Santrauka: cigaretes
Tema sukurta: 2007.09.22 15:52
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2007.09.22 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liutauras
Liutauras
Naujokas
tik cigaretes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.22 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lengvai
Lengvai
Patyręs
Ka dabar apie tas cigaretes zinot nori?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.22 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sniegena
Sniegena
Pradedantysis
Nu,gera tema....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.22 18:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


varlyte
varlyte
Pažengęs
labai sena tema... cigaretes kenkia visiems taip sakant, bet kas ruko tiems sunku be ju, o kas neruko tiems gerai ir beju nors kiti priestarauja, kad prie ju butu rukoma suprantoma juk aplinkiniams kenkia labiau nei rukantiems, tai gal pradeti visi rukyti ?? as nerukanti, bet nepriestarauju kad esantis zmogus rukytu prie manes nes manu kad gal jam geriau bus parukius ir pan. zinoma geriau kai zmogus neruko prie nerukanciu. taciau rukanciu noreciau aprasyti kad prie vaiku nerukytu nes visgi jie vaikai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.22 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


augeboo
augeboo
Pažengęs
Pilnai pritariu varlytei.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.22 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MikeDreezy
MikeDreezy
Didmeistris
Neparukau nepaskrendu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.23 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hollow
hollow
Meistras
deadmike, tema 'cigaretes' o ne zole.;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.23 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


came
came
Patyręs
Rūkantys žmonės yra egoistai, kurie nesirūpina nei aplinkiniais, nei pasauliu, jiems svarbu tik malonumas. Rūkantys žmonės žudo save ir kitus. Rūkantys žmonės smirdi. būčiuotis su rūkančiais žmonėmis, tas pats kas bučiuotis su gyva pelenine. Fujj.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.23 16:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
jo...ir esu skaicius jei vaikinas siulo merginai parukyt-tai ji jam tikrai nepatinka..nes visi apklaustieji atsake jog noretu nerukancios zmonos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.23 20:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


langasidangu
langasidangu
Patyręs
po kolkas aš tinku.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.23 20:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hollow
hollow
Meistras
Originally posted by: popieziuke

jo...ir esu skaicius jei vaikinas siulo merginai parukyt-tai ji jam tikrai nepatinka..nes visi apklaustieji atsake jog noretu nerukancios zmonos


vaiku pasakos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.24 09:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Originally posted by: popieziuke

jo...ir esu skaicius jei vaikinas siulo merginai parukyt-tai ji jam tikrai nepatinka..nes visi apklaustieji atsake jog noretu nerukancios zmonos


taip nori nerukancios, o patys svampia pakeli po pakelio.. pff... sudo jiem
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.24 18:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
hollow pati tikriausia statistine informacija,o ne ''vaiku pasakos''nes apklaustieji buvo apklausti gatveje ir daugelis izymybiu taip atsake..sita apklausa buvo rengiama visam pasauly....man paciai kai ruko vaikinas nepatinka,bet kai merga-o juolab paaugle nieks neparodys man siurpesnio vaizdo...fu ir kaip dar vaikinai buciuotis gali poto..ir patys pagalvokit argi cia meile jei vaikinas siulo merginai uztraukt-tai ne meile,o noras sugadinti kitam sveikata..taigi mergytes ir vaikinai,geriausia meskit rukytikiek pinigeliu sutaupysit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.24 21:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hollow
hollow
Meistras
pasakyk nerukanciam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.24 21:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabrielllee
Gabrielllee
Pradedantysis
wow
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.24 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


varlyte
varlyte
Pažengęs
nium cia del to kad vaikinas sulo savo merginai parukyti.. tai nieko blogo nematau.. kiti nori pamatyti kaip jo merguzele ruko jai ji nerukanti...xD juk visokiu buna...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.25 00:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hollow
hollow
Meistras
arba kiti tiesiog zn, kad nori parukyt ir duoda, nes zmogui negaila, arba tu jam visada duodi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.25 09:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lengvai
Lengvai
Patyręs
Originally posted by: popieziuke

hollow pati tikriausia statistine informacija,o ne ''vaiku pasakos''nes apklaustieji buvo apklausti gatveje ir daugelis izymybiu taip atsake..sita apklausa buvo rengiama visam pasauly....man paciai kai ruko vaikinas nepatinka,bet kai merga-o juolab paaugle nieks neparodys man siurpesnio vaizdo...fu ir kaip dar vaikinai buciuotis gali poto..ir patys pagalvokit argi cia meile jei vaikinas siulo merginai uztraukt-tai ne meile,o noras sugadinti kitam sveikata..taigi mergytes ir vaikinai,geriausia meskit rukytikiek pinigeliu sutaupysit


Zmonas vyrai renkasi toli grazu ne pagal tai,ji ruko ar neruko..popieziuke,subresi-suprasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.29 13:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
lengvai nemoki isiskaityti?as nesakiau jog vyrai renkas merginas pagal tai..toli grazu...bet paklausk bet kokio vyro kokios merginos tu labiau noretum tai jis atsakys nerukancios nes nuo rukymo sensta oda tai visi zinome,toliau smirda is burnos(kas be ko),trecia mano drauge vaikinas paliko butent del to jog ji ruko..pasiule jai pabandyt jis pamate jog mergina silpnos valios ji neatsisake o jis ja paliko...aisku pilna poru kuriose abu sutuoktiniai ar tiesiog nesusituoke ruko abu ir vienas kita beprotiskai myli,bet..gyvenimiska tiesa byloja jog vaikinam patrauklesnes nerukancios paneles..o kai kurie is jusu arba internete nepasiskaito arba pasiskaito bet priestarauja patys sau,galbut patys nenorit to ripazint nes rukote..taigi..darykit isvadas...jei norit sutrumpinti savo gyvenima,galu gale rukymas turi savu minusu-nuo rukymo zmogus nustoja augti,galu gale padideja vezio gresme tai rukykit..bet zmogus gaila supranta tik tada suklydes,kai jau veziu suserga..arba nesupranta..graudu...mano drauges tetis susirgo veziu ruko ir toliau nors jo skrandyje aptikta mazdaug apyrankes dydzio skyle....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.30 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


langasidangu
langasidangu
Patyręs
pstebėjau<popiežiuke>kad labai daug pvz.duodat , ypač iš savo draugių tarpo...susidomėjau,..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai