Tema sukurta: 2009.01.10 08:40
1 2 Toliau Paskutinis
2009.01.10 08:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nano
Nano
Patyręs
Gyvenu Danijoje,mokausi danu kalba.. Gal kas mokosi jos dabar,galetumeme apsikeisti ziniomis
O Danija.. Gal kas is ten? Susipazinciau mielai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.10 10:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Slaphappy
Slaphappy
Naujokas
sveika, o kuriam tu mieste esi? ash tai buvau Horsense puse metu, db varau i aalborga magistraturos studijoms, kaip ten tau patinka?ka studijuoji?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.10 12:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medėja
Medėja
Meistras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.10 12:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
O tai anglų nebūtų paprasčiau, jei esi studentė tik ? Ar žadi ir apsigyventi/gyveni ten ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.10 19:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nano
Nano
Patyręs
As anglu sneku laisvai, na kartais susimaisau,jei daugiau vendrauju lietuviskai.. Visi aplinkui danai, tad tenka jiems sneketi angliskai su manim, nes ne ka dar suprantu Be stengiuosi mokytis, is pradziu savarankiskai, mokykla po to..
Siaip mano tevai Sjellande gyvena, mano darbas Fyn, dar del nebaigtu dokumentu tvarkymo keliauju i Jullanda. TUriu 3 taskus. A,B ir C.
Man Danija labai patinka,nors juk aplinka mazai skirias nuo Lietuvos..Gamta. Bet va palyginus lietuvius su danais.. Man toks didziulis skirtumas. Pazystu cia nemazai lietuviu kurie atvaziave dirbti, bet kazkaip nesinori man su jais bendrauti..Koks tolkas jei as cia ruosiuosi visa gyvenima praleisti O jei ka isimylesiu.. tai tuo labiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.14 09:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Montanaa
Montanaa
Naujokas
Didesniu nacionalistu uz danus nesu mates, slykstus zmones, skundikai ir nenoriai priima emigranta i savo rata, niekada nesielgs su tavim kaip su tikru danu, kaip salis tai irgi ten nieko gero... Nepatinka man danija...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.24 18:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tyte
Tyte
Naujokas
Labas
Lankau danu k. kursu 1ma moduli .Moku dar visai nedaug,bet retkarciais pasisneketi , pasitarti butu neblogai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.11 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nano
Nano
Patyręs
Montana, gal labai nedaug danu pazinojai.. jei vienas toks zmogus buvo tai ne visi kiti likusieji tokie pat
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.11 20:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nano
Nano
Patyręs
Tyte o tu cia lt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.15 16:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Montanaa
Montanaa
Naujokas
Nano rašė:

Montana, gal labai nedaug danu pazinojai.. jei vienas toks zmogus buvo tai ne visi kiti likusieji tokie pat


Cia yra mano nuomone. Gyvenau danijoje ir bendravau tikrai ne su vienu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.23 20:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ramasbzz
ramasbzz
Naujokas
Montanaa rašė:

Didesniu nacionalistu uz danus nesu mates, slykstus zmones, skundikai ir nenoriai priima emigranta i savo rata, niekada nesielgs su tavim kaip su tikru danu, kaip salis tai irgi ten nieko gero... Nepatinka man danija...


Siaip tiesa pasake!!! as ten metus laiko prabuvau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.23 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ramasbzz
ramasbzz
Naujokas
Nano rašė:

Montana, gal labai nedaug danu pazinojai.. jei vienas toks zmogus buvo tai ne visi kiti likusieji tokie pat


cia rimtas patikrintas dalykas, prie akiu jie auksiniai zmones, o uz akiu tave i suns dienas deda, cia aisku galioja ne vsiems, bet daugumai tai tikrai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.30 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tyte
Tyte
Naujokas
As cia, dk.

Apie danus galvoju, kad jie-malonūs zmonės. Palyginus su lietuviais, rezultatas ne lietuvių naudai. Danai daug mandagesni ir mielesni. Kai kas sako, kad tai nenuosirdu, bet as su tuo nesutinku!
Mūsų jaunimas galėtų mažiau pūstis ir tai pripažinti. O pripažinę, patys pasistengti pasikeisti . Nes jau visas pasaulis pradeda pastebėti lietuvių niūrumą ir nemeilumą.
Daugiau pozityvo!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 01:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lexy
Lexy
Naujokas
Tai kas kokiam mieste? Maciau kazkas rase kad buvo Horsene , bet isvyko, o as kaip tik cia ir sedziu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.15 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeNaLTy
PeNaLTy
Naujokas
Gal kas turite knyga danu kalba per 60 minuciu ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.30 13:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Inovatorė
Inovatorė
Naujokas
Aš irgi Danijoje gyvenu, bandau irgi danų išmokti. Baigiau keturis modulius, bet neprisiverčiu daugiau, nes per mokslus ir darbus nespėju.

Būtų faina susipažinti su daugiau lietuvaičių bendrom temom pašnekėt, bet kaip ir Nano kažkaip daugiausia su darbininkais esu susidūrus, kurių interesai čia visai kitokie.

Kas dėl danų tai turiu keletą draugų, tai iš esmės pritariu minčiai, kad dauguma jų labai nacionalistai ir nedraugiški žmonės, IŠSKYRUS tuos, kurie patys yra gyvenę užsieny ir yra labiau internacionalai nei nacionalistai. Su tais yra ir apie ką pašnekėt ir bendrauja jie laisvai, ir į savo būrį priima lengvai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.12 00:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mindasas25
mindasas25
Naujokas
sveiki dirbu danijoj noriu ismokt daniskai bet nera laiko ka galit patart?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.12 01:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
jei nori, turi laiką susiplanuot, kad būtų kada pasimokyt..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.10 16:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeNaLTy
PeNaLTy
Naujokas
internete ieskojau kaip pramokt danu kalbos ( nelankant kursu nes nera laiko ) tik internetu bet neradau nieko ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.10 18:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Futura
Futura
Didmeistris
Aš vasarą atostogauju Danijoje O ta danų kalba paukščių kalba, man ir anglų užtenka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai