Tema sukurta: 2013.11.25 16:33
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2013.11.25 16:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bemwas
Bemwas
Naujokas
Sveiki forumiečiai, pažinčių ieškotojai, o tiksliau ieškotojos (TAIP MERGINOS, TIKSLINĖ ŠIOS TEMOS GRUPĖ ESATE JŪS:))

Trumpai: kodėl neatrašote į laišką, kurį parašė asmuo, nepanoręs viešintis ant viso svieto (be foto)?

Nekalbu apie žinutes netinkamo turinio ir panašiai, bei "Labuka, ka tu".

Normalus turinys, su aiškia mintimi, kad tikslas parašymo - tiesiog pabendraut, gal net ir apie orą:)

Įdomios nuomonės tiek atrašančių, tiek ne.

Aš savo nuomonę išsakysiu po mėnesio, tikiuosi bus kas ją pakritikuos bei bus ką man su ja pakritikuot, o iki tol rašykit:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
O tu dažnai rašai merginoms kurios be nuotraukų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 16:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Negražus yra, todėl ir foto nesugeba įsidėt, pamoina tsakant
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 16:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
o kokia problema del tos foto isidejimo, vienintelis zemeje esi? ar pirmas zmogus, is 7milijardu katras nuotrauka isideda...
P.s sitoj svetainei merginos turi didziuli ego, nes labai daug demesio susilaukia, is visokiausiu, todel daugiau/maziau turek omeni kad net jeigu jos noretu atrasyt, tai atrasytu arba vienu zodziu, arba smailu, arba kazkuom i katra net nezinai ka atsakyt, nes paprastai perdaug islepusios jau ir tiek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bemwas
Bemwas
Naujokas
1. Spėju ir šiaip kokie 10-15 proc. nuotraukų anketose neatitinka savininkų.
2. Retai, ir abejoju, kad ten gyvos tos anketos. Šiaip labai mažai be nuotraukų yra merginų anketų.

Tikiuosi atsakiau į klausimą;D

Beje, klausimu į klausimą.. Kažkaip nelabai mandagu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 16:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Aha, reiškia merginoms be nuotraukų nerašai, nes nori matyt su kuo bendrauji..va tau ir atsakymas į tavo temą. Kitas klausimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 16:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bemwas
Bemwas
Naujokas
Piktaskeksas rašė:

Negražus yra, todėl ir foto nesugeba įsidėt, pamoina tsakant


Negražus, kuprotas, nabagas totalus, iš pavogto telefono į forumą rašinėju... Kaip gerai, kad išaiškinai mane.. PEACE, nieko asmeniško Šerlokai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bemwas
Bemwas
Naujokas
Paskaityk atidžiai atsakymą. Ačiū. Neturi ką atsakyt, nesakyk, per mažiau puslapių skrolint reikės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 16:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Bemwas rašė:

Piktaskeksas rašė:

Negražus yra, todėl ir foto nesugeba įsidėt, pamoina tsakant


Negražus, kuprotas, nabagas totalus, iš pavogto telefono į forumą rašinėju... Kaip gerai, kad išaiškinai mane.. PEACE, nieko asmeniško Šerlokai


Aš tik spėjau, kad negražus, o va dėl viso kito pats prisipažinai :) Nieko asmeniško nuo manęs irgi :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 16:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Aš turiu ką atsakyt..ir labai daug. Merginos neatrašo į laiškus su nuotraukom, be nuotraukų, su aprašymais, be aprašymų... o gi kodėl? Nes jų nedomina rašantys joms vyrai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bemwas
Bemwas
Naujokas
AurelijusU rašė:

o kokia problema del tos foto isidejimo, vienintelis zemeje esi? ar pirmas zmogus, is 7milijardu katras nuotrauka isideda...

P.s sitoj svetainei merginos turi didziuli ego, nes labai daug demesio susilaukia, is visokiausiu, todel daugiau/maziau turek omeni kad net jeigu jos noretu atrasyt, tai atrasytu arba vienu zodziu, arba smailu, arba kazkuom i katra net nezinai ka atsakyt, nes paprastai perdaug islepusios jau ir tiek


Ne pirmas, ne paskutinis, ir net fotoaparatą turiu, bet va nenoriu, motyvas to? Patraukt ne vaizdu ar pasakom, o žodžiu. Įdomu man tiesiog tai. Neieškau čia meilių seilių/sekso partnerių ar dar kažko. Man įdomu, kaip, kas, kodėl trauktų atsakyt nematytajam, just.

Nerašinėju tom "dėmesio užkankintom", ir taip jau vargšės pavargusios
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
AurelijusU rašė:

o kokia problema del tos foto isidejimo, vienintelis zemeje esi? ar pirmas zmogus, is 7milijardu katras nuotrauka isideda...

P.s sitoj svetainei merginos turi didziuli ego, nes labai daug demesio susilaukia, is visokiausiu, todel daugiau/maziau turek omeni kad net jeigu jos noretu atrasyt, tai atrasytu arba vienu zodziu, arba smailu, arba kazkuom i katra net nezinai ka atsakyt, nes paprastai perdaug islepusios jau ir tiek


A nu taip kalti kiti :)) Kažkaip tipinė situacija, bet kartais reik pagalvoti, gal pats kažką netaip darai? O gal fotkė atbaido su iš pažiūros pigaus alaus bonkute rankose? :) Laikas apmąstymams. Jeigu ieškai ir nerandi niekaip, vadinasi ne ten ieškai, o ne kažkieno ego kaltas :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 17:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
^
as savo situacijos cia neaprasiau, nes manes ta problema neveikia, nes as beveik niekam nerasau, o jai jau parasau, tai jeigu atraso, tai as jau nebeatrasau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 17:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
AurelijusU rašė:

^
as savo situacijos cia neaprasiau, nes manes ta problema neveikia, nes as beveik niekam nerasau, o jai jau parasau, tai jeigu atraso, tai as jau nebeatrasau


Kam tau anketa jeigu nerašai ir neatrašai?

O beto, koks skirtumas, pateikei pavyzdį aš pagal jį ir atsakiau, o čia tavo situacija ar ne esmės labai nekeičia :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 17:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bemwas
Bemwas
Naujokas
Pončikas rašė:

Aš turiu ką atsakyt..ir labai daug. Merginos neatrašo į laiškus su nuotraukom, be nuotraukų, su aprašymais, be aprašymų... o gi kodėl? Nes jų nedomina rašantys joms vyrai.


Gan greitai suvokta klausimo esmė , šaunuolė.

TIkiuosi, kad šaunuolė, nes kitaip nemokantis skaityt šaunuolis telieka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
Piktaskeksas rašė:
AurelijusU rašė:
^
as savo situacijos cia neaprasiau, nes manes ta problema neveikia, nes as beveik niekam nerasau, o jai jau parasau, tai jeigu atraso, tai as jau nebeatrasau

Kam tau anketa jeigu nerašai ir neatrašai?
O beto, koks skirtumas, pateikei pavyzdį aš pagal jį ir atsakiau, o čia tavo situacija ar ne esmės labai nekeičia :)


jeigu pradejai nuotrauka apibudinet matomai kad keicia, o kam anketa, tai dabar tiksliai nepamenu, atrodo kad forumu galeciau naudotis, ar kad koki pazystama veida netycia pamatyt, o pazynciu as cia niekada neieskojau ;) todel pas mane visalaika ir kaba ''susirasinejimas''
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 17:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
AurelijusU rašė:

Piktaskeksas rašė:

AurelijusU rašė:

^

as savo situacijos cia neaprasiau, nes manes ta problema neveikia, nes as beveik niekam nerasau, o jai jau parasau, tai jeigu atraso, tai as jau nebeatrasau


Kam tau anketa jeigu nerašai ir neatrašai?

O beto, koks skirtumas, pateikei pavyzdį aš pagal jį ir atsakiau, o čia tavo situacija ar ne esmės labai nekeičia :)


jeigu pradejai nuotrauka apibudinet matomai kad keicia, o kam anketa, tai dabar tiksliai nepamenu, atrodo kad forumu galeciau naudotis, ar kad koki pazystama veida netycia pamatyt, o pazynciu as cia niekada neieskojau ;) todel pas mane visalaika ir kaba ''susirasinejimas''


Ten buvo palyginimui, o ne pačiai esmei :) Aišku, bet forumu gali naudotis ir be anketos, nes aš pvz neturiu jokios draugo anketos, bet forumu naudojuosi :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
gyvenam 21 amziuje. Ir vos ne kiekvienas irenginys gali fotkint. Netgi telefonas jeigu visiskos griuvenos neturi, tad BITCH PLEASE, jau nors ir su bulve nufotkinta nuotrauka galetum isidet.

Be to kas tu do per "lyderis" ale esi kad nenori "viesintis" ant viso svieto? Ka pasakysi, labai kam rupi tiek tavo veidas atrodo jog tave sukompromituos vien del to?
O gal tave interpolas gaudosi?
Ir da sprendziant is nikname, tu turbut vairuoji BMW.
Jeigu taip, tai tokiu atveju viskas, reiskiasi diagnoze. Viskas aisku su tavim
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 18:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
išvis tai koks tikslas eit į pažintis be nuotraukos..tu gal koks iškrypėlis,ar labai negražus.. geriau prisipažinti iš karto,nei gąsdinti merginas pasimatymuose
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.25 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
velniukas666 rašė:

gyvenam 21 amziuje. Ir vos ne kiekvienas irenginys gali fotkint. Netgi telefonas jeigu visiskos griuvenos neturi, tad BITCH PLEASE, jau nors ir su bulve nufotkinta nuotrauka galetum isidet.

Be to kas tu do per "lyderis" ale esi kad nenori "viesintis" ant viso svieto? Ka pasakysi, labai kam rupi tiek tavo veidas atrodo jog tave sukompromituos vien del to?

O gal tave interpolas gaudosi?

Ir da sprendziant is nikname, tu turbut vairuoji BMW.

Jeigu taip, tai tokiu atveju viskas, reiskiasi diagnoze. Viskas aisku su tavim


Kažką turi prieš BMW? :D Labai gera mašina, ypač troikė, tokia kaip tik pacanami :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai