Santrauka: ar apsimoka?
Tema sukurta: 2012.06.25 16:31
1 2 Toliau Paskutinis
2012.06.25 16:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
noriu pirkti motinine ir proca, bet nelabai gaudausi tame :D zodziu, noriu zaisti naujasnius zaidimus, ar uztektu man tokiu aparatu

http://ark.intel.com/products/33910/Intel-Core2-Duo-Processor-E8400-(6M-Cache-3_00-GHz-1333-MHz-FSB)

http://www.asrock.com/mb/overview.asp?model=4core1600twins-p35


zmogus siulo uz 330lt. pirkciau dar vaizdo plokste, bet nesuprantu su kiek max gb galima det ja? su 2gb vaizdo plokste sugebetu toks dirbt? nebutu lago?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Na su tuo procu kažko naujo labai nepažaisi. Juk tas procas senesnis už visus "i" procus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
bet tie "i" ir kaina atitinkama turi :s
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 17:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Tokia žaidimų kaina, partneri Nebent loši senienas arba naujus žaidimus tragiška rezoliucija, tada gal
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 17:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
Per akis ir akinius. Išskyrus pačius pačiausius naujus žaidimus, kuriems reikalaujama 4 branduoliai. Praktiškai 99% žaidimų sukurtų iki 2011 metų eis be lagų jei komplektuosi su normalia vaizdo korta, maitinimu ir RAM`ais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 17:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Tai tu kalbi apie žaidimus, kuriems jau pora metų.
Iš mano žaidimų praktikos, tai galiu pasakyti, kad tai norėjosi lošti naujausius žaidimus, su kuriais kompas drebėdavo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 17:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Guccii rašė:
bet tie "i" ir kaina atitinkama turi :s

Tas procesorius geras (pats tokį turėjau iki pernai rudens :)), bet jam jau 4 metai. Su gera vaizdo plokšte poroje (beje - parašyk apie kokią vaizdo plokštę galvoji) jis dar ganėtinai neblogai gali pasirodyti, bet patys naujausi žaidimai jau prašosi keturių branduolių procesoriaus.
Beje šiuolaikinių procesorių linijoje biudžetinis Intel Celeron G530 - yra čiut čiut galingesnis už Core 2 Duo, ir kaina jo nėra didelė. Dar parinkus nebrangią pagrindinę plokštę, pvz. tokią turėsi analogiško galingumo sistemą, kuri bus nauja su visomis garantijomis. Priedo dar turėsi integruotą vaizdo adapterį (aišku jia žaidimams netiks, bet kaip atsarginis variantas kartais visai gali praversti, pvz. sugedus pagrindinei), aišku yra ir minusas - ta pigi plokštė turi tik D-Sub jungtį monitoriui, nėra nei DVI, nei HDMI, tam reikia brangesnę žiurėti (visa esmė tik jungtyse, pats vaizdo adapteris - integruotas procesoriuje).
Dar vienas pliusas, kad į šitą pagrindinę plokštę galima dėti ir galingesnius procesorius (tiesa, pačios naujausios, trečiosios Core I kartos negalėsi dėti), tad esant pinigų galėsi seną parduot ir nusipirkt galingesnį.
Bet šiaip - vis tik aš pagrindinę plokštę stengčiausi rinktis kuo rimtesnę. Kad ir tokią
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 17:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
meskiuukas rašė:

Per akis ir akinius. Išskyrus pačius pačiausius naujus žaidimus, kuriems reikalaujama 4 branduoliai. Praktiškai 99% žaidimų sukurtų iki 2011 metų eis be lagų jei komplektuosi su normalia vaizdo korta, maitinimu ir RAM`ais.


o kokia vaizdo plokste (iki 250lt) sitam reikalui gal pasiulyt galit?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 17:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
Techno rašė:

Guccii rašė:

bet tie "i" ir kaina atitinkama turi :s


Tas procesorius geras (pats tokį turėjau iki pernai rudens :)), bet jam jau 4 metai. Su gera vaizdo plokšte poroje (beje - parašyk apie kokią vaizdo plokštę galvoji) jis dar ganėtinai neblogai gali pasirodyti, bet patys naujausi žaidimai jau prašosi keturių branduolių procesoriaus.

Beje šiuolaikinių procesorių linijoje biudžetinis Intel Celeron G530 - yra čiut čiut galingesnis už Core 2 Duo, ir kaina jo nėra didelė. Dar parinkus nebrangią pagrindinę plokštę, pvz. tokią turėsi analogiško galingumo sistemą, kuri bus nauja su visomis garantijomis. Priedo dar turėsi integruotą vaizdo adapterį (aišku jia žaidimams netiks, bet kaip atsarginis variantas kartais visai gali praversti, pvz. sugedus pagrindinei), aišku yra ir minusas - ta pigi plokštė turi tik D-Sub jungtį monitoriui, nėra nei DVI, nei HDMI, tam reikia brangesnę žiurėti (visa esmė tik jungtyse, pats vaizdo adapteris - integruotas procesoriuje).

Dar vienas pliusas, kad į šitą pagrindinę plokštę galima dėti ir galingesnius procesorius (tiesa, pačios naujausios, trečiosios Core I kartos negalėsi dėti), tad esant pinigų galėsi seną parduot ir nusipirkt galingesnį.

Bet šiaip - vis tik aš pagrindinę plokštę stengčiausi rinktis kuo rimtesnę. Kad ir tokią


aciu uz atsakyma, tikrai reik isiskaityt. as jeigu suprasciau labiau tai pati susiderinciau cia kur ir ka, o gal jus galetumet man pasiulyt nuu iki 500litu procesoriu ir motinine? ir kad tiktu ddr2 ramai :? ir dar vaizdo plokste iki 250lituku? tikrai labai dekinga buciau nes as sitam reikale mazai gaudausi.. :?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 17:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
FrančeskoČeslav rašė:

Tai tu kalbi apie žaidimus, kuriems jau pora metų.

Iš mano žaidimų praktikos, tai galiu pasakyti, kad tai norėjosi lošti naujausius žaidimus, su kuriais kompas drebėdavo.


paciu naujausiu zaidimu su savo finansais negalesiu pazaisti, kad ir kaip noretusi :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
meskiuukas rašė:
Per akis ir akinius. Išskyrus pačius pačiausius naujus žaidimus, kuriems reikalaujama 4 branduoliai. Praktiškai 99% žaidimų sukurtų iki 2011 metų eis be lagų jei komplektuosi su normalia vaizdo korta, maitinimu ir RAM`ais.

Pernai vasarą išleistas Bulletstorm, su max. grafika ir 1680x1050 rezoliucijos ant Core 2 Duo ėjo vos vos... Paleidus Process Explorer - jau juntamai imdavo tampytis, pritrūkdavo tų kelių procentėlių, kuriuos nuvogdavo PE. Beje - grafikos nustatymų keitimas nieko nedavė (GPU - Geforce GTX 275, dabartinėj kartoj daug maž jį atitiktų GTX 550), visiškai jokio pokyčio. Kai įsidėjau Core i7 - pabandžiau įdomumo dėlei vėl, juolab, kad vaizdo plokštė liko ta pati - visos bėdos dingo, ir net vaizdo plokštės apkrovimas sumažėjo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 18:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Guccii rašė:
aciu uz atsakyma, tikrai reik isiskaityt. as jeigu suprasciau labiau tai pati susiderinciau cia kur ir ka, o gal jus galetumet man pasiulyt nuu iki 500litu procesoriu ir motinine? ir kad tiktu ddr2 ramai :? ir dar vaizdo plokste iki 250lituku? tikrai labai dekinga buciau nes as sitam reikale mazai gaudausi.. :?

Na, vaizdo plokštės klausimu tavo vietoje pasispausčiau iki šiek tiek brangesnės. Ar kažko panašaus.
Kas dėl RAM - DDR2 dabar jau seniena. Parduot, prisidėt šiek tiek ir nusipirkt DDR3. DDR3 beje yra pigesnė už DDR2, tad galima visai neblogai sužaist.
Beje, už čiut daugiau nei 500 Lt tau turėtų išeiti ta mano nurodyta plokštė ir CPU, plius dar 4 GB labai puikios DD3 RAM:

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
Paprasčiau būtų jei pagalvojusi parašytum pavadinimus žaidimų kuriuos ruošiesi žaisti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 21:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
Techno rašė:

Guccii rašė:

aciu uz atsakyma, tikrai reik isiskaityt. as jeigu suprasciau labiau tai pati susiderinciau cia kur ir ka, o gal jus galetumet man pasiulyt nuu iki 500litu procesoriu ir motinine? ir kad tiktu ddr2 ramai :? ir dar vaizdo plokste iki 250lituku? tikrai labai dekinga buciau nes as sitam reikale mazai gaudausi.. :?


Na, vaizdo plokštės klausimu tavo vietoje pasispausčiau iki šiek tiek brangesnės. Ar kažko panašaus.

Kas dėl RAM - DDR2 dabar jau seniena. Parduot, prisidėt šiek tiek ir nusipirkt DDR3. DDR3 beje yra pigesnė už DDR2, tad galima visai neblogai sužaist.

Beje, už čiut daugiau nei 500 Lt tau turėtų išeiti ta mano nurodyta plokštė ir CPU, plius dar 4 GB labai puikios DD3 RAM:





aciu, bet blemba.. man vis aiskina, kad reikia maziausiai 2,5ghz proco :\ gal yra trupuciuka geresnis kuris dedasi i tokia motinine?

ir vis del to.. gal Techno galetumei parodyti kokia vaizdo plokste tiktu su tom mano parodytom detalem?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
meskiuukas rašė:

Paprasčiau būtų jei pagalvojusi parašytum pavadinimus žaidimų kuriuos ruošiesi žaisti.


noreciau assassin's creed, prototype pabandyt.. esu bandzius, bet lagino siaubingai :D o battlefield 3 tai turbut neisvilktu toki :s
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
Tarkim Battlefield 3 didžiausi reikalavimai iš tavo išvardintų. Čia akivaizdžiai parodo, kad prie tavo nurodyto procesoriaus ir kitų komponentų užtektų pridėti ne silpnesnę nei ATI radeon hd 4770 lygio vaizdo kortą. Tada ramiai galėsi žaisti vidutiniais nustatymais. Norint žaisti minimaliais nustatymais tau užtektų dar silpnesnės sistemos. Čia gali pamatyti, kad tokio lygio, ar net geresnę, vaizdo kortą gali įsigyti maždaug už 150-200lt. Dabar viską susumuok ir manau rezultate gauni 480-530lt šitų trijų komponentų komplektą su kuriuo galėsi žaisti visus tavo išvardintus žaidimus. Svarbu yra ir pačią sistemą tinkamai sukonfigūruoti, kad išspausti maksimumą jos darbo našumo o tada problemų kurį laiką tikrai neturėtų iškilti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 22:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
meskiuukas rašė:

Tarkim Battlefield 3 didžiausi reikalavimai iš tavo išvardintų. Čia akivaizdžiai parodo, kad prie tavo nurodyto procesoriaus ir kitų komponentų užtektų pridėti ne silpnesnę nei ATI radeon hd 4770 lygio vaizdo kortą. Tada ramiai galėsi žaisti vidutiniais nustatymais. Norint žaisti minimaliais nustatymais tau užtektų dar silpnesnės sistemos. Čia gali pamatyti, kad tokio lygio vaizdo kortą gali įsigyti maždaug už 150-200lt. Dabar viską susumuok ir manau rezultate gauni 480-530lt šitų trijų komponentų komplektą su kuriuo galėsi žaisti visus tavo išvardintus žaidimus. Svarbu yra ir pačią sistemą tinkamai sukonfigūruoti, kad išspausti maksimumą jos darbo našumo o tada problemų kurį laiką tikrai neturėtų iškilti.


dekavoju. didziausia beda kad apie tas vaizdo plokstes as nieko nesigaudau ir butu saunu jei kass parodytu nebloga mano parodytom detalem tinkama :\


siaip mano pc dabar turi Intel Celeron D 347, 3066 MHz (23 x 133), ms-7222 motinine, 2gb ramu ir laabai lieva ATI Radeon 9250. net youtube vaizdeliu 360 rezoliucija lagina :\
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
Čia brangesnis vaizdo kortos variantas
Čia pigesnis, rinkis pagal savo kišenę, bet nepamiršk ir garantijos iš pardavėjo bent mėnesiui sutarti.
P.S. Rekomenduočiau tą antrą variantą, nes jam dar galioja garantija iki kitų metų galo ir šiaip ji jau aukštesnio lygio. Bendra suma tau visos sistemos gautūsi 490lt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 22:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Guccii rašė:
Techno rašė:
Guccii rašė:
aciu uz atsakyma, tikrai reik isiskaityt. as jeigu suprasciau labiau tai pati susiderinciau cia kur ir ka, o gal jus galetumet man pasiulyt nuu iki 500litu procesoriu ir motinine? ir kad tiktu ddr2 ramai :? ir dar vaizdo plokste iki 250lituku? tikrai labai dekinga buciau nes as sitam reikale mazai gaudausi.. :?

Na, vaizdo plokštės klausimu tavo vietoje pasispausčiau iki šiek tiek brangesnės. Ar kažko panašaus.
Kas dėl RAM - DDR2 dabar jau seniena. Parduot, prisidėt šiek tiek ir nusipirkt DDR3. DDR3 beje yra pigesnė už DDR2, tad galima visai neblogai sužaist.
Beje, už čiut daugiau nei 500 Lt tau turėtų išeiti ta mano nurodyta plokštė ir CPU, plius dar 4 GB labai puikios DD3 RAM

aciu, bet blemba.. man vis aiskina, kad reikia maziausiai 2,5ghz proco :\ gal yra trupuciuka geresnis kuris dedasi i tokia motinine?
ir vis del to.. gal Techno galetumei parodyti kokia vaizdo plokste tiktu su tom mano parodytom detalem?

Į ta plokštę geresnių yra belekiek :) Viskas į kainą remiasi. Ten LGA 1155 lizdas, reiškias gali dėti bet kokį procesorių suderinamą.
Maža ką aiškina... Praleidai kai ką pro akis. Tas kur tu ruošeisi pirkti, E8400 3 Ghz, nusileidžia šitam Celeron, teturinčiam 2,4 Ghz. Pagal gigahercus galima palyginti tik to pačio gamintojo, tos pačios kartos procesorius. O jei visai tiksliai reikia - tai tik to pat modelio iš vis.
Na bet yra čiut greitesnis už čiut brangiau:
http://www.skytech.lt/bx80623g620-intel-pentium-g620-260ghz-3mb-lga1155-32nm-65w-box-p-69762.html
Dar per mažai ? : Tiks bet kuris iš šio sąrašo:
http://www.skytech.lt/procesoriai-stac-komp-procesoriai-c-86_85_182_584.html?f=g%28%29,p%28377%29,k%28101,5131%29&pav=0&sort=5a&sand=0&grp= 1&pagesize=100

Vaizdo plokštę irgi užrodžiau, nepastebi nuorodų tekste ? :D Paryškinau pacituotam tekste :) Na, bet pakartosiu ir čia:
http://www.skytech.lt/engts450di1gd3-asus-geforce-gts-450-ddr3-128-bit-hdmi-dvii-dsub-box-p-63995.html

Jei nori, kad praktiškai visus žaidimus vežtų - reikia galvot apie Core i5 kurį nors modelį ir GeForce GTX 560Ti. Bet kaina tau nepatiks... Na iš bėdos ir Core i3 sueis, bet vaizdo plokštė tai ne pigesnė turi būti.
Dar aišku priklauso nuo tavo monitoriaus rezoliucijos. Kuo didesnė - tuo daugiau apkrovos vaizdo plokštei.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Guccii rašė:
meskiuukas rašė:
Paprasčiau būtų jei pagalvojusi parašytum pavadinimus žaidimų kuriuos ruošiesi žaisti.

noreciau assassin's creed, prototype pabandyt.. esu bandzius, bet lagino siaubingai :D o battlefield 3 tai turbut neisvilktu toki :s

Prototype ir Assasin's Creed pirmą dalį peržaidžiau turėdamas Core 2 Duo E8400. Šio užteks. Bet vaizdo plokštė vis tiek reikalinga neprasta.
Senutė GTX275 vežė be problemų ir ant nemenkos rezoliucijos, bet savo laiku tokios kainavo apie 900 Lt. Dabar jos galingumas yra maždaug Geforce GTX550 - GTX550Ti lygyje.
Battlefield 3 bandyt neteko. Bet anas tai jau modernios geležies prašosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai