Tema sukurta: 2011.08.22 10:22
2011.08.22 10:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Kriminaliniai filmai jau nuo pat kino pradžios buvo kuriami ir dar iki dabar keletas crime klasikų yra laikomi geriausiais filmais apskritai.Man patinka šis žanras,tik,kad dauguma klasikų mačiau,tai būtų neprošal išgirsti iš Jūsų keletą gal ne tokių populiarių,bet dėmesio vertų filmų. Labiau noriu susikoncentruoti į gangster ir prohibition filmus,nu nes pvz. ir Betmenas skaitos kaip kriminalinis. :/
Na ir žinoma: Ar mėgstat kriminalinius filmus?Kaip manot,kuom jie traukia arba kuom atstumia?Kokie mėgstamiausi filmai,režisieriai ir aktoriai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.22 10:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Man su Colin Farrell keletas kriminalinių patiko, bet šie filmai nėra grynai kriminaliniai - In Bruges - šiame patiko humoras, šiek tiek juodas.
Cassandra's Dream - labiau drama.

Retai žiūriu kriminalinius filmus, pats žanras siejasi su kriminaliniais serialais, anksčiau visokius žiūrėdavau apie policijos darbą, kaip jie ištiria nusikaltimus. Dažniausiai tie serialai būdavo su humoru, koks nors įsimintinas pagrindinis tyrėjas. Iš esmės jie buvo labai romantiniai, idealizuoti - kaip gerasis herojus nugali blogietį - pvz., Columbo. Kitų tikslių pavadinimų ir nebepamenu, bet viename buvo storas prokuroras su tinginiu buldogu ir gražuolis detektyvas Džeikas, kitame kunigas su jauna vienuole.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.22 13:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vittel
Vittel
Pradedantysis
Krikštatėvis - klasika.
Miller's crossing gal tau tiktų. O ir šiaip Coen'ai mano mėgstamiausi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.22 14:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
mačiau Miller's Crossing,visai nieko,bet kad super geras,tai nepasakyčiau.Coen'uose kiek mačiau, man turbūt labiausiai patiko Burn After Reading ir Fargo.
Kalant apie nusikaltimų tyrimus,tai Se7en man labai patiko. Ir įdomus,ir pamąstymui tinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai