Tema sukurta: 2009.05.27 11:36
1 2 Toliau Paskutinis
2009.05.27 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


merite
merite
Patyręs
Sveikuciai,
gal padesite uzpildyti mano ziniu spragas
Situacija tokia: is pirmo karto nepraejau technikines. Man dave pazyma su nurodytais gedimas. Anksciau tikrai zinau, kad taip budavo, jog turint ta pazyma, menesi laiko budavo galima ramiai vazineti ir mentai nesikabindavo, kad neprasitestas technines apziuros talonas. O kaip dabar? Kazkur lyg ir girdejau, kad nuo siu metu sis dalykas jau panaikintas. Tai kaip ten yra is tikruju, vairuotojai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.27 11:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Svajoklis2
Svajoklis2
Meistras
jei pas tave jau senasis apžiūros talonas negalioja t.y jau baigėsi apžiūra, o tu jos nepraėjai.Jokios teisės nesuteikia važiuoti su TP tas tuvlitos lapas.čia mano nuomonė...gal kas dar pasidalins mintim.
arba siūlau nueiti į tuvlita.lt
arba reikėjo paklausti tuvlitos kontrolieriaus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.27 11:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Man va dabar irgi yra pasibaigusi TA ir mašina tvarkoma. Šiaip tai jo, seniau būdavo galima taip daryt, kaip ir sakei. Dabar tiksliai nežinau, bet man atrodo irgi tas galioja. Na pas mane šiek tiek kitokia situacija, aš net į TA nevariau, nes žinojau, ką taisyt reikia, todėl iš TA jokio pažymėjimo ir neturiu, kad galiu važinėt dar mėnesį. Todėl tėvo paprašiau, kad apsilankytų policijoj (nes pats šiuo momentu negaliu) ir ten su mano dokumentais paims pažymą, kad auto šiuo metu yra taisoma ir galima mėnesį važinėt be TA.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.27 12:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skirmantė
Skirmantė
Naujokas
Galiu tiksliai atsakyti,kad ši pažyma nesuteikia teisės važinėti be tech. apžiūros.Pas mane lygiai tokia pati situacija,todėl viską susižinojau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.27 12:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


merite
merite
Patyręs
Skirmantė rašė:

Galiu tiksliai atsakyti,kad ši pažyma nesuteikia teisės važinėti be tech. apžiūros.Pas mane lygiai tokia pati situacija,todėl viską susižinojau.


Na pries du metus ta pazyma tikrai suteikdavo menesi laiko susitvarkyti gedimus. O dabar tiek visokiu pakeitimu buvo.. Kai ejau technikine pamirsau ten paklausti apie ja...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.27 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


merite
merite
Patyręs
StreetRacer rašė:

Man va dabar irgi yra pasibaigusi TA ir mašina tvarkoma. Šiaip tai jo, seniau būdavo galima taip daryt, kaip ir sakei. Dabar tiksliai nežinau, bet man atrodo irgi tas galioja. Na pas mane šiek tiek kitokia situacija, aš net į TA nevariau, nes žinojau, ką taisyt reikia, todėl iš TA jokio pažymėjimo ir neturiu, kad galiu važinėt dar mėnesį. Todėl tėvo paprašiau, kad apsilankytų policijoj (nes pats šiuo momentu negaliu) ir ten su mano dokumentais paims pažymą, kad auto šiuo metu yra taisoma ir galima mėnesį važinėt be TA.


O jei paskui vel nepraeiciau, ta pazyma prasitestu dar menesiui? Nes realiai, as su ta masina ilgai nebevazinesiu, o remontas brangiai kainuotu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.27 12:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
merite rašė:

O jei paskui vel nepraeiciau, ta pazyma prasitestu dar menesiui? Nes realiai, as su ta masina ilgai nebevazinesiu, o remontas brangiai kainuotu...


Nea, dar vieno mėnesio neduos, tiesiog reikia per tą vieną mėnesį nuo TA pasibaigimo viską susitvarkyt, kiek žinau. Na čia apmąstyk, jeigu remontas brangiai kainuoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.27 12:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
P.S. Šiandien vakare parašysiu, ar išdavė tą pažymėjimą policija ir kaip ten viskas galioja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.27 12:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


merite
merite
Patyręs
StreetRacer rašė:

P.S. Šiandien vakare parašysiu, ar išdavė tą pažymėjimą policija ir kaip ten viskas galioja


Ok Laukiu ziniu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.27 14:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Blemba,į TA reikia varyt kažkiek ankščiau,nei kai pasibaigia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.27 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Svajoklis2
Svajoklis2
Meistras
Costaz pritariu tau... Anksčiau praėjas laimėsi laiko...Galėsi dar su senu TA važinėti, jei bus problemų ir tvarkytis poto...
Aš tai irgi su tuo lapu važinėjau...Tfiu tfiu nesustabdė...Čia dar nieko, teko važinėti po miestą (vilniaus centrą)
visai be jokių dokumentų (TA, registracijos liudyjimo, vairuotojo pažymėjimo)
kai buvo nušvilpę mano piniginę su dokais...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.27 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


real13
real13
Pažengęs
merite rašė:

Skirmantė rašė:



Galiu tiksliai atsakyti,kad ši pažyma nesuteikia teisės važinėti be tech. apžiūros.Pas mane lygiai tokia pati situacija,todėl viską susižinojau.




Na pries du metus ta pazyma tikrai suteikdavo menesi laiko susitvarkyti gedimus. O dabar tiek visokiu pakeitimu buvo.. Kai ejau technikine pamirsau ten paklausti apie ja...


Na jei busi uzsiregistraves servise ir tursi registracijos "talona" parodzius ji, jei liko kelios dienos iki remonto,tai dar nieko nesako. Arba gali vartytis kad vaziuoji i servisa tartis del remonto. Bet dabar tas lapas galioja lygtai 15d.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.27 16:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Poltergeist
Poltergeist
Patyręs
pries 5metus turejau golfa su pasibaigianciu teh abziuros talonu. nuvariau i teh abziura.is pirmo karto nepraejau. dave ta poperiuka kur surasyta ka reikia tvarkyt.kita diena vaziavau i servisa reguliot sviesas. sankrizoi sustabde mentai. pateikiau jems ta popiergali ir grazei paaiskinau kad vaziuoju i servisa pareguliot sviesas ir iskart vaziuosiu i pakartotina teh abziura. tai jie man irgi labai grazei paaiskino kad sis poperius nesuteikia teises vairuot auto priemone be teh abziuros.parode net kur ant jo tai parasyta. ir neziurint i viska nubaude mane 100lt bauda. sake kad reikia tvarkit masina pries pasibaigiant teh abziuros galiojimo laiko,ir kad tas popiergalis kuri duoda kai reikia praeit pakartotina abziura nieko nereiskia. idemei perskaityk ta popiergali kuri tau dave ten turi but parasyta ked neturi teises vazinet su juo be galiojancio abziuros talono.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.27 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Žinios tokios: policija pažymėjimą išduoda tik dieną prieš varant TA. Deja... Tai vat, aš penktadienį varysiu, tai man reikės rytoj tikriausiai išsiimt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.27 23:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zgutis
zgutis
Patyręs
nu kiek as zinau vazinet nesuteikai jis leidimo tas raudonas lapas bet jis tam ir yra skirtas kad susiremontuot ir i serviza vazuot galima kiek zinau net kai man seniau aiskino as su juo kad ir i kita lt gala galliu vazuot ir sustabdzius paaiskint kad vazuoju remontuot tipo as ir tik pirmad TA prasivariau sustabde ir pairodo mano TA pasibaigus pries daugiau kaip menesi tai va neturejau net raudomno laoppo nieko tik pasibaigusi TA ir baudos vistiek negavau cia dar zurint koks pareigunas ir kaip pats mokesi su juo kalbeti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.27 23:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


merite
merite
Patyręs
eh... tokiu atveju matyt reiks palikt savo masinele greiciau nei tikejaus....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 00:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zgutis
zgutis
Patyręs
o ka neina iskart susitvarkyt? nu as tai agvzinetau tavo vietoj jai turi ta raudona lapa ir aiskintau kad varau remontuot tuo labiau mergina esi tikrai nemanu kad baus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 00:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zzzzzzz
zzzzzzz
Meistras
jo kurstik mergele rizikuot gaut bauda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 00:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zgutis
zgutis
Patyręs
negaus ji tos baudos dar trumpesni sijonuka ir pirmyn jai ka pasiruosk duot kokios drauges tel nr i viskas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 00:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zzzzzzz
zzzzzzz
Meistras
galiu nurodit tokiu kur ji ir nuoga galetu but visvien gautu ta bauda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai