Tema sukurta: 2009.06.06 09:52
2009.06.06 09:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


EditaRim
EditaRim
Pradedantysis
Buvom savaitgalį prezentacijoje vienoje ir ten demonstravo tokią krosnelę. Labai smagus daiktas. Tik kad nemanau, kad prezentacijose verta pirkti tokius daiktus, geriau parduotuvėje. Ar Jūs kas turite tokią krosnelę? Kur pirkote? Kiek maždaug kainavo? Ar tikrai verta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.06 10:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kerry
Kerry
Naujokas
Geras dalykas,verta turėti namie.Tik reprezentacijoj labai kaina užkelta,pasidairius po parduotuves pigesnę galima rasti.
Tik man sakysim ji per maža,aš pirkau orkaitę su karšto oro funkcija,daugiau visko telpa.O tą cikloninę turi mano sesuo,tai mėsos bet kokios kepa fantastiškai,bet pvz kugelis ten mums nesigavo,nors savo orkaitėj aš jį puikiausiai iškepu.Spėju,kad ir pyragai nelabai išeis.Cikloninėj krosnelės karštas oras eina iš viršaus,pyrago ar kugelio paviršius greitai užsitraukia pluta,nepakyla,rezultate gaunas pusiau žalias.Pas mane orkaitėj vietos daugiau,viskas pakyla,galiu reguliuoti-ar kad oras iš apačios pūstų,ar iš viršaus.Mano vyryklė kainavo netoli 1000,o cikloninė krosnelė kiek mačiaus apie 600 parduotuvėj. kainuoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.06 10:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Parsiukas
Parsiukas
Pradedantysis
Na nezinau ir ka patart ,reikia pasidometi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.06 12:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
Speju, kad buvote Eastcoon puodų prezentacijoje. Mano kaimynė anksčiau buvo pirkusi pilna komplektą (konvekcinę, troškintuvą, didelį ir mažą puodus, keptuvę ir "dovanų" gavo peilių rinkinį-tas tai tikrai geras, beje, puodai su troškintuvu-taip pat). Aš pati pirkau iš kitos tokios viso rinkinio pirkėjos troškintuvą, kuriame ir kepu, ir verdu viską. Turint puodus ir troškintuvą su keptuve, tos konvekcinės kaip ir nebereikia, jei dar priedo gauni universalų dangtį, po kuriuo kepant mėsa ne troškinasi, o gražiai apskrunda. Čia iš titano keramikos gaminiai, kurių gera savybė yra ta, kad kaitinant puodą ant labai mažos ugnelės, karštis tolygiai pasiskirsto ne tik puodo dugnui, bet tolygiai kaista ir puodo sienelės. Jei rasite titano keramikos puodų parduotuvėse, tai pirkit nežiūrėdamos ir praneškit forumo skaitytojams, nes aš dar nepastebėjau niekur. O prezentacijos metu perkant susimokam ne tik už gaminius, bet apsimokam salės nuomą, vakarienę su gėrimu, kažkieno išloštus automobilius, 100 000 litų ir keliones į Lietuvos kurortus bei užsienio. Juk realiai puodas 1000 litų nekainuoja, masiškai gaminant, bet nesigailiu nei vieno cento už troškintuvą sumokėjusi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


merite
merite
Patyręs
Man patinka tokios krosneles. Turiu jau kokie 3-4 metai. Pirkau vietoj mikrobangines. Gal maistas ir ne taip greitai susyla, bet bet jau zinau, kad ten nieko blogo nevyksta. Tiesa, viska reikia dengti folija, kad nesudziutu, bet kai ipratau, tai nebevargina tai. o mesa ar zuvis joje fantastiskai iskepa. Mmm.... Tad tikrai rekomenduociau sita daikta tureti virtuveje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 16:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rutonė
Rutonė
Meistras
Turiu, naudoju ir esu labai patenkinta. Taip, pirkta per Eastcon pristatymą. Jie sako, kad kitos nėra tokios kokybiškos kaip jų, tai nežinau, nežinau... Kuris gi pirkėjas pirks iš pardavėjo, kuris girs konkurento prekę? MAčiau tokių daiktų ir "Senukuose" pirkt, aišku, pigiau. Na tiesa ir ta, kad tos "senukinės" turi ne visus "pribumbasus", kaip kad Eastcono. Bet manoji irgi neturi - groteles duonos skrudinimui ir įrankį vištai "ant butelio" kept turi tik naujesnio modelio krosnelės.

Dabar ne apie komplektaciją. Taip, teisybė, maistas joje džiūsta, tai šildau mikrobangėj, kažkaip denginėt folija kiekvieną kartą tingisi... Nors gal ir verta pamėgint. Kept joje kepiau tik vištieną. Kadangi nesu didelė prėskumų mėgėja, pasūdžiau. Vieno karto pakako, kad suprasčiau - be folijos neišsiversiu. O va bedruskio kepimo nesiryžau mėgint, nors kiek prezentacijose gamino - pavykdavo puikiai ir tikrai buvo skanu. Kas keisčiausia (o gal ir dėsninga), tai, ką valgydavome prieš atnešant vaišes, būdavo kur kas skaniau už pačias vaišes (o tai irgi dažniausiai būdavo vištienos kepsnys). Tikrai netrūko nei druskos, nei drėgmės (nors kepta be jokios folijos).

Kita patirtis. Kepiau sumuštinius tiek mikrobangėj, tiek cikloninėj. Skirtumas - milžiniškas. Iš mikrobangės ištrauki kažkokią vos ne košę, batonas tampa it guminis, o va cikloninėj viskas gražiai ir maloniai apdžiūsta, trapu, trašku - tik tokius sumuštinius ir mėgstu.

BET. Pastaruoju metu matau reklamą ir žinau, kad konkurentai dabar siūlo kažkokią HALOGENINĘ krosnelę (kuri iš esmės dizainu nesiskiria nuo cikloninės, nors mačiau tik paveiksliukus, "gyvai" susitikt neteko). Gal apie šitą daiktą kas galit papasakot, kuom ypatinga?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.31 23:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Catalogue
Catalogue
Naujokas
Rutonė rašė:...skiped...
BET. Pastaruoju metu matau reklamą ir žinau, kad konkurentai dabar siūlo kažkokią HALOGENINĘ krosnelę (kuri iš esmės dizainu nesiskiria nuo cikloninės, nors mačiau tik paveiksliukus, "gyvai" susitikt neteko). Gal apie šitą daiktą kas galit papasakot, kuom ypatinga?

Tikriausiai ten kalba buvo apie taip vadinama grili. Tai metodas, kai šildomas maisto paviršius infroraudonosiomis spinduliais. To tarpu, konvekciniai šildo karštu oru. O mikrobiologinės šildo iš vidurio. Patiko krosnelė turinčia visos 3 funkcijos, nes užima mažai vietos, o yra visos galimybės.

Pvž. šita: Krosnele Ir kaina 170 Lt, kaip tokiam daiktui labai gera...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.30 10:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kurybingas
kurybingas
Naujokas
Parduodama beveik nenaudota konvekcinė krosnelė "Eastcon", Šiauliuose, siūlykit kainas

http://https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10208011494707987&set=a.10205974224817513.1073741838.1317013133&type=3&theater
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai