Tema sukurta: 2011.09.06 18:34
1 2 3 Toliau Paskutinis
2011.09.06 18:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anfield
Anfield
Pažengęs
Sveiki,

Darausi pazyma i mokykla. Tai sake reikia atnesti savo slapima, as net neisivaizduoju kur ji man patalpint? Gal kokiu patarimu? Paskui sake ims krauja, o man niekad to nedare, ten skauda? Tai tiek klausimu kol kas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Į kokį nors mažą stiklainiuką. Žinoma, uždaryk jį.

Kai ima kraują iš piršto, tai man skauda, kai įduria į pirštą.
O iš venos visai neskausminga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 18:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anfield
Anfield
Pažengęs
Aisku, sake man kad yra indeliu pirkti vaistinese? Tai gal indeli pirksiu tada. O del kraujo emimo, tai man mieliau butu is pirsto gal...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Dabar gal ir yra tų indelių. Bet pasirodo pats žinai, o klausinėji
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 18:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anfield
Anfield
Pažengęs
Na klausiu, kad pirkt nereiketu. Gal galima tiesiog i bonka coca - cola padaryt ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tresne
Tresne
Pažengęs
Nieko neskauda nei kai iš venos, nei kai iš piršto ima kraują, nėra ko bijoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 19:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BarbieGirl
BarbieGirl
Meistras
Bent jau man kai eme krauja is venos skaudejo siek tiek, o ir jausmas ne is maloniuju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arminas
Arminas
Didmeistris
Šešiolikinis, o bijo vieno dūrio, ir nežino kur "primyžt" nu tai....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 19:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Termosas
Termosas
Moderatorius
Vaistinėj parduodami vienkartiniai "myžimo" indeliai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Doden
Doden
Pradedantysis
Pries kelias savaites krauja eme is venos,yra daug kartu eme,bet si karta du kartus eme per kelias h tai ar daktares pasitaike ne kokios ar kas,bet viena ranka skaudejo visa diena,o melyne buvo apie savaite.+ dar is pirmo kart nepataike i vena.. Ziurint pas kokios pateksi,bet 16 metu esi ir galvoji,ar labai skaudes geriau pergyventum ar viskas gerai su krauju..

P.S is pirsto nieko skausmingo taip pat.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 21:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Vaistinėje nueini ir nusiperki vienkartinį indelį šlapimo tyrimams (taip ir pasakai kad reikia tokio), kainuos iki lito kažkur. O kraują paprastai iš piršto paims, ten kokia 10 sekundžių, nebent kraujas nebėgs, tada ilgiau biški truks (iki minutės, kol prajudins kraujo srovę ), net neskauda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Man tai net būtų gėda tokiam amžiuj kaip tu klaust tokių dalykų. Nu jomajo o tu tėvus turi? Jų paklasut negalėjai kaip matau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 21:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
aš kartą neradęs stiklainio, siusiuką supyliau į mažą, 250ml degtinės buteliuką, tiesa, paėmė tyrimus ir jį man grąžino.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anfield
Anfield
Pažengęs
Koks dar geda, tiesiog pasiklausiau ar skauda kaip ima krauja ar ne. O del to stiklainio irgi norejau paklaust, nes pirma syk man taip, kita syk zinosiu ir bus ok. Aciu visiems.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.07 05:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dužodžiai
Dužodžiai
Patyręs
Pastore rašė:

Sveiki,



Darausi pazyma i mokykla. Tai sake reikia atnesti savo slapima, as net neisivaizduoju kur ji man patalpint? Gal kokiu patarimu? Paskui sake ims krauja, o man niekad to nedare, ten skauda? :D Tai tiek klausimu kol kas ;)


vaistineje parduoda indelius [slapimui] ,kainuoja iki 3lt., sandarus. idek ji i maisiuka, o nunesus isimk. Jei kraujas is pirsto, tai pajausi maza maza dilgstelejima ,,gal nemaloniau, kai kisa savo svirksta ir siurbia krauja.. o is venos-beveik nieko nejauciama :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.07 06:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Indeliai šlapimo tyrimui parduodami vaistinėje. su stiklainiukais nepatariu prasidėt, nes jaučiu ir nepriimtų tokio. vistiek, galima tarša, tyrimų rezultatų iškraipymas.
Jeigu liepė ateit iš ryto ir nevalgius, tai kraują ims iš piršto, gliukozės kiekį kraujyje nustatys, dar turbūt bendrą kraujo vaizdą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.07 09:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Pala pala, tau 16 ir niekada kraujo ir slapimo tyrimu nesi daresis ? Kazka cia kliedi biski..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.07 18:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Sheila rašė:

Indeliai šlapimo tyrimui parduodami vaistinėje. su stiklainiukais nepatariu prasidėt, nes jaučiu ir nepriimtų tokio. vistiek, galima tarša, tyrimų rezultatų iškraipymas.

Jeigu liepė ateit iš ryto ir nevalgius, tai kraują ims iš piršto, gliukozės kiekį kraujyje nustatys, dar turbūt bendrą kraujo vaizdą.


Aha, prieš porą savaičių sėdėjau poliklinikoj, laukiau eilės kraujo nusiurbimui, tai mačiau, kad žmonės visai raunasi pas tas laborantes, kur šlapimo mėginius surenka, net nesibeldę ir pasiima tuos indelius. Ale čia nuo finansavimo turbūt priklauso, turi jų jie ten ar neturi. O iš babulytės su stiklainiuku nelabai norėjo imt, bet paėmė, paauklėję, kad kitą kartą normaliai atneštų :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.07 19:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zaStukal
zaStukal
Patyręs
Bet sugebek tu man dar pataikyti i toki indeli... Is arti tai vaiku zaidimai, o kai indelis ant zemes, tai ekspertas!
I vena tau durs daug storesne adata, nusiurbs daug didesni kieki kraujo nei tu kada mates(sprendziant pagal tavo klausimus), o tada galesi laisvai apalpti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.07 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
anticaca rašė:O iš babulytės su stiklainiuku nelabai norėjo imt, bet paėmė, paauklėję, kad kitą kartą normaliai atneštų :)


Aš tai nesistebiu, kad bobulytė nežinojo apie specialius indelius, aš irgi nežinojau, kai šlapimą dar mokykloje daviau prieš N metų, o tada apie jokius indelius niekas ir nekalbėjo.
Apšvietė mane ši tema :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai