Tema sukurta: 2010.09.06 16:21
2010.09.06 16:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabiforele
gabiforele
Naujokas
Sveiki. Ar esate lankesi pas dermatologa? Del kokios priezasties? Aciu uz protingus atsakymus : ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 16:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Uždavei kvailą klausimą ir nori protingų atsakymų? Kainuos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabiforele
gabiforele
Naujokas
Man tiesiog idomu suzinoti zmoniu nuomone apie dermatologus. Nemanau, kad tai kvailas klausymas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 16:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
gabiforele rašė:

Sveiki. Ar esate lankesi pas dermatologa? Del kokios priezasties? Aciu uz protingus atsakymus : ))


taip,profilaktiškai ir veido valyt. :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabiforele
gabiforele
Naujokas
O nuo ko valei veida? Turiu omeny, ar turejai spuogu, kad valei ,o gal kita priezastis..?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Dažnai tenka apsilankyti, ypač pavasarį kai velniškai padaugėja spuogų. Kad kokių vaistų išrašytų. Ar procedūrų paskirtu.
Bet vis vien nesupratau klausimo esmės, koks skirtumas buvom ar ne? nuo ko ir pan? Jei pačia kažkas domina, jei turi su oda problemų - eik, o ne mūsų klausinėk, ką ir kodėl darėm.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 16:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
gabiforele rašė:

O nuo ko valei veida? Turiu omeny, ar turejai spuogu, kad valei ,o gal kita priezastis..?


turėjau spuogų,turiu kirpčius,tai ant kaktos būdavo spuogų daugiau.nors šiaip gailiuos,kad ėjau,aišku gerai,kad veidą išvalo,bet poto man jį tik labiau mėtydavo spuogais,suerzindavo odą. :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Euforija rašė:

Dažnai tenka apsilankyti, ypač pavasarį kai velniškai padaugėja spuogų. Kad kokių vaistų išrašytų. Ar procedūrų paskirtu.

Bet vis vien nesupratau klausimo esmės, koks skirtumas buvom ar ne? nuo ko ir pan? Jei pačia kažkas domina, jei turi su oda problemų - eik, o ne mūsų klausinėk, ką ir kodėl darėm.


gal bijo,aš kai ėjau,tai man draugė prigrąsino,kad su adatom ten veidą bado. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabiforele
gabiforele
Naujokas
Jeigu man idomu suzinti kitu zmoniu nuomones, tai kodels negaliu as negaliu klausti cia.. Hmm.. Idomus zmones kartais buna.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 16:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabiforele
gabiforele
Naujokas
as pati turiu spuogu ant zandu, tai pradejau galvoti gal nueiti pas dermatologa, bet drauge butent man pasake, kad tipo dar labiau sugadina veida... :?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 20:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Spinoza
Spinoza
Patyręs
Ne dermatologė, o kosmetologė valo veidą. ;>
Taip, vaikštau pas dermatalogą visą gyvenimą, kad išrašytų man visokių tatai stipriai saugančių dalykėlių odai... :>
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 21:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


etnamirka
etnamirka
Pradedantysis
Aš neinu pas dermatologus. Nes mano nuomonę apie juos nėra bloga, bet ir nlb gera. Tiesiog ten jie prirašo visokio š už milžiniškus pinigus, o po kurio laiko nebenaudojant tų š, spuogų atsiranda daugiau, ir šiaip kažkaip odą ne taip jaučiasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
gabiforele rašė:

Jeigu man idomu suzinti kitu zmoniu nuomones, tai kodels negaliu as negaliu klausti cia.. Hmm.. Idomus zmones kartais buna.


Klausti gali, bet sufomuluok aiškiai klausimą ko būtent nori.
Man pvz nieko nesugadino. Man išrašė silicilio rūgšties(ar kaip ten ji tiksliai), spuogams tepti - jie greičiau praeina. Ir man nuo jos viskas buvo gerai, padėdavo. O draugei - išdegino visą kaktą. Taip, kad... Jei tavo oda sausa - tau jau tokia priemonė atkrenta. Tiesiog kai nueisi pas dermatologą papasakok apie savo odos tipą, ką jau naudojai, gal kam turi alergiją ir tada paklausk ką patarrtu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 21:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


etnamirka
etnamirka
Pradedantysis
tą silicilį ir aš naudodavau, kai būdavo spuogų. Gerai, kad tavo dermatologė normali, o aš buvau porą kartų nuėjus tiesiog pasikonsultuoti tai man tik vaistų prirašė už 300 lt. antrą kart atėjus pasakiau, kad noriu tik patarimų apie odą ir ką nors patarti. tai tiesiog išklausė kas mano odai yra ir prirašė vaistų vėl. Aišku aš jų jau nebepirkau ir nebėjau pas dermatologę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 22:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
gabiforele rašė:
Sveiki. Ar esate lankesi pas dermatologa? Del kokios priezasties? Aciu uz protingus atsakymus : ))


Esu lankiusis ne kartą ir ne pas vieną, kai norėjau išsigydyti neaiškios kilmės dėmelę ant veido (beje, nė viena nepadėjo).
Na, bet kas tau iš tokio atsakymo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
gabiforele rašė:
as pati turiu spuogu ant zandu, tai pradejau galvoti gal nueiti pas dermatologa, bet drauge butent man pasake, kad tipo dar labiau sugadina veida... :?


Jeigu pas netikusią nueisi, gali ir sugadint.
O šiaip pagalvok, gal blogas kosmetikos priemones naudoji? Kadangi skruostai neįeina į riebiąją T zoną (kakta, nosis, smakras), spėju, kad gal oda toj vietoj kaip tik išsausėjusi ir sudirgusi? Gal reikėtų daugiau drėkinti? O kokie tie spuogeliai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.07 14:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
mylimukė rašė:

gabiforele rašė:

as pati turiu spuogu ant zandu, tai pradejau galvoti gal nueiti pas dermatologa, bet drauge butent man pasake, kad tipo dar labiau sugadina veida... :?




Jeigu pas netikusią nueisi, gali ir sugadint.



o kaip nustatyt,kuri tikusi ir kuri ne?
buvau pas dvi kosmetologes,abi kalbėjo skirtingai. :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.23 10:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Brigita94
Brigita94
Naujokas
Sveiki. Gal kažkas galėtų rekomenduoti, koks būtų patikimas dermatologas Kaune? Žinoma norėtųsi, kad ir kainos nesikandžiotų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai