Tema sukurta: 2011.04.02 11:01
1 2 Toliau Paskutinis
2011.04.02 11:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomius
Tomius
Naujokas
Laba diena,
Man yra bedos su akimis, dabar matau su kaire akimi -7 o su desine akimi -9 tad nezinau ka man daryt,gal galit man padet,kaip pastiprinti akis? Kadangi as nenoriu akiniu nesioti tai sakau gal jus man padesit? Gal zinot kokiu vaistu kur tikrai pastiprintu akis ar vaistazoliu ar uogu? Cia turbut del to taip nutiko nes daug praleidziu laiko prie kompiuterio,nes mano toks darbas prie kompiuterio-esu programuotojas. Nes man ziurint i televizoriu reikia prisimerkti kad raides pamatyciau,is tolo nelabai atpazystu zmones ;(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 11:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
su -7 ir -9 tai ne tai kad iš tolo žmonių turėtum nematyt, bet ir savęs veidrody. Nešiok akinius, nes susigadinsi taip akis, kad su žiūrionais turėsi vaikščiot. Prie to pačio apsilankysi pas okulistą, paprašysi ir pamokins pratimukų akims stiprinti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 11:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
toks minusas ir nenori akinių nešiot? pas mane -3,5 ir be akinių (ar lęšių) neįsivaizduoju gyvenimo. Negi malonu nieko nematyt, neatpažint žmonių iš tolo? Mesk tuos nesąmoningus kompleksus ir įsigyk akinius. Juk šiais laikais jų labai gražių būna. Arba lęšius - tada ir matysi gerai, ir nereikės nosies balnot akiniais. Patogiau galbut. Nors čia kaip kam... Man pvz akiniai patogiau nei lęšiai. O tokio didelio minuso jokiais vitaminais nebeatitaisysi... Gali tik vos vos pagerėt, ir tai didelio skirtumo nebus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 11:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Bent jau dirbdamas užsidėk akinius, jei nenori jų pastoviai kur išeidamas nešioti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 11:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Avirah
Avirah
Meistras
Tomius rašė:

Laba diena,

Man yra bedos su akimis, dabar matau su kaire akimi -7 o su desine akimi -9 tad nezinau ka man daryt,gal galit man padet,kaip pastiprinti akis? Kadangi as nenoriu akiniu nesioti tai sakau gal jus man padesit? Gal zinot kokiu vaistu kur tikrai pastiprintu akis ar vaistazoliu ar uogu? Cia turbut del to taip nutiko nes daug praleidziu laiko prie kompiuterio,nes mano toks darbas prie kompiuterio-esu programuotojas. Nes man ziurint i televizoriu reikia prisimerkti kad raides pamatyciau,is tolo nelabai atpazystu zmones ;(


Ne del noro, o del sveikatos nesiok akinius:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Begem0tas
Begem0tas
Pažengęs
Akys irgi turi raumenis. Kreipkis pas okulistą, paskirs pratimų, šiek tiek sustiprinsi. Bet irgi gerulis, čia tas pats kas ėstum belenkiek, belenką ir belenkaip dažnai, visą laiką ant sofos sėdėtum ir šikną augintum, paskui šauktum: duokit stebuklingą tabletę, kad svorio numesčiau, nes širdis jau sunkiai kraują po kūną varinėja... Feee...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
be akinių šiuo atveju juokingai atrodai, kaip koks kurmis, aplinkoj nesiorientuojantis
stebuklingo vaisto nėra. kuo greičiau kreiptis į gydytoją, įsigyt akinius ar lęšius (jei nėra kokio astigmatizmo), porą kartų per metus gerti papildus, ir, aišku, mažiau laiko prie kompiuterio leist, bet jaučiu tavo savaitgalis irgi prie kompo, o apie kažkokias poilsio pertraukėles turbūt net minties nėra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 11:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
taip "bijot" akinių, na, ką aš žinau.. linzes tada įsigyk.. bet nei vitaminais, nei dar kuo panašiu regėjimo nesutvarkysi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 12:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Sheila rašė:

be akinių šiuo atveju juokingai atrodai, kaip koks kurmis, aplinkoj nesiorientuojantis

stebuklingo vaisto nėra. kuo greičiau kreiptis į gydytoją, įsigyt akinius ar lęšius (jei nėra kokio astigmatizmo), porą kartų per metus gerti papildus, ir, aišku, mažiau laiko prie kompiuterio leist, bet jaučiu tavo savaitgalis irgi prie kompo, o apie kažkokias poilsio pertraukėles turbūt net minties nėra.


Pusę h prie kompiuterio, 15min pertraukėlė. Na vis per pus. Gali 1h prie kompiuterio tada pusę h pertrauka. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
HardIktis rašė:
Pusę h prie kompiuterio, 15min pertraukėlė. Na vis per pus. Gali 1h prie kompiuterio tada pusę h pertrauka. :)


aš darbe tiek dažnai ir tokių netrumpų pertraukų nė negalėčiau darytis. taip galima tik namuos.. tačiau namuos apskritai būtų galima pailsėt nuo kompiuterio ir prie jo nesėdėt, užtenka jau darbo metu praleidžiamo laiko..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 13:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hoja
hoja
Naujokas
Isigykite akinius pa mane regejimas nekoks irniekur nebepalieku akiniu ir pagerejo!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 13:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


heavenlydemise
heavenlydemise
Naujokas
žinoma yra galimybė lazerinė korekcija, bet aš nei už ką tokio dalyko nedaryčiau. taip pat girdėjau kad gali padėti akupunktūra. žinoma akiniai arba lęšiai. pats geriausias dalykas. taip pat vitaminai yra labai svarbu, gal būt jie nesumažins minuso,bet tikrai neleis dar labiau blogėti. reguliarus apsilankymas pas okulistą taip pat labai svarbu, nes nešiojant per stiprius arba per silpnus akinius taip pat yra labai negerai. vasarą akiniai nuo saulės yra būtini.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 14:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
heavenlydemise rašė:

žinoma yra galimybė lazerinė korekcija, bet aš nei už ką tokio dalyko nedaryčiau. taip pat girdėjau kad gali padėti akupunktūra. žinoma akiniai arba lęšiai. pats geriausias dalykas. taip pat vitaminai yra labai svarbu, gal būt jie nesumažins minuso,bet tikrai neleis dar labiau blogėti. reguliarus apsilankymas pas okulistą taip pat labai svarbu, nes nešiojant per stiprius arba per silpnus akinius taip pat yra labai negerai. vasarą akiniai nuo saulės yra būtini.


jei turėtum -12 ir prognozės - dar blogiau, tai manau nieko nelaukdama tą operaciją darytumeisi :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
užjaučiu su tokiu minusu ir abiejuose akyse.. su -6 kairėj pats su viena aki žiūrėdamas kaip aklas jaučiuos beveik, gerai kad bent kita gera, tai atsveria beveik visą vaizdą, bet vargsta kaip sveikoji, o čia abi dar silpnesnės.. Tai jau tikrai tik akiniai/lęšiai.. Arba operacija, jei korekcija daro tokiam minusui Mėlynės, morkos su riebaliniu produktu gal, pratimukai akims..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 18:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ispanija1
ispanija1
Pradedantysis
neziuret teliko , nelist i pc
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 18:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Gražu gi tie akiniai visai... Man tai nereikia, 1 ir 1, matau ir į tolį, ir iš arti, tuk tuk tuk į stalą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
ispanija1 rašė:

neziuret teliko , nelist i pc


nė vienas okulistas to nesiūlo, o tu čia patarinėji šitaip :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Akiduobė
Akiduobė
Pažengęs
-0,7 ir -0,9 tai dar pataisytum kokiais pratimais ir vitaminais, bet tokio minuso tai niekaip. Dėkis akinius/lešius nebambėjęs )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bagira1
bagira1
Didmeistris
heavenlydemise rašė:

žinoma yra galimybė lazerinė korekcija, bet aš nei už ką tokio dalyko nedaryčiau.


Kodel :Q As astuoni metai atgal padariau ir esu labai patenkinta, net negaliu perduot savo dziaugsma zodziais, tai reikia paciam pajust...

P.S. Jeigu temos autorius nuspres daryt, tai i privata atsiusiu info.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.02 23:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Na, kiek girdėjus, tai operacija daroma tiems, kuriems ne(be)blogėja jau ilgą laiką ir nenumatomas dar didesnis minusas. Mano abi po -6, tai net neįsivaizduoju, kaip gali be akinių ar be lęšių temos autorius gyvent
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai