Santrauka: bunant "tinginiu"..
Tema sukurta: 2009.12.09 21:48
1 2 Toliau Paskutinis
2009.12.09 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
Iki 7 klases mokiausi normaliai. Mano pazymiai buvo mazdaug 7 - 8. Nuo 7 vidurio gal mazdaug prasidejo bernai, "meiles", ir kt. Todel mokytis nerealiai tingejau ir del to pazymiai stipriai krito. 8 ir 9 klases isvis nieko neveikiau. is daugelio pamoku prie kuriu reikia pasedeti isejo 4-vertai, o kai pasikeite lietuviu mokytoja (jos daug grieztesnis vertinimas) isvis, mano zinios tapo vertos max 3-jeto. taigi, du metus, kuriuos kaip tik reikejo mokytis ir stengtis as prapjoviau gryba. dabar galvoju ar eiti 11, 12 klases. mama mane uz durna laiko, nors mokytojai giria, kad dabar stengiuosi nors ziniu ir mazai. mama sako, kad as neistemsiu. man bus persunku ir pns. turiu svajone, noriu jos siekti, bet stai atsiranda mama, kuri visada sakydavo "eik vaikeli i vyresnes klases, mokykis, labai dziaugciausi jei eitum" o kai as uzsimanau eiti i vyresnes, man aiskina, kad as nebeislaikysiu. mociute mano mama durna vadina, sako neklausyt ir pasistengus eit toliau mokytis. zinau, kad uz mane daug tinginesni zmones baige 12, ir zinau kas dabar eina ir ruosiasi eiti vyresn klases nors mokslai sekasi dar prasciau nei man. turiu nebloga atminti, todel jei reiktu, galeciau ka reikia viska iskalt.
ka siulot? ar eit man i 11, 12 ar eit i profesine? nors ar visiskai nenoriu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
reikia ne eiti, o mokytis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Visu pirma wow tavo mamai. Nors siaip man gal nuo 12kl pradedavo sakyti, kad man tik profke, nes ale as nepatempiu pazymiai gerais, na ir is tikro nepatemdavau. Bet va islaikaiu egzus gerai, istojau i univiera, isvaziavau is namu ir kas dabar profkinis a ? aisku tuoj sesija jau..tai visko gali buti. O tau, tai aisku aik, egzams pasiruosti uztenka pusmecio tikro darbo. na nebent visai beviltiska ten pas taves..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marichelo
Marichelo
Pažengęs
I profkę nes ir po profkės galėsi mokytis toliau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Eik i profesine. Jeigu stengsies tai ir valstybinius egzus normaliai islaikysi, ir studijuot kur nors galesi, o jei ne tai bent jau turesi specialybe. Profesineje prasciau besimokantiems lengviau issilaikyt. Zinau, nes pats profesineje mokausi. Ir tikrai nera taip kad po profesines niekur neistosi, tiesiog stengtis reikia. Bent jau po tos profkes kur as mokausi, tai kas stengiasi istoja i univierus ir pan. Beto nesvarbu ar profke ar vidurine, moko ta pati, nes mokytojai moko paga tam tikra programa ir profkems isimciu nera.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


suvardu
suvardu
Patyręs
eik i vidurine, nes profesineje lengviau mokytis, taigi ir maziau mokytis, taigi ir egzus prasciau islaikysi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
eik i 11 - 12
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
i ta profesine i kokia masciau eiti, sake pazystama, kad labai sunku, ir mokytis ir visa kita ka reikia plius dar. tai pvz yra tokios profesines kur reikia eiti 5metus, tai pala, mazdaug sakot eiti profesine tai 5metai ten ir po to stot i universitetus ir pns? po 5 metu jau man dirbt reiktu, o ne mokytis. zinoma galima ir dirbt ir mokytis, bet nevisi tai sugeba..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
tik neik i profke!! as pati tingejau,ir visiskai nesimokinau 10 metu,nors 4 man neisejo,bet profkej tik "nusivaziuosi" ,o kaip nueini i i vidurine,kurios dabar padarytos gimnazijomis,siaip bent jau pas mus labai stiprus mokiniai,taigi yra paskata stengtis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
nu tai is tu penkiu metu atmesk du vidurinei baigti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 22:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CC
CC
Pažengęs
Eik į profkę, nes jei pagrindų nėr tai nėr ir ką toliau veikt, bent 2 metų neprarasi kai galiausiai vistiek sužinosi, kad nieko gero tu ten neišlaikei. Norėsi toliau mokytis-prašom. Mokslo reikia norėti ir siekti, o ne klausyti mamos ar senelės ar dar kažko ten..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 22:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
CC jus gal su JJ related ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurisJ
AurisJ
Pradedantysis
eik i profke vistiek egzu neislaikysi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 22:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
beveik rašė:

eik i vidurine, nes profesineje lengviau mokytis, taigi ir maziau mokytis, taigi ir egzus prasciau islaikysi



Visiskai nesutinku su tavim. Profkese lengviau tiem, kurie yra apgailetini, nes jiems 4 suraso is gailescio, ir tai ne visada, o jeigu normalus esi mokinys tai 10 tikrai sunku gauti, o jeigu gauni tai pelnytoi, o ne uz grazias akis. Dar karta sakau, mokymo programos yra tos pacios, o jas sudaro svietimo ministerija, nesvarbu ar tai gimnazija, ar paprasta vidurine, ar profke! Jeigu nori mokytis, profkeje ta pati ismoksi kaip ir vidurineje, nei daugiau, nei maziau.

Beja kas cia sake kad profkeje reik 5 metus mokytis? 3 metus profkeje reik mokytis. 2 metus ty 11-12 klase mokais ta pati kaip ir vidurinej, tik dar prisideda kelios profesijos pamokos, o trecius metus grynai tik su profesija susije dalykai. O jeigu nori stot i univera, tai nebutinai turi 3 metus ten mokytis, islaikai egzus, gauni atestata ir eini kur nori.

As pats mokausi profkej ir zinau ka sakau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
BaltaTyla rašė:

tik neik i profke!! as pati tingejau,ir visiskai nesimokinau 10 metu,nors 4 man neisejo,bet profkej tik "nusivaziuosi" ,o kaip nueini i i vidurine,kurios dabar padarytos gimnazijomis,siaip bent jau pas mus labai stiprus mokiniai,taigi yra paskata stengtis




Gerai, jeigu sugebi normaliai islaikyt egzaminus, o jeigu jinai neislaikys normaliai tu egzaminu ir neistos niekur? tada liks ant ledo, o profkeje tai bent jau specialybe igauni.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Cia apie mano profesines mokyklos (vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla) mokiniu vertinima tam kad nutiltu gandu skleidejai:



Mokykloje numatyti vertinimo būdai ir formos, parengtos vertinimo sistemos, vertinimo aprašai.

Ugdymo planuose numatyta, kokie mokomieji dalykai ar moduliai baigiami egzaminais.

Pasiekimų patikrinimą, kvalifikacinius ir brandos egzaminus mokykla vykdo pagal Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro bei Prekybos, pramonės ir amatų rūmų nustatyta tvarka.

Už pasiekimų patikrinimą, brandos ir kvalifikacijos egzaminų organizavimą ir vykdymą atsakingas mokyklos direktorius.

Kvalifikacijos egzaminų organizavimas ir vykdymas vyksta pagal Švietimo ir mokslo ministerijos įstatyma "Dėl pagrindinio profesinio mokymo kvalifikacijos egzaminų tvarkos patvirtinimo", 2003 12 05 Nr. ISAK-1743 (žin.2003, Nr. 116-5308).

Pasiekimų vertinimas vykdomas kiekvienos pamokos metu ir profesinio meistriškumo konkursų, projektinių darbų metu.

Siekiant aukštesnių pažangumo rezultatų, mokiniams skiriami namų darbai, norint įtvirtinti mokinių žinias, pagal mokymo programų temas.

Namų darbų užduotys diferencijuojamos, ypač atkreipiamas dėmesys ų mokinius, turinčius žinių spragų.


Mokykloje ugdomi mokinių kūrybiniai gebėjimai, skiriant įvairaus turinio užduotis humanitarinio profilio dalykuose. Namų darbų užduotys orientuojamos į pasirinktą profesiją bei būsimą darbinę veiklą.

Pusmečių ir mokslo metų rezultatai fiksuojami suvestinėse. Kartu su mokiniais, jų tėvais ir dėstančiais mokytojais atliekama analizė, aptariamos savęs įsivertinimo galimybės bei jų naudingumas.

Pavaduotoja ugdymui ruošia išsamią bendrą mokyklos mokinių pažangumo analizę pasibaigus pusmečiui ir mokslo metų pabaigoje.

Mokytojų taryboje, tėvu susirinkimuose pastoviai aptariami pasiekimai ir galimi kaitos keliai.

Į aukštesnį kursą keliami mokiniai turintys ne daugiau kaip 3 įsiskolinimus, kuriuos turi panaikinti per nustatytą terminą. Laiku nepanaikinęs įsiskolinimų, mokinys šalinamas iš mokyklos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
O tu dabar dešimtokė? Tai pasistenk, susigriebk ir pamatysi metų gale, kur tau verta eiti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CC
CC
Pažengęs
artc rašė:

CC jus gal su JJ related ?


nop ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 23:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Jei pasistengsi tai 11-12kl eik Vistiek su 12kl diplomu daugiau atvirų kelių ir į profkes ir į kolegijas, universitetus.. Beto jei stengsies, tai užkimši greit spragas kur iki 11kl, nes viskas pagrindai ten, o 11-12 tėra gilinimasis į kai kuriuos dalykus, bet tam reik pagrindų, taigi pradžioj bus sunkoka, nes jausi kad spragos trugdo ir naują info pasisavinti. Bet geriau tikrai 12kl eik
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 23:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
Guccii rašė:

Iki 7 klases mokiausi normaliai. Mano pazymiai buvo mazdaug 7 - 8. Nuo 7 vidurio gal mazdaug prasidejo bernai, "meiles", ir kt. Todel mokytis nerealiai tingejau ir del to pazymiai stipriai krito. 8 ir 9 klases isvis nieko neveikiau. is daugelio pamoku prie kuriu reikia pasedeti isejo 4-vertai, o kai pasikeite lietuviu mokytoja (jos daug grieztesnis vertinimas) isvis, mano zinios tapo vertos max 3-jeto. taigi, du metus, kuriuos kaip tik reikejo mokytis ir stengtis as prapjoviau gryba. dabar galvoju ar eiti 11, 12 klases. mama mane uz durna laiko, nors mokytojai giria, kad dabar stengiuosi nors ziniu ir mazai. mama sako, kad as neistemsiu. man bus persunku ir pns. turiu svajone, noriu jos siekti, bet stai atsiranda mama, kuri visada sakydavo "eik vaikeli i vyresnes klases, mokykis, labai dziaugciausi jei eitum" o kai as uzsimanau eiti i vyresnes, man aiskina, kad as nebeislaikysiu. mociute mano mama durna vadina, sako neklausyt ir pasistengus eit toliau mokytis. zinau, kad uz mane daug tinginesni zmones baige 12, ir zinau kas dabar eina ir ruosiasi eiti vyresn klases nors mokslai sekasi dar prasciau nei man. turiu nebloga atminti, todel jei reiktu, galeciau ka reikia viska iskalt.

ka siulot? ar eit man i 11, 12 ar eit i profesine? nors ar visiskai nenoriu..


mamai apmaudu dėl tavęs, ir ji palūžo. O tu atsitiesk, mokykis, stenkis, stiebkis, ir viskas bus gerai, pamatysi. Esu daug mačiusi tinginiukų, kurie susiėmę per 2-3 paskutinius mokslų metus labai gerai išlaikė valstybinius ir įstojo į universitetus, norimas specialybes.

Taigi, susiimk ir stenkis siekti, ko trokšti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai