Tema sukurta: 2016.08.01 20:30
2016.08.01 20:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Objektyvusis
Objektyvusis
Naujokas
Sveiki.
Nusprendziau pakeisti savojo Audi A4 sedano ('98) duru koloneles (stokines Blaupunkt, jau paplisusios), tiksliau, tas didesnias, zemiau esancias. Isardziau dureles ir suzinojau, kad mano turimos 13 cm skersmens, prisuktos ant triju varztu. Kiek ziurejau, visos naujos turi keturis varztus. Tad man reikia kazkoki perejima pirkti, kad jas istatyti, o gal nemoku rasti man tinkanciu be jokiu papildomu daliu? Manau, vienas kitas is jusu turi kazka naudingo zinoti arba pats keites ir susidures su niuansais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.01 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon3
maroon3
Pažengęs
Objektyvusis rašė:

Sveiki.

Nusprendziau pakeisti savojo Audi A4 sedano ('98) duru koloneles (stokines Blaupunkt, jau paplisusios), tiksliau, tas didesnias, zemiau esancias. Isardziau dureles ir suzinojau, kad mano turimos 13 cm skersmens, prisuktos ant triju varztu. Kiek ziurejau, visos naujos turi keturis varztus. Tad man reikia kazkoki perejima pirkti, kad jas istatyti, o gal nemoku rasti man tinkanciu be jokiu papildomu daliu? Manau, vienas kitas is jusu turi kazka naudingo zinoti arba pats keites ir susidures su niuansais.


yra adapteris http://www.rcl.lt/index.php?id=2&lang=lt&acc=show&pcode=GPAD572122 arba ieškok tokių kurios turi daug skylių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.01 22:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Objektyvusis
Objektyvusis
Naujokas
Jo, ko gero teks isigyti su daug skyliu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.09 17:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Objektyvusis
Objektyvusis
Naujokas
Taip, apie savadarbi perejima as irgi galvojau, pirma eile, apie plastmase, arba kazka tarp plastmases ir gumos. Is medienos tikrai geras variantas. Bet vis delto nusprendziau pirkti adaptoriu. Beje, visos 13 cm koloneles yra tik su keturios skylutem, o tik 16.5 cm yra "daugiaskyliai" variantai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai