Tema sukurta: 2010.08.19 20:04
1 2 3 Toliau Paskutinis
2010.08.19 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


studentas202
studentas202
Naujokas
Taigi, iš pat pradžių paprašysiu, kad visi, kuriems toliau esantis tekstas pasirodys juokingas ar kvailas, tiesiog jį ignoruotų ir susilaikytų nuo kietų ir sarkastiškų žinučių.

Situacija: yra mergina, kuri man tikrai labai patinka. Esame beveik nepažįstami, nors porą kartų esame persimetę šypsenomis universiteto koridoriuose. Nepaisant to, kad nesame asmeniškai pažįstami, nemažai žinau apie jos asmenybę (neklauskit iš kur) ir todėl galiu sakyti, jog man ji atrodo tobula.
Nežinau, ar ji turi vaikiną (greičiausiai ne, nes neseniai buvo išvykusi į kelionę su geriausia drauge), ir ar aš jai apskritai patinku (išskyrus šypseną praeinant, kaip minėjau, kontaktų nebuvo). Tačiau žinau tai, jog po šios merginos nebegaliu rimtai žiūrėti į kitas: turėjau nemažai progų "pakabinti" violetines gražuoles, bet supratau, kad tai būtų savęs ir kitų apgaudinėjimas.
Reikalo esmė: neturim bendrų pažįstamų, bendrų vakarėlių ir t.t., todėl nežinau, kaip su ja galėčiau suartėti ir kur nors pakviesti. Išbandžiau visus būdus "netyčia" susitikti su ja neformalioje aplinkoje ir "nustebusiam" pakviesti kavos. Deja, likimas nė tokio atsitiktinio susidūrimo nėkart nepadovanojo. Greitu metu turėsiu ilgam išvažiuoti, todėl laiko lieka vis mažiau. Žinau merginos darbovietę, todėl vienas variantas būtų nusiųsti jai gėlių nuo slapto gerbėjo, su romantišku rašteliu, kuriame būtų kvietimas susitikti. Klausimas forumo merginoms: kaip žiūrėtumėte į tokį kvietimą ir vėliau į vaikiną, nusiuntusį tokį kvietimą ?
Antras variantas būtų kaip nors gauti merginos telefoną ar nusiųsti el-laišką, bet ši perpektyva (turint omeny, kad asmeniškai beveik nesam pažįstami) atrodo dar labiau miglota.
Ką forumo vaikinai darytų būdami mano vietoje, ir kaip forumo merginos reaguotų ir aukščiau išdėstytus variantus ?
ačiū
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.19 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mixfix
mixfix
Pradedantysis
Antras ariantas atrodo labiaus prieinamesnis nes suzinojes paneles numeri jai galesi paskambinti ar parasysi sms taip su ja galesi pats pasikalbeti ir ja pakviesti i pasimatyma. Na o pirmas variantas nelabai butu priimtinas nes jis butu nuo slapto gerbejo o gal keliems vaikinams ji patinka, arba ji gal nenores susitikti su slaptu gerbeju nes nezinos kas jis toks . Antras variantas butu priimtiniausias mano nuomone.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.19 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
O kodėl negalima tiesiog prie jos prieiti ir pakalbėti? Kodėl reikia eiti tiesiai per aplinkui?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.19 20:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hopeful
Hopeful
Pradedantysis
Jeigu esi tikras dėl to, kad siuntinys į jos darbovietę pasieks ir pačią merginą, tai kodėl gi nepabandžius. Nieko neprarasi. O tai tikrai turėtų maloniai nustebinti nors kitą vertus, kiltų abejonių dėl adresato tame raštelyje kurį paliksi, galėtum numerį užrašyti savo ir čia jau ji nuspręs. Tau beliktų tik palaukti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.19 20:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NePavojinga
NePavojinga
Pradedantysis
Pirmiausia, tikrai nevisada, kas gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio tobula, kad tokia panelė ir bus, bet čia jau visiškai kita tema...
O dabar iš moteriško fronto, noriu pasakyti, kad manau pirmasis variantas yra tikrai nevykęs, nes bet kuri save gerbianti panelė, tikrai neis susitikti su kaškokiu "gerbėju", nebent įdomumo dėlei vedama, bet jau savo atžvilgiu, tai tikrai pažiūrėčiau spektiškai ir rimtai nežiūrėčiau į gėles su slaptu rašteliu ir neičiau susitikti. O antras variantas, manau, tikrai daug geresnis, žinoma, galbūt sudėtingiau gauti telefono numerį bus, nei nusiųsti jai gėlių, kai jau žinai jos darbovietę, bet manau, kad tikrai bent tiek jeigu yra noro gali padaryti, aplamai, kam reikia tų visų imantrybių? Mano nuomone, pakaktų jai paskambinti, prisistatyti, ir pakviesti puodeliuj kavos, paprasta ir elementaru. Jeigu sutiks wolia, Tau sekasi, jeigu ne, vadinasi nesi jos vertas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.19 20:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
bet jei tu išvažiuoji, kam nori pradėti santykius?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.19 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Netobula
Netobula
Patyręs
As taip pat uz antra varianta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.19 20:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pelytė
Pelytė
Patyręs
studentas202 rašė:
Situacija: yra mergina, kuri man tikrai labai patinka. Esame beveik nepažįstami, nors porą kartų esame persimetę šypsenomis universiteto koridoriuose. Nepaisant to, kad nesame asmeniškai pažįstami, nemažai žinau apie jos asmenybę (neklauskit iš kur) ir todėl galiu sakyti, jog man ji atrodo tobula.

Nežinau, ar ji turi vaikiną (greičiausiai ne, nes neseniai buvo išvykusi į kelionę su geriausia drauge), ir ar aš jai apskritai patinku (išskyrus šypseną praeinant, kaip minėjau, kontaktų nebuvo). Tačiau žinau tai, jog po šios merginos nebegaliu rimtai žiūrėti į kitas: turėjau nemažai progų "pakabinti" violetines gražuoles, bet supratau, kad tai būtų savęs ir kitų apgaudinėjimas.

Reikalo esmė: neturim bendrų pažįstamų, bendrų vakarėlių ir t.t., todėl nežinau, kaip su ja galėčiau suartėti ir kur nors pakviesti. Išbandžiau visus būdus "netyčia" susitikti su ja neformalioje aplinkoje ir "nustebusiam" pakviesti kavos. Deja, likimas nė tokio atsitiktinio susidūrimo nėkart nepadovanojo. Greitu metu turėsiu ilgam išvažiuoti, todėl laiko lieka vis mažiau. Žinau merginos darbovietę, todėl vienas variantas būtų nusiųsti jai gėlių nuo slapto gerbėjo, su romantišku rašteliu, kuriame būtų kvietimas susitikti. Klausimas forumo merginoms: kaip žiūrėtumėte į tokį kvietimą ir vėliau į vaikiną, nusiuntusį tokį kvietimą ?

Antras variantas būtų kaip nors gauti merginos telefoną ar nusiųsti el-laišką, bet ši perpektyva (turint omeny, kad asmeniškai beveik nesam pažįstami) atrodo dar labiau miglota.

Neseniai kalbėjau su kolege, kurios seseriai atsiuntė gėlių ir nepasirašė kas. Jai tai labai nepatiko, nes nesuprato nuo ko. Tik praėjus kuriam laikui vienas pažystamas vaikinas prisipažino kad tai nuo jo. Tai irgi nepakėlė jo reitingo. Kam tas slapukavimas. Jei jau siūsti gėlių tai reikia pasirašyti. Taip pat draugė grįžus namo rado už rankenos užkištų gėlių, be raštelio. Pagalvojo ant vieno žmogaus kuris vis pakalbindavo. O pasirodo tai buvo visai kito vaikino siurprizas. Jei jau siūsti gėles tai reikia raštelyje paminėti kada ji tave matė, kaip atrodei ar kažką panašaus.

Aš tai nesiūlyčiau rinktis gėlių varianto, nes tai per daug netikėta. Geriau, kai viskas klostosi natūraliai.

O natūraliai tai labai paprasta. Pradėk nuo to, kad praeidamas pro ją pasakyk jai labas Kai pradėsite sveikintis bus nesudėtinga paklausti kaip sekasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.19 20:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


studentas202
studentas202
Naujokas
Joyce: todėl, kad beveik neturėjau progų su ja tiesiogiai susidurti, o ateityje tikrai neturėsiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.19 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


untouchable
untouchable
Pradedantysis
as taip pat uz antra varianta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.19 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lime
Lime
Pažengęs
vat gavus geliu manau butu pamaloninta, bet tarkim as tokiu atveju tikrai neiciau kazkur susitikt, nebent parasyk savo tlf nr, ir paprasyk kad parasytu, nes turi pasakyti kazka labi svarbaus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.19 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Spinoza
Spinoza
Patyręs
Aš už pirmą.
Jeigu pasirašysi savo vardą ar kur ji tave matė, tikrai nueis susitikti (bent aš taip daryčiau) vien dėlto, kad tu siūsdamas gėles pasirodytum tikrai romantiškas.
Beveik visos merginos smalsios. Norėtų ji su tavimi bent kartą susitikt.

Na bet jeigu tu ją bent truputį pažysti, galbut ji ne iš tų kuriom patinka staigmenos? gal jai geriau patinka ramus banalus vėjelis? Tiesiog.
Ai gal aš irgi vistik už antrą... Gali ji ir ne taip suprasti tas gėles.. O skambutis ar žinutė, paprasta, banalu, bet aišku.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.19 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
is pradziu patik jos draugem, tada patiksi ir jai... ipac tom draugem kurios ne tokios isvaizdzios
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.19 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Realistė
Realistė
Pažengęs
studentas202 rašė:

Taigi, iš pat pradžių paprašysiu, kad visi, kuriems toliau esantis tekstas pasirodys juokingas ar kvailas, tiesiog jį ignoruotų ir susilaikytų nuo kietų ir sarkastiškų žinučių.



Situacija: yra mergina, kuri man tikrai labai patinka. Esame beveik nepažįstami, nors porą kartų esame persimetę šypsenomis universiteto koridoriuose. Nepaisant to, kad nesame asmeniškai pažįstami, nemažai žinau apie jos asmenybę (neklauskit iš kur) ir todėl galiu sakyti, jog man ji atrodo tobula.

Nežinau, ar ji turi vaikiną (greičiausiai ne, nes neseniai buvo išvykusi į kelionę su geriausia drauge), ir ar aš jai apskritai patinku (išskyrus šypseną praeinant, kaip minėjau, kontaktų nebuvo). Tačiau žinau tai, jog po šios merginos nebegaliu rimtai žiūrėti į kitas: turėjau nemažai progų "pakabinti" violetines gražuoles, bet supratau, kad tai būtų savęs ir kitų apgaudinėjimas.

Reikalo esmė: neturim bendrų pažįstamų, bendrų vakarėlių ir t.t., todėl nežinau, kaip su ja galėčiau suartėti ir kur nors pakviesti. Išbandžiau visus būdus "netyčia" susitikti su ja neformalioje aplinkoje ir "nustebusiam" pakviesti kavos. Deja, likimas nė tokio atsitiktinio susidūrimo nėkart nepadovanojo. Greitu metu turėsiu ilgam išvažiuoti, todėl laiko lieka vis mažiau. Žinau merginos darbovietę, todėl vienas variantas būtų nusiųsti jai gėlių nuo slapto gerbėjo, su romantišku rašteliu, kuriame būtų kvietimas susitikti. Klausimas forumo merginoms: kaip žiūrėtumėte į tokį kvietimą ir vėliau į vaikiną, nusiuntusį tokį kvietimą ?

Antras variantas būtų kaip nors gauti merginos telefoną ar nusiųsti el-laišką, bet ši perpektyva (turint omeny, kad asmeniškai beveik nesam pažįstami) atrodo dar labiau miglota.

Ką forumo vaikinai darytų būdami mano vietoje, ir kaip forumo merginos reaguotų ir aukščiau išdėstytus variantus ?

ačiū


Tiesiog prieik ir užkalbink ją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.20 01:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Taip, prieik ir pasakyk ką nors apie jos šypseną, pasilabink, pasakyk, jog labai norėtum pakviesti ją kavos ar arbatos ir pavaišinti šokoladu Tai būtu daug mieliau ir nuoširdžiau, nei visos tos holivudo filmų imantrybės. Nežinau kaip kitoms - bet aš dievinu paprastumą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.20 08:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pelytė
Pelytė
Patyręs
Euforija rašė:
Taip, prieik ir pasilabink, pasakyk, jog labai norėtum pakviesti ją kavos ar arbatos ir pavaišinti šokoladu

Nuostabu, tiesiog tobulas receptas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.20 10:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
studentas202 rašė:
Joyce: todėl, kad beveik neturėjau progų su ja tiesiogiai susidurti, o ateityje tikrai neturėsiu

Tai susidurk tiesiogiai be progos, po šimts. Surask savyje drąsos ir padaryk tai. Žavesnės merginos turi krūvas visokių pakampėse varvinančių seiles slaptų gerbėjų. Tai tu būk pirmas kuris prieis ir pakalbins. Rašei, kad šypsenomis esat persimetę - tai lengvinanti aplinkybė, kaži ar šypsotųsi nepatinkančiam. Nebijok šiek tiek sutrikti užkalbinęs - nemažai merginų tai palaikys jų pačių poveikio vaikinui pasekme ir tai užskaitys žaviu dalyku. Tiesa, nepamiršk iš sutrikimo ir atsigauti, nes mėmės nė vienai merginai nepatinka :) Nepulk iškart su rimtais pasiūlymais, pirmam kartui apsiribok trumpu šnektelėjimu ir telefono ar el.pašto gavimu.
Nelauk, kol atsiras drąsesnis.

Ir nenukabink nosies, jei nepasiseks. Taip negaiši laiko tuščiam žavėjimuisi iš tolo. Ne vienas šuo pasaulyje margas :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.20 11:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rosalinda
Rosalinda
Naujokas
Tu vistiek neturi ka prarasti - juk isvaziuoji, todel patariu tau prieiti prie jos ir tiesiai sviesiai pakviesti tos kavos.Jeigu tuo metu negales, uzsirasyk jos telefona ir paklausk kada ji laisva. Ji gal irgi to laukia, tad buk tu vyras ir padaryk tai pirmas
O jeigu suklydai del abipusio patrauklumo - na ir kas, vadinas ne tau ji skirta ir viskas. Bent jau nesigrausi, kad nieko nepadarei.
O su tom gelem -abejotinas reikalas, kaip ir "kazkaip gauti telefono nr", nes paskui spelios kas cia toks, kol issiaskinsit prarasi daug laiko.
kai isdrisi pakalbet- parasyk man kaip sekes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.20 11:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


studentas202
studentas202
Naujokas
Techno: dėkui už tikrai neblogą patarimą, bet juk jau sakiau, kad išbandžiau visus būdus susidurti su ja akis į akį "netikėtai", ir tikrai esant tokiai progai, jos nepraleisčiau. Deja mūsų keliai tiesiog prasilenkia. Dabar yra vienintelė galimybė pakviesti ją elektroniniu būdu arba kaip nors gauti telefoną, kas kaip minėjau, turint omeny kad esame beveik nepažįstami, kelia didelę riziką, kad būsiu palaikytas persekiotoju ar šiaip "crazy"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.20 12:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Obn
Obn
Pradedantysis
omg tu toks ziaurus... Jei rukanti palauk kol iseis parukyt paprasyk ugnies ir pradek nuo to kaip sekasi moklose ar ne per sunku blah blah o poto uzklausk gal noretum susitikt kurnrs ir viskas jei nerukanti tai netyciom uztik kuomet ji eina kokiu knygu priduot variantu yra begales tik reik nebijot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai