Santrauka: ar istojus dokumentus gali sutvarkyti tevai
Tema sukurta: 2010.06.11 08:33
2010.06.11 08:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


scaryz9
scaryz9
Naujokas
Yra tokia situacija jog kita savaite turiu isvykti i uzsieni porai menesiu , o man siemet stojamieji . ar istojus dokumentus man gales sutvarkyti mano tevai? ar reikes kokiu notaro patvirtinimu ar panasiai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.11 09:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Gali bet reiks pavedimo, kad tu jiems suteiki teisę tvarkytis su tavo dokumentais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.11 11:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Pats del istojimo turi tvarkytis , juk ir prasyma pats pasirasysi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.11 11:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
reikėtų kreiptis į priėmimo komisiją.. žinau, kad kažką gali padaryt artimieji, jei per notarą įgaliotum, tačiau nemanau, kad viską..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.11 11:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meshkins
Meshkins
Pradedantysis
Žiūrint kur stoji ir ant kokių žmonių tėvai ar kažkas kitas pataikys. Pagal taisykles reikia notaro patvirtinto dokumento, jeigu nori kad kažkas tvarkytų tą visą dalyką už tave, bet aš pats praeitais metais draugui dokumentus sutvarkiau mat jis buvo užsienį.. tiesiog už jį pasirašiau ir viskas, nes labai maloni moteris pasitaikė prie dokumentų pildymo staliuko )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.11 16:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cusiks
cusiks
Pažengęs
man ta pati situacijas,. ir nieko cia sudetingo,. nueini pas notare su mama tevu ar kuo ten., pasiemi savo pasa, kazkurio is tevu pasa, dar butu neblogai giminio liudijima(nesvarbu kad tau jau 18). nueini ir sakai, kad reik tau igaliojimo, kad mama galetu viska tvarkyt ir parasys,. as mokejau 14su centais uz ta popieri,. fsio,. su tuo igaliojimu gales mama paimt atestata is sules, nest stojimui viska tvarkyt pildyt ir t.t. kapysh? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.17 12:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


scaryz9
scaryz9
Naujokas
Dekui , tai kaip sakant adios
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai