vaikui buvo labai idomu paspaudinet, gryštu ir... "per daug bandymu nupiešti šabloną" ir dar rašo "norėdami atrakinti prisiregistruokite naudodami savo google abonementą". Landžiojau po forumus ir niekur išsamios info neradau. Radau tik tokį variantą:
1.Išjunkite telefoną
2.Paspauskite ir laikykite vidurinį ir įjungimo mygtukus mažiausiai 10 sekundžių.
Tokiu būdu įjungsite Androido Sistemos Atstatymo langą.
3.Mano atveju matau tokius pasirinkimu sreboot system now
apply update from sdcard
wipe data/factory reset
wipe cache partition
test redbend fota[FS]

Suspaudau šią kombinaciją ir išmeta langą Downloading... ir jau labai ilgą laiką rašo bet vis dar turiu vilčių ir laukiu kol užkraus kanors.

Gal kas žinot ir norit pasidalinti platesne informacija apie šia problema? O gal žinot ar garantinis sutvarkytų (jeigu taip tai nuneščiau)?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
Nereikia vogti telefu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 15:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gRokas
gRokas
Naujokas
hypnotize rašė:

Nereikia vogti telefu


O gal žinot ar garantinis sutvarkytų (jeigu taip tai nuneščiau)?
Tau šitas nieko nesako debiloide?

Neturi ko atsakyti į mano užduotus klausimus tai nenardyk po tokias temas šiukšlių maiše
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
Aisku sutavarkytu. o tu i savo telefa neisivedes savo emeila
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Taigi androidą susieji su savo gmail'u. Jeigu nesusiejai tai ir neatrakinsi ir išvis kam tas šablonas reikalingas? Paprastu užraktu užrakini ir laiko. O dėl to downloading, tai gal interneto ryšio nepagauna.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.06 12:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gRokas
gRokas
Naujokas
Nuėjau ten kur pirkau telefoną, sako eik ten ir ten, nueinu ir ant durų parašyta "gegužės 6-10 dienomis nedirbsime (o savaitgaliais irgi nedirba) dabar man laukt iki 13d. Gal kas nors mokat ir kokia mažą instrukciją galit parašyti kaip perrašyt androidui soft?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai