Tema sukurta: 2010.05.04 15:13
2010.05.04 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lauura
Lauura
Pradedantysis
Man 14 metu bet vasara bus 15 metu norečiau labai užsidirbt pinigelius . ar yra šansų ?
gal kas turit ka pasiulyti ?
ar patarti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.04 15:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TiesiogTauras
TiesiogTauras
Pažengęs
Priklauso ka gali pasiulyt. Supranti, dabar paklausa labai maza, o pasiula labai didele, tad ideju nedaug turiu, bent as asmeniskai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.04 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lauura
Lauura
Pradedantysis
o kokiu turi ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.04 16:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Lauura rašė:

Man 14 metu bet vasara bus 15 metu norečiau labai užsidirbt pinigelius . ar yra šansų ?

gal kas turit ka pasiulyti ?

ar patarti


Problema tame,kad labai daug ir taip kvalifikuotu bedarbiu ivairaus amziaus kurie kogero zymiai geriau galetu atlikti betkoki praktiskai darba geriau negu tu.

Antra svarbi problema darbinant nepilnameti (vaika) reikia laaaaaaabai daug dokumentu sutvarkyti. Kam verslininkui papildomas galvos skausmas? Ir dar del darbuotojo is kurio nelabai kiek naudos?

Ka pati gali daryti? Kodel manai,kad gali,ar jau esi dirbus,poas svetimus zmones (pripazinkim,pas tevus/su tevais dirbti zymiai lengviau,nuolaidziaujama)

Siaip kito dalyko kaip reklaminiu skrajuciu isnesiojimas,laisku isnesiojimas ar kazkas panasaus, nematau. Juk baldu gamykloje nepadirbsi ar kokioje kasoje. Tai netik ziniu,bet ir DIDELIU FIZINIU jegu reikalaujantys darbai,kaip praktiskai betkoks kitas darbas.

Vien del savo amziaus turi labai ribotas galimybes jeigu isvis turi. Gal nebent kokioje drabuziu parduotuveje ar panasioje vietoje galetum padirbti,BET kaip jau mineta anksciau dabar daug kvalifikuotos legalaus amziaus darbo jegos (iskaitant studentus)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.04 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
TiesiogTauras rašė:

Priklauso ka gali pasiulyt. Supranti, dabar paklausa labai maza, o pasiula labai didele, tad ideju nedaug turiu, bent as asmeniskai.


man atrodo, kad atvirkščiai. ;o

Šiaip galima bandyti darbintis pas pažįstamus, bet kitur tai... nelabai... nebent braškių skint. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.04 17:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dfesfdsf
dfesfdsf
Meistras
Lauura rašė:

Man 14 metu bet vasara bus 15 metu norečiau labai užsidirbt pinigelius . ar yra šansų ?

gal kas turit ka pasiulyti ?

ar patarti


Žinoma, kad yra. O dar jeigu ignoruosi aplink verkšlenančius nenusisekėlius - tie šansai tik didės. Toks ir būtų mano patarimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.04 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Anti rašė:
Žinoma, kad yra. O dar jeigu ignoruosi aplink verkšlenančius nenusisekėlius - tie šansai tik didės. Toks ir būtų mano patarimas.


Patarimas tau atsibusti :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.04 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zaStukal
zaStukal
Patyręs
Sedesit namie ir viskas Pagaliau pajausit krize savo kisenese
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.04 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Anti rašė:

Lauura rašė:

Man 14 metu bet vasara bus 15 metu norečiau labai užsidirbt pinigelius . ar yra šansų ?

gal kas turit ka pasiulyti ?

ar patarti


Žinoma, kad yra. O dar jeigu ignoruosi aplink verkšlenančius nenusisekėlius - tie šansai tik didės. Toks ir būtų mano patarimas.


Įdomu, ar pats savo filosofijom bent kiek vadovaujiesi? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.04 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TiesiogTauras
TiesiogTauras
Pažengęs
KartaisAš rašė:
TiesiogTauras rašė:
Priklauso ka gali pasiulyt. Supranti, dabar paklausa labai maza, o pasiula labai didele, tad ideju nedaug turiu, bent as asmeniskai.

man atrodo, kad atvirkščiai. ;o
Šiaip galima bandyti darbintis pas pažįstamus, bet kitur tai... nelabai... nebent braškių skint. :)

Norejau pasakyt, ne ka gali pasiulyt, o ka gali nudirbt. Kaip jau sake, dabar yra daug zmoniu su issilavinimu, kvalifikacija, patirtim, kurie neturi darbo, tad sansai yra gan mazi. Aisku, pats realiausias darbas tokiam amziuje yra nesioti skrajutes, laikrascius, laiskus ir pan. Daugiau niekur nenudirbsi. Ai, dar, nebent vasara pas kokius ukininkus eit darzoviu rinkt, braskiu skint ir pan.
KartaisAs, jeigu butu paklausa didesne nei pasiula, tai darbuotoju stoka butu, o siuo atveju darbuotoju yra per daug, negali darbdavys ismoket algu, nera pinigu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.04 20:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Jep šansų nedaug, žmonės su kvalifikacija pasirengę dirbrbti bet ką ir neranda. O su nepilnamečiais darbdaviui dar papildomos problemos.

beje neapsigauk ir nedirbk už dyką, dabar daug kur populiaru prižadėti, įdarbinti ir nieko nesumokėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.06 15:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
O aš lyg ir radau darbą,per pažįstamus.Tik įdomu kiek mažiausiai gali mokėt už darbą prie ledų,batutų,atrakcionų ir pnš?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.06 16:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Jaučiu kažkokią dalį nuo pelno kasdieninio, arba koki fiksuotą dieninį atlyginimą tarkim ~40Lt, ir tai nežinia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.06 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Nėra kažkokio fiksuoto minimumo. Kiek sugalvos tiek ir mokės, todėl geriau jų ir klausk

Be to nekonkretus darbo apibūdinimas "prie ..." gal ten popkornus pardavinėsi, o gal įrengimus tampysi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.07 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Na,norėčiau bent 600 per mėnesį.
Digitus,tai paklausiu žinoma,po savaitgalio susitiksiu. Tik noriu žinot ko galiu tikėtis. O darbas tai pinigus rinkt: tiek prie ledų,tiek prie atrakcionų,tiek prie batuto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.07 16:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sokratas
Sokratas
Pradedantysis
Eik skruzdeliu augint
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.07 19:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Gabė rašė:

Na,norėčiau bent 600 per mėnesį.

Digitus,tai paklausiu žinoma,po savaitgalio susitiksiu. Tik noriu žinot ko galiu tikėtis. O darbas tai pinigus rinkt: tiek prie ledų,tiek prie atrakcionų,tiek prie batuto.


Jei cia palangoje, tai kazkada buvo taip,parduodi rageli ledu ir gauni apie 10centu (kaip pvz,sumo gali buti kitokios)
Tai vat parduosi 10 rageliu i valanda,gausi 1lita. dirbsi 12 valandu gausi 12 litu...

Cia tik apytikriai, prie tokiu vietu daug nemoka, bet seniau kurortose,net su nezemiskai mazais tarifais, moksleiviai gerai uzsikaldavo, siais laikais - abejoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.12 15:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gretuks
gretuks
Naujokas
Sveiki,gal zinote darbo vietu prie atrakcijonu,ledu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.08 22:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


thewarrior
thewarrior
Naujokas
lb.as esu 13 metu vaikinas spali bus 14.esu fiziskai stiprus ir galiu sukrauti ir iskrauti atvaziojancius sunkvezimius.gal galetumete pasiuyti kokio nors darbo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai