Tema sukurta: 2012.02.23 16:21
2012.02.23 16:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ToxxicDoll
ToxxicDoll
Patyręs
Patarkit gera sampuna dazytiems plaukams. Dabar naudoju Nivea Color Gloss, bet jis man ko gero netinka, nes mano plaukai ir taip linke riebaluotis, o kai su juo isplaunu, tai kaip neplauti atrodo. Nezinau, koki rinktis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.23 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


krssr
krssr
Pažengęs
Siaip patarciau naudoti profesionalias priemones,pvz keune,tigi,joico.nes tos visos nivea tai grynas š.bent jau man
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.23 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Nueik į kokį drogą ar panašią parduotuvę ir konsultuokis... O šiaip, gi kiekvienam savo. Kas pvz. puikiai tinka mano plaukams, netiks taviesiems ir atvirkščiai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.24 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
ir dažus gerus pasirink
šiaip tai geriau ką nors profesionalios, ne iš prekybcentrių. bet vėlgi, reikia išbandyt ne vieną variantą, kol rasi, kas tikrai gerai yra.
bent jau man nė viena iš nivea firmos naudota priemonė netiko, nuo dušo želė iki lūpų balzamo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.24 23:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Man tai geras dažytų plaukų šampūnas Aubrey Organics su dykumų žolelėmis, taip pat gera Naturalmente produkcija, o iš pigesnių visai geras buvo Natura Siberika dažytų plaukų šampūnas. Tačiau kiekvienai reikia rasti savus produktus - per bandymus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.25 10:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zeerou
zeerou
Patyręs
laba.esu skaiciusi kad dazytiems plaukams labai gerai margaritos sampunai.ir seip yra ivairuu kaukiu ir kremuku,balzamu.gal kuri esat bandziusi?prisipudrinau sau smegenis atsidariusi margaritos plauku prieziuros priemoniu puspalpiuka tai nezinau ar tiketi..tik susidaro ispudis kad labai naturalios priemones ir poveikis turetu buti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai