Tema sukurta: 2013.08.19 18:09
2013.08.19 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RinDis
RinDis
Naujokas
Sveiki, atsitiko tokia bėda, bendraujam su panele jau 9 mėnesius ir štai atėjo tokia diena kaip ji mane užsimanė iškeisti. :( Aš ją begalo myliu ir nenoriu kad ji išeitų iš mano gyvenimo, klausiau kokias klaidas darau, ji tylėjo. Dabar yra išsijungus telefoną, jokio susisiekimo. Aš negaliu be jos gyventi, aš ją per daug įsimylėjau, per greitai ir per giliai įsileidau į savo širdį. Nebeiškęsiu aš visko, patarkite ką man tokiu atvėju daryti, užsiėmimo turiu pakankamai, bet per juos visada apie ją mąstau :(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.19 18:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon2
maroon2
Pradedantysis
RinDis rašė:
ką man tokiu atvėju daryti

rasti forume dar +100500 analogiškų temų ir pasiskaityti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.19 18:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Laukti kol nuslūgs emocijos. Ką čia daugiau padarysi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.19 18:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serious
Serious
Meistras
Nu ką jau padarysi, jei žmogus nenori su tavimi būti. Liūdna, bet po truputį pamirši ją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.19 18:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
ne tu pirmas, ne tu paskutinis. Palipsi ant sienos ir nusiraminsi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.19 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Snapas
Snapas
Pažengęs
RinDis rašė:

Sveiki, atsitiko tokia bėda, bendraujam su panele jau 9 mėnesius ir štai atėjo tokia diena kaip ji mane užsimanė iškeisti. :( Aš ją begalo myliu ir nenoriu kad ji išeitų iš mano gyvenimo, klausiau kokias klaidas darau, ji tylėjo. Dabar yra išsijungus telefoną, jokio susisiekimo. Aš negaliu be jos gyventi, aš ją per daug įsimylėjau, per greitai ir per giliai įsileidau į savo širdį. Nebeiškęsiu aš visko, patarkite ką man tokiu atvėju daryti, užsiėmimo turiu pakankamai, bet per juos visada apie ją mąstau :(


Laikas gydo visas žaizdas. Geriausia ko galiu palinkėti, tai kantrybės. Matyti, kad dar esi jaunas ir mažai patyręs. Gyvenime būna ir didesnių nelaimių nei nalaiminga meilė. Ruoškis tam iš anksto. O gal gyvenimas, tave, mielas žmogau, tam ir ruošia. Tik nesugalvok žudytis. Bet vienas dalykas, kas mane stebina, tai kitų forumo narių nejautrumas žmogaus nelaimei. Juk žmogus kenčia, kam iš jo tyčiotis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.20 01:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Užjaučiu, bet manau kad tau kokia 16+ tai žinok, kad ir kaip tau atrodo tai dabar skaudu, po kiek laiko pamatysi, kaip viskas lengvai praėjo, sutiksi dar tų meilių, reik mokytis iš gyvenimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.20 02:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
http://www.youtube.com/watch?v=SUMcA--ejOc

Tikiuosi padejau labiau liudeti. ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.20 09:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.20 09:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
RinDis rašė:

Sveiki, atsitiko tokia bėda, bendraujam su panele jau 9 mėnesius ir štai atėjo tokia diena kaip ji mane užsimanė iškeisti. :( Aš ją begalo myliu ir nenoriu kad ji išeitų iš mano gyvenimo, klausiau kokias klaidas darau, ji tylėjo. Dabar yra išsijungus telefoną, jokio susisiekimo. Aš negaliu be jos gyventi, aš ją per daug įsimylėjau, per greitai ir per giliai įsileidau į savo širdį. Nebeiškęsiu aš visko, patarkite ką man tokiu atvėju daryti, užsiėmimo turiu pakankamai, bet per juos visada apie ją mąstau :(


Maža ko tu nori, žmonės visi paprastai linkę daryt tai, kas jiems patiems geriau. Taigi, deal with it, ir ieškokis kitos panos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.20 11:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anuaki
anuaki
Patyręs
nnepergyvenk, gyvenimas ir taip žiauriai trumpas daryk kaip aš, įjungi "durnių" - ir gyveni
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.20 12:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Aser rašė:

RinDis rašė:

ką man tokiu atvėju daryti


rasti forume dar +100500 analogiškų temų ir pasiskaityti


Ne tiek nebus kazkur tokios temos atsiranda kas savaite 1 ar 2 dazniausiai po savaitgalio arba sekmadieni . Tai nesunku apskiciuot kiek tokiu temu yra . O patart nieko negalima nes cia vaikiska meile
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.21 19:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


inoringooji
inoringooji
Naujokas
Jei žmogus nebenori būti su tavimi tai jau nieko ir nebepakeisi. Laikas užgydys žaizdas, pamirši ją, susirasi kitą. Ne pirma ir ne paskutinė tokia situacija. Tik būk supratingas - "nelįsk" žmogui per daug į akis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.22 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Truputį liaudies išminties, o kaip žinia, liaudis niekada neklysta

"Mūsa meila buva ryški, nupyrkau bambonkių byškį" deklamuodavo liaudis pakiemiais jau nuo jaunesniojo darželinio amžiaus ir nė kiek nepergyvendavo, kai tos bambonkės pasibaigdavo. Jau paaugę sakydavo "Kavalierius su pana, virė košę su smala". Kaip žinia, ilgai verdama košė prisvyla.

Neprisvilk ir tu, mielas RinDi, bus dar tos košės ir bambonkių, visko dar bus, ir kur kas geresnių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.22 14:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SmolenskoVilkas
SmolenskoVilkas
Naujokas
Pritariu Blussai. Šiaip tai daugiau keliauk į eskursijas po kitas šalys su grupėmis. Gražių mergaičių visada atsiranda Kelionių aplinka labai romantiška...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai