Santrauka: Ar galiu būti tikras, kad mano sovietinės statybos daugiabutis nesugrius?
Tema sukurta: 2008.12.10 18:23
2008.12.10 18:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Martis1984
Martis1984
Pradedantysis
Perskaičiau šiandien naujienose, jog Rusijoje sugriuvo kažkoks rekonstruojamas daugiabutis. Iš Rusijos tokios žinios - jau ne pirmą kartą ir, tikriausiai jau nebestebina: tai ten nuo šalčio sienos sutrūksta, tai dujos sprogsta ar dar kas. Susimąsčiau. Pats gyvenu sovietinės statybos name. Tokių visoje Lietuvoje apstu. Kai giminaitis, gyvenantis naujame daugiabutyje, pasiskundė "popierinėmis" sienomis ir prastu kvapu iš unitazo, tik pasijuokiau: mano namas geresnis. Bet realiai, kaip man žinoti, kokia mano namo būklė? Juk, pavyzdžiui, Vilniuje yra daugiabučių, statytų prieš 60 metų... Ar nebus taip, kad po kelių metų pradės ir jie byrėti, griūti? Juo labiau kai dabar vos ne kiekviename bute sienos išgriautos, kai tik vasara, nenutyla dunksėjimai, gręžimai... Ar kas nors apskirtai tikrina būklę tų daugiabučių? Ar čia jau pačių gyventojų reikalas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.10 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
http://www.paveldas.vilnius.lt/seniunijos.php


cia namo bukles pagal adresus surasytos..bet aisku ne siu metu ...senoaki parasyta....


lietuva taiu ne rusija...tik vatsenamiesti buvo sugriuves namas..bet ten jau tiketina kad toks sugrius nes vaizdas nekoks...zinau vietu kur balkonai griuna... tai cia plika akimi matos kad jau avarine bukle..tai jai nesimato tavo name tokios avarines bukles nieko ir nebus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.10 20:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Kazi ar tikrina ta bukle.. Nebent prisimena, kai jau kasnors negero nutinka O ir siaip galbut gyventoju reikalas, jie pirko buta, daug zmoniu skaityk visa daugiabuti nupirko, tai visi tie "daug zmoniu" tegu ji ir restauruoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.10 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sharpness
Sharpness
Pažengęs
Rusiski namai kurie buvo statyti lt ty daugiabuciai turi tureti siules vadinamas ploksciu kampuose kai praeina 40 metu reikia atidaryti toki metalini dangteli kuris matosi tarp jusu lubu ir sienos kampo ir suvirinti kad neigriutu sienos. Taigi galit daryti isvada kad ilgai tarybiniai namai netrauks nes niekas net nebuvo atidares pasiuzeri ar siules apskritai laiko dar
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.11 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


flyHigh
flyHigh
Pradedantysis
kadangi turiu pazystamu, kurie dirba statybose, galciau pasakyti, kad tarybiniai namai tikrai ilgiau trauks uz statomus dabar. jie turi tiek broko, kad net baisu. .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.11 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kosmeja
Kosmeja
Pradedantysis
Mano daugiabutis lyg retis,byra plytos,smirda kanalizacija,pucia per sienas vejas,zmones bijo iseiti i balkona-skyles.Dedu plastikinius langaus,o vyras juokiasi-namas sugrius,kam juos deti.Nezinau kur kreiptis,apatiniams aukstams viso sito nesimato,jiems vienodai,kad virsus perpuciamas ir vos laikosi.Pirmininkei vienodai "sviecia" musu problemos.Namas bendrijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai