Tema sukurta: 2009.10.25 02:06
2009.10.25 02:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kauniete
kauniete
Pradedantysis
Daugeliui mūsų tenka praleisti daug laiko prie kompiuterio darbe ir namuose. Ar jaučiate kokias nors pasekmes dėl to? Ką darote, kad jaustumėtės geriau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.25 03:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Protozauras
Protozauras
Patyręs
Pasekmes tokios kad nepatinka aplinkiniams asmenims. Kad jaustis geriau reiia uzsiimti kokia nors kurybine veikla man asmeniskai padeda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.25 08:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


issiblaskiusi
issiblaskiusi
Pradedantysis
Man akys paskausta, todėl geriu akių vitaminus, o vakarais akis šlakstau šaltu vandeniu. Gerai nuima nuovargį.
Kad neskaudėtų nugaros, darau mažas pertraukėles, pavaikštau, pasiražau. Labai svarbu tinkama kėdė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.25 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LediiTiens
LediiTiens
Naujokas
As turiu toki iproti, ne prie stalo, o ant lovos su pc dirbt, o tada paskausta ir nugara, ir sedmenis, ir net kojos tirpt ima... Aisku, cia tik mano kalte, tereiktu prie stalo patogiai atsisesti ir visos bedos dingtu.. O su akim problemu neturiu visiskai... Buvo kazkoks tarpsnis, kai pavargdavo po valandos sedejimo, bet siuo metu nejauciu jokiu akiu problemu net ir issedejusi 5-6 valandas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 01:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Manau, dėl kompiuterio susigadinau akis, kartais paskauda nugarą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 09:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Nejaučiu.

Beto, moksas įrodė jog kurių akys iš prigimties silpnos tie jas ir susigadins bet kur ar tai būtų kompas ar televizorius.

Iškart apsidrausdamas pasakau, jok turint silpnas akis tai dar nereiškia jog būtina nešiot akinius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 09:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


notorious
notorious
Pažengęs
man kompiuteras varo stresa del to kad suryja daug laiko bet jau pradedu apsiprasti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 11:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BeveikČia
BeveikČia
Meistras
pastaruoju metu kasdien tenka praleist po 8-15 val prie kompiuterio, buna ir ilgiau (kai kada savaitgaliais tas laikas sumazeja iki 1-2val). bet kokio nors stipraus poveikio nepastebiu, bet tikriausia cia iprociu reikalas. Kokius keturis metus regejimas silpneja, bet po nedaug. Gal tik pasedejus ilgesni laika prie kompiuterio blogiau matosi i toli.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.14 11:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taikli
Taikli
Naujokas
Nuo netinkamos kedes, sedejimo ne prie darbo stalo, o ant lovos, netinkamo monitoriaus aukscio pradejo skaudeti kakla bei galva. Nuolatinis palinkimas ties kompiuteriu leido greitai susiformuoti ataugoms. kartais galva tiesiog plysta. gydymas - speciali manksta ir masazai.. ne itin faina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.14 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Aš darbą prie kompiuterio laikau juodu darbu. Pati stengiuosi kuo mažiau prie ko praleisti, jeigu tenka ką skaityti, tai atsispausdinu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.14 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Man liežuvis ir delnai pradėjo plaukais apželti. Turbūt homokompiuterijus esu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.16 00:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rox
rox
Naujokas
kad akis mažiau skaudetu šviesuma laptopo prisukau iki minimumo, atitinkamai kontrasta paderinau kad kuo mažiau akis vargintu, ko pasekoje visa diena galiu dirbt kompiuteriu be akiu skausmo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.16 01:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manga
manga
Meistras
kaip tik..apie ta skausma...
prisilasinu akiu lasu, padeda..dar padeda iseit laukan kelis kart aplink namus apeit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai