Tema sukurta: 2010.08.25 18:33
2010.08.25 18:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Šiandien apžiūrinėjau gyvai ir visai sužavėjo šitas modelis:

Dell vostro 3300

Senai jau ieškau lengvo, patogaus nešioti, maždaug 13" lapio. Bet arba prasti parametrai arba kaina kosminė būdavo.

Viskas jame man atrodo gerai, tik vienas dalykas truputį neramina - integruota vaizdo "Intel Graphics Media Accelerator HD". Gal kas naudojate laptopą su intel integruota video? Nestabdo labai? Beje sunku suprasti iš aprašymo koks konkrečiai modelis naudojamas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.25 19:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Paulinis
Paulinis
Naujokas
Nestabdo tikrai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.25 21:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Nepatariu su tokia korta imt.
Jau geriau nors ir silpnesnę, bet normalią.
Tada ant video ir flash būtų naudojama vaizdo korta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.25 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
dėkui pasisiause
Na pats kiek skaitinėjau intel video aprašymus techninius - mačiau kad Š... tik nebuvo aišku ar labai didelis.

Man šiaip visai patiko pats dizainas - aliuminio korpusas, gražiai atrodo, patogu paimti, patogi klaviatūra, klaviatūros apšvietimas atrodo yra.

Kiek mačiau gamintojo puslapyje yra variantai su nvidia 310M. tik vėl nauja serija, teks praleisti kokias 4 val. skaitinėjant info, kad suprasti ar tai geras daiktas ar Š.

Visi kiti parametrai atrodo netgi labai padorūs - i5 cpu, 3Gb DDR3, 320 HDD 7200rpm, ekranas su LED apšvietimu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.25 22:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
kaip zmones gali dometis tokiom nesamonem: istrizaine 13 ir Intel graphics , ir moket 2.7 k uz tai ...

miegi dar ..

Baterijos veikimo trukmė (val.) 3,5 .... tau tikrai negera
man tai skamba kaip sokolado dieta ...
biskuti pridejes mac'a paimtum... jie raso, kad 10 val baterija laiko, bet nelabai tikiu tuo. Gal kokios 7h plius minus ....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.25 23:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Vat ta dalis "integruota intel GMA" ir nepatinka

o šiaip kiekvieno poreikiai individualūs. Man 13" yra labai gerai, jei nori kasdien nešiotis tai svoris ir dydis svarbu. Toks geros kokybės netbookas su kurio galima būtų be problemų dirbti.

O ką daugiau tokio portable galima rasti? dar žiūrėjau lenovo X200 X300, bet su normalesniais parametrais kaina ~6000Lt.

Mac gal ir gražu, bet man darbe reikia windowsines aplikacijas naudoti, tai iš principo netinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.25 23:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Beje žiūrėjau nvidia puslapyje 310 GeForce aprašymą - tas pats kaip ir intel, nieko gero

Iš vis kas čia per mada į didžiąją dalį notebukų dėti integruotą intel vaizdą, galima pagalvoti kad labai išlošia sutaupydami kokį šimtą litų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.25 23:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
Digitus rašė:

Beje žiūrėjau nvidia puslapyje 310 GeForce aprašymą - tas pats kaip ir intel, nieko gero



Iš vis kas čia per mada į didžiąją dalį notebukų dėti integruotą intel vaizdą, galima pagalvoti kad labai išlošia sutaupydami kokį šimtą litų.


Na manau jie ten ne visiskai "deda", video apdorojimas jau yra tame Intelio chipsete, tiksliau North Bridge, taigi tai nera kazkas atskiro ....

Na nelabai supratau ka norejai pasakyt. GeForce bet kokiu atveju yra geriau, nes tai atskiras chipas. Intelio atveju nera atskiro chipo, ten i viena chipa sugrusta ir north bridge ir video ir dar ten daug ko ...:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.26 15:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


W3rt3lka
W3rt3lka
Naujokas
siuliciau rimciau pasiskaityti apie grafikos ploksciu parametrus, tada zinosi i ka atkreipti demesi, nes atminties tipas ir talpa toli grazu ne viskas, tik virselis (intelio as irgi nepatarciau jei zaidimus zaisi )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.26 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bimmer
bimmer
Pažengęs
Digitus rašė:

Šiandien apžiūrinėjau gyvai ir visai sužavėjo šitas modelis:



Dell vostro 3300



Senai jau ieškau lengvo, patogaus nešioti, maždaug 13" lapio. Bet arba prasti parametrai arba kaina kosminė būdavo.



Viskas jame man atrodo gerai, tik vienas dalykas truputį neramina - integruota vaizdo "Intel Graphics Media Accelerator HD". Gal kas naudojate laptopą su intel integruota video? Nestabdo labai? Beje sunku suprasti iš aprašymo koks konkrečiai modelis naudojamas.


pas mane inteline integruota ASUS K52F. GAME'us veža naujus kuo puikiausiai. pvz šiuo metu žaidžiu ghost recon. prieš tai žaidžiau F.E.A.R. 2
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.26 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Digitus rašė:
Vat ta dalis "integruota intel GMA" ir nepatinka

o šiaip kiekvieno poreikiai individualūs. Man 13" yra labai gerai, jei nori kasdien nešiotis tai svoris ir dydis svarbu. Toks geros kokybės netbookas su kurio galima būtų be problemų dirbti.

O ką daugiau tokio portable galima rasti? dar žiūrėjau lenovo X200 X300, bet su normalesniais parametrais kaina ~6000Lt.

Mac gal ir gražu, bet man darbe reikia windowsines aplikacijas naudoti, tai iš principo netinka.


Mac Pro 13' už 4k gali nusipirkt ir naudot jame Windows ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai