Tema sukurta: 2014.03.08 13:45
2014.03.08 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Joyride
Joyride
Naujokas
Baiginėju trečia kursą bakalauro studijų.. prieš stodama tiksliai nežinojau kuo ir kaip norėčiau būti, bet mano specialybėje ( sociologija) yra nemažai disciplinų įvairių ir dar geriau atradau save, sekasi mokytis gerai ir .t.t ir planuoju mokytis magistrą tos pačios specialybės greičiausiai, nes norėčiau būti dėstytoja, visai sekasi paaiškinti grupiokams ar pan, pagrįsti savo mintis ir.t.t bet dabar klausimas, ar įmanoma man ją tapti? pagalvojau, kad norint dirbti panašų darbą reikia baigti kažką su pedagogiką ne? dabar jai turėsiu sociologijos bakalaurą ir magistrą negalėsiu būti jokia dėstytoja???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.08 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ltgirl
ltgirl
Pradedantysis
norint buti destytoja turi butinai baigti pedagogika arba edukologija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.08 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Mokytoju kad būtum reik pedagogikos, o dėstytoju čia daug sudėtingiau, turi būt doktorantas, kad galėtum dėstyt, nesvarbu kokios srities bet doktorantas, arba kažko pasiekęs visuomenėje žmogus, kad tavo žinios būtų pakankamai kvalifikuotos, kad jas galėtum perduoti kitiems. O ne kad baigi pedagokiką ir tu jau dėstytoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.08 15:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
ltgirl rašė:

norint buti destytoja turi butinai baigti pedagogika arba edukologija


Nežinai, tai nekalbėk. Dėstytojam pedagoginio baigti nereikia! (Įdomu į kokias žemumas nuriedėtų mūsų universitetai, jei visi profai būtų pedagaškę baigę :D Būkim teisingi, tik nedidelis studijuojančių kiekis tame universitete yra dėl to, kad ten taikėsi ir norėjo pakliūt.)
Studentams dėstyti gali jau būdamas asistentu, kuriuo tapti užtenka magistro laipsnio, aukštesnėms pareigoms užimti reikia vystyti mokslinę veiklą - eksperimentuoti, rašyti straipsnius, dalyvauti projektuose. Jei nori būti daugiau nei lektorius - jau reikalingas ir daktaro mokslinis laipsnis. (pedagoginiai laipsniai: asistentas < lektorius < docentas < profas)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.08 17:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Aš kažkaip galvojau kad asistentas turi būt doktorantas My bad... Bet kaip matau nuo esmės toli nenuklydau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.08 22:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
na nežinau, pas mus gabiausias jau besimokydamas pradėjo mokytojauti dviejose mokyklose, nors specialybė visiškai ne pedagoginė ir net ne universitetinė buvo. tai ką jau kalbėti apie univerus. tai jei mokaisi univere, tai realiai gali ir dėstyti
o kas link univerų dėstytojų, tai jie kad ir visuomenėje žinomi, bet aš jų pačių kompetencija vesti paskaitas kartais labai abejoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.09 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
caca labai gerai viską paaiškino.

o antares užkabino gerą vietą: "ne visi gali dėstyti". Tas tiesa, ne visiems skirta tai... Nors doktorantai turi pedagogikos discipliną, na bet jeigu nesi gabus tam, tai joks daktaro laipsnis nepadės. Doktorantai privalo išdirbti tam tikrą kiekį pedagoginių valandų, kai kurie ir lieka dėstyti, labai gaila, kai žmogus tam neturi gabumų, kad ir labai geras mokslininkas savo srityje, bet su studentais dirbti nemoka.

O mokykloj, juk visi skalambija dabar, kad mokytojų trūksta, netikiu, kad magistrą baigusio nepriimtų į mokytojus, juo labiau daktaro, tik kad pastarieji vargu, ar eitų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.10 05:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Piktaskeksas rašė:

Aš kažkaip galvojau kad asistentas turi būt doktorantas My bad... Bet kaip matau nuo esmės toli nenuklydau


Dažniausiai taip ir yra, nes norinčių netrūksta :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.10 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sandritto
Sandritto
Pradedantysis
Mano mama dėstytoja..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.11 00:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Sandritto rašė:

Mano mama dėstytoja..


Tai tau gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.14 18:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sandritto
Sandritto
Pradedantysis
Nlb. Dirba iki nakties
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.23 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ltgirl
ltgirl
Pradedantysis
Sandritto rašė:

Nlb. Dirba iki nakties


iki nakties? :D ta prasme? ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai