Tema sukurta: 2009.06.30 00:16
2009.06.30 00:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


EditaRim
EditaRim
Pradedantysis
Ar dažnai apsilankote pas stomatologą atlikti higieninį dantų valymą, tiesiog nuvalyti nuo dantų apnašas, akmenis. Juk jie paskui problemų mūsų dantims pridaro. Kiek žinau, reikėtų kas pusę metų, bet rečiau nueinu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 00:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
reikia kas diena valytis dantis, skalauti, ir nebus tada jokiu akmenu nei apnasu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 01:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlueSunday
BlueSunday
Pažengęs
pastebėjau, dabar tų higienistų prikepta daug, tai kartais nuėjęs pas odontologą netyčia gali atsidurti pas higienistą. ir už tai dar ir nemažus pinigėlius nulupa. kartą už 15min pakrapštymą mano broliui nulupo 180 lt.
krč, valykit dantis po kiekvieno valgio ir valgykit daug daržovių, nereikės tų higienistų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 01:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Relakse
Relakse
Pradedantysis
Siaip kas pusmeti reiktu nueiti,tiesiog profilaktiskai Pati nesioju breketus (vadinamasias karuneles), tai siuo atveju man tenka eiti tik pas higienista
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 01:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meshka
Meshka
Patyręs
visada bent karta i metus apsilankydavau. dabar i du metus karta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 01:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
pas odontologą lankausi sąžiningai kas pusmetį o higienistai.. man pati procedūrą nepatinka, labai dantų jautrumas padidėja. prisižiūriu dantis pati ir jokie akmenys nesiveisia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 06:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DANKA
DANKA
Pradedantysis
Dantų akmenys atsiranda ne tiek nuo maisto kiek nuo seilių. Taip taip. Nuo seilių. Ypač tiems, kuriems organizmas linkęs kaupti akmenis inkstuose, tulžies pūslėje. Todėl, jei Jums, vaikučiai, reikia ir higienistai tikrai(!) kas pusmetį valo nuo dantų akmenis, būtina susirūpinti ir savo inkstų (ar nėra smėlio) ir kepenų veikla!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.25 12:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kraune
kraune
Naujokas
Inkstų akmenligė ir dantų akmenys - kažkaip nelabai panašu vien pagal tų akmenų sudėtį. Dantų akmenys yra karbonatiniai, o inkstų ir tulžies būna uratiniai, citratiniai, iš cholesterolio...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.06 16:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ratse4
ratse4
Pradedantysis
Aš tai kas pusė metų lankaus, nesvarbu, kad sąžiningai valau dantis... aš geriu labai daug vandens iš krano, todėl karts nuo karto susidaro dantų akmenys , todėl tam ir einu, kad burnos higienistas tuos akmenis pašalintų!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai