Tema sukurta: 2012.08.22 15:01
1 2 Toliau Paskutinis
2012.08.22 15:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Grožio, kaip žinia, gali būti visokių rūšių. Kartais patraukli mergina yra apibūdinama kaip "miela" arba "graži", tačiau ji nespinduliuoja to tokio akivaizdaus seksualumo, nors, regis ir nieko tam netrūksta - ir kūnas gražus, ir veido simetrija yra. O kaip kurios merginos, net ir nedemonstruodamos apnuoginto kūno ar kažko, kas galėtų sužadinti vaikinų susidomėjimą, tiesiog rėkte rėkia - hot! Kaip manote, kas skiria grožį nuo seksualumo ir kur yra ta riba? Ko kartais trūksta merginoms, jog būtų ne vien gražios, bet ir "karštos"? Ar manote, jog seksualumo be grožio (ir vice versa) būti negali? Ar seksualumo išmokstama, ar tai įgimta?

Klausimas ir merginoms, ir vaikinams :) Jei turit vizualinių pvz, ar kokių nors žinomų žmonių foto, pailiustruoti atsakymą, dėkit ir juos :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.22 15:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Manau, kad grožis priklauso nuo žmogaus vidaus. Tai yra pasitikėjimas savimi, bendravimas su kitais, savęs vertinimas. Seksualumas man asocijuojasi su seksualiais rūbais ir savo kūno parodymu.
Na, grožis iš vis man tokia sąvoka ganėtinai įdomi: vieniems grožis kosmetikos sluoksnis ant veido, kitiems rūbai, tretiems žmogaus vidus. Jei kalbėt apie save. Niekad nelaikiau save itin gražia. Greičiau simpatiška. Kiek girdėjau iš aplinkinių - simpatiška. Tik vieną kartą buvau graži... Bet ir tas simpatiškumas traukia. O šiaip grožis subjektyvus dalykas... Tai gaunas uždaras ratas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.22 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramidalis
Ramidalis
Meistras
geriausiai mylima, tada ir miela ir karšta ir kokia tik nori)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.22 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


naujokas
naujokas
Pažengęs
Seksualumas ir grožis nieko bendro neturi.Labai teisingai pasakyta autoriaus,kad kartais moteris ir visai grožiu nepasižymi,o traukia vyrus nežmoniškai,o gražiuolė tiesiog atstumia.To manau joks mokslas paaiškint negali.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.22 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
cia gal biolaukai traukia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.22 17:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Kolegė rašė:

Manau, kad grožis priklauso nuo žmogaus vidaus. Tai yra pasitikėjimas savimi, bendravimas su kitais, savęs vertinimas. Seksualumas man asocijuojasi su seksualiais rūbais ir savo kūno parodymu. .


Labai abejoju, kad seksualumas asocijuojasi su rūbais...tiesiog sakoma - ji seksualiai apsirengusi...:) Arba kūno parodymu, tai gali būti kartais vulgaru...Manau, kad seksualumas slypi viduje:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.22 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dartoli
Dartoli
Patyręs
Cute
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.22 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Dartoli rašė:

Cute


Sumaišei su "nuteista/išteisinta" žaidimu :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.22 20:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dartoli
Dartoli
Patyręs
Ne tiesiog pavadinime buvo parašyta cute or hot? tai ir atsakiau be jokiu išvedžiojimų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.22 21:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
Man asmeniskai labai seksuolu moteryse Plonas balsas,dar seksuolu kai moteris svelniai tariant nera itin protinga(noreciau kad si savybe manes netrauktu)...Na cia pora tokiu isskirtiniu savybiu moteryse kurios man seksualios...seip kaip ir manau daugumai didele iskirpte ties krutine jai yra kuo pasididziuoti,ilgos kojos,aptemti rubai,ilgos blakstiensos,aukstakulnei ir mini sijonelei-stai kas man asocijuojasi su seksuoliai moterim :) Tik zinoma viskas turi buti suderinta-nereikia aukstakulniu jai tavo ugis 1,90m,O jai esi stamboka ir trumpomis kojomis tai nenesiok mini sijono geriau atkreipk demesi i savo krutine-esu tikras kad ji tikrai gali nuginkluoti ne viena...seip manau kad kaip cia ir buvo mineta anksciau pasitikejimas savimi yra seksuolu-taciau kad ir kaip pasitiketumet savimi geriau parodyti tai kas jumyse yra grazaus mielosios-o visa kita palikti velesniam laikui juk negalima visko atskleisti iskarto :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.23 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
puikiai suprantu, apie ką kalbama.. ir pati vizualiai įsivaizduoju cute ir hot variantus, tačiau nupasakoti sunku.. nes, jei pradėsiu aiškinti, kad yra kažkokie rūbai, dėl kurių cute gali tapti hot, tai bus visiška nesąmonė. mergina neturi demonstruoti nuogybių, kad būtų įvertina kaip hot (demonstruodamasi tiesiog atrodytų vulgariai), taip pat pilkos pelytės apdaras nebūtinai padės tapti cute. greičiausiai tam tikri veido ir kūno bruožai, balsas, manieros ir kt. sudaro tos mielos ar itin karštos merginos įspūdį. nors aš savęs nepriskirčiau nei prie vienų, nei prie kitų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.23 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
Invazija ehhh musu nuomones niekur nesutampa tai tik dar karata irodo jog ''vyrai is marso,o moterys is veneros '' Manau rubeliai gali labai daug ka pakeisti-juolab dazniausia buna taip kad jai rengiesi kaip hot tai ir jautiesi kaip hot-O jai jau rengiesi kaip hot ir jautiesi kaip hot-tai yra tu flirtuoji ir esi koketiska vargu ar tave kas nors galetu laikyti cute mergina...Apsirengimas visu pirma nusako kokiu zmogumi tu nori pasirodyti kitiems-o tai ar pasirodysi tokiu kokiu nori priklauso tik nuo to kaip stipriai del to stengsiesi...
P.S visur yra isimciu-Keksu gimes tortu netapsi!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.23 21:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
Pamirsau pamineti viena dalyka manieros ir balsas yra tikrai svarbu-bet Invazija parodyk vaikinui merginos foto kuri yra 90-60-90 ir sexy apsirengus ir jis tikrai pasakys kad ji hot ar as neteisus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.23 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GrimasPradas
GrimasPradas
Pradedantysis
taip teisus pone. D D D D D D D D D D D D D D D D D D D D D D D D D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.23 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GrimasPradas
GrimasPradas
Pradedantysis
Taip pone
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.23 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
As ne ponas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.23 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris





Na, šios dvi merginos kaip pvz, vieną jų apibūdinčiau karšta, o kitą - miela. Kaip manot, kokie bruožai jas skiria? :P
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.23 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Azr
Azr
Patyręs
Plaukų, akių ir odos spalva?

Jeigu imant bendrai, iš nuotraukų vargu ar išeitų apie tai spręsti, nes daug ką duoda bendra laikysena, charakteris ir kiti "paslėpti" bruožai.
Tiesą sakant "miela" man asocijuojasi su tokiom merginom, o "karšta" su iPhone'u prieš veidrodį. O seksualumas priklauso ne vien nuo merginos, bet taip pat didžiaja dalim ir nuo publikos požiūrio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.23 22:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Aš pastebėčiau, kad Milos Kunis jau naturaliai geidulingesnis žvilgsnis, lūpos ir šypsnis, o Taylos Swift atrodo labiau angeliškai, nekaltai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.23 22:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Tomazzzz rašė:

Pamirsau pamineti viena dalyka manieros ir balsas yra tikrai svarbu-bet Invazija parodyk vaikinui merginos foto kuri yra 90-60-90 ir sexy apsirengus ir jis tikrai pasakys kad ji hot ar as neteisus?


bet, matai, kažkodėl iškėlei sąlygą, kad mergina turi būti 90-60-90. ir apsirengus turi būti sexy. o ir vertins ją, turbūt, kokie apsiseilėję pacaniokai, kuriems bet kokie išvirtę papai sukelia stajaką niekada nematei moters, kurios rūbai uždaresni, krūtys nėra iškritusios, tačiau ji spinduliuoja moterišką žavesį ir paslaptingumą? tam tikra moteris bet kaip apsirengusi bus seksuali, o kita bet kaip aprengta nevilios. nes aš kažkaip kasdien matau visokių moterų, o ne vien 90-60-90, kuriom iki seksualumo netrūksta tik mini suknelės
p.s. jei mūsų nuomonės nesutampa, tai tik įrodo, kad esame skirtingi. tačiau nė prie ko lytis. nes tavo nuomonė neatspindi visų vyrų nuomonės. o mano nuomonė neatspindi visų moterų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai