Santrauka: Ar esate buvę, ar tikite?
Tema sukurta: 2009.08.19 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.08.19 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studencioke
Studencioke
Patyręs
Sveiki, mieli forumiečiai Tiesiog šovė mintis į galvą apie burtus... Kartais atsiduriame situacijose, kai nežinome kaip pasielgti, arba tiesiog ieškote atsakymo į ilgai galvoje besisukantį klausimą... Ar esate buvę pas būrėją? Ar tikite jų pranašystėmis? Ar kreiptūmėtės? Jeigu esate buvę, tai ar išsipildė pranašystė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Draugės močiutė biškį tuom užsiima, tai būrė iš delno... Negaliu pasakyt, ar išsipildė jos prognozės, dar ne metas, bet labai tikiuosi, kad neišsipildys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tresne
Tresne
Pažengęs
Kai buvau mažesnė mano mama buvo ir grįžusi viską papasakojo. Keli dalykai išsipyldė, bet buvo tokių pranašysčių, kurios buvo tiesiog absurdiškos ir tikrai neišsipildė. Šiaip tikiu burtais, bet ne visada pasitikiu. ir man keletą kartų būrė, buvo atvėju kurie išsipildė, tačiau žinoma daugiau išpranašautų ivykių neišsipildė. Ir šiaip burėjos labai abstrakčiai kalba apie ateiti ir ne visada verta jų klausyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studencioke
Studencioke
Patyręs
Tresne rašė:

Kai buvau mažesnė mano mama buvo ir grįžusi viską papasakojo. Keli dalykai išsipyldė, bet buvo tokių pranašysčių, kurios buvo tiesiog absurdiškos ir tikrai neišsipildė. Šiaip tikiu burtais, bet ne visada pasitikiu. ir man keletą kartų būrė, buvo atvėju kurie išsipildė, tačiau žinoma daugiau išpranašautų ivykių neišsipildė. Ir šiaip burėjos labai abstrakčiai kalba apie ateiti ir ne visada verta jų klausyti


O iš ko būrė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsipūtusi
atsipūtusi
Didmeistris
Studencioke rašė:

Sveiki, mieli forumiečiai Tiesiog šovė mintis į galvą apie burtus... Kartais atsiduriame situacijose, kai nežinome kaip pasielgti, arba tiesiog ieškote atsakymo į ilgai galvoje besisukantį klausimą... Ar esate buvę pas būrėją? Ar tikite jų pranašystėmis? Ar kreiptūmėtės? Jeigu esate buvę, tai ar išsipildė pranašystė?



juokinga pasakty...kartą buvau. Ir ką jūs manot...išsipildė viskas 100%. Pakraupstu, kai viską prisimenu nors vis tiek į būrimus žiūriu skeptiškai....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tresne
Tresne
Pažengęs
su taro ir paprastom kortom
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tresne
Tresne
Pažengęs
atsipūtusi rašė:

juokinga pasakty...kartą buvau. Ir ką jūs manot...išsipildė viskas 100%. Pakraupstu, kai viską prisimenu nors vis tiek į būrimus žiūriu skeptiškai....


retas atvėjis, kiek girdėjau niekam nebuvo išpildę 100%
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studencioke
Studencioke
Patyręs
atsipūtusi rašė:

Studencioke rašė:



Sveiki, mieli forumiečiai Tiesiog šovė mintis į galvą apie burtus... Kartais atsiduriame situacijose, kai nežinome kaip pasielgti, arba tiesiog ieškote atsakymo į ilgai galvoje besisukantį klausimą... Ar esate buvę pas būrėją? Ar tikite jų pranašystėmis? Ar kreiptūmėtės? Jeigu esate buvę, tai ar išsipildė pranašystė?






juokinga pasakty...kartą buvau. Ir ką jūs manot...išsipildė viskas 100%. Pakraupstu, kai viską prisimenu nors vis tiek į būrimus žiūriu skeptiškai....


O ar eitumėt dar kartą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studencioke
Studencioke
Patyręs
Tresne rašė:

su taro ir paprastom kortom


O pati nesusigundai nueiti???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsipūtusi
atsipūtusi
Didmeistris
Tresne rašė:

su taro ir paprastom kortom



Būrė iš kelių kaladžių...buvo ir tos, ir tos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsipūtusi
atsipūtusi
Didmeistris
Studencioke rašė:

atsipūtusi rašė:



Studencioke rašė:







Sveiki, mieli forumiečiai Tiesiog šovė mintis į galvą apie burtus... Kartais atsiduriame situacijose, kai nežinome kaip pasielgti, arba tiesiog ieškote atsakymo į ilgai galvoje besisukantį klausimą... Ar esate buvę pas būrėją? Ar tikite jų pranašystėmis? Ar kreiptūmėtės? Jeigu esate buvę, tai ar išsipildė pranašystė?












juokinga pasakty...kartą buvau. Ir ką jūs manot...išsipildė viskas 100%. Pakraupstu, kai viską prisimenu nors vis tiek į būrimus žiūriu skeptiškai....




O ar eitumėt dar kartą?



nemanau...tada buvo tokia būsena, kad man to reikėjo. O dabar tiesiog nėra jokio poreikio...bent kol kas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tresne
Tresne
Pažengęs
Studencioke rašė:

Tresne rašė:



su taro ir paprastom kortom




O pati nesusigundai nueiti???


Nea, kažkaip nenoriu, manau kad kiekvienas žmogus yra savo likimo kalvis, man užteko to kad draugė paburė, buvo smagu ir įdomu, o daugiau nereikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studencioke
Studencioke
Patyręs
atsipūtusi rašė:


nemanau...tada buvo tokia būsena, kad man to reikėjo. O dabar tiesiog nėra jokio poreikio...bent kol kas


Net dėl įdomumo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsipūtusi
atsipūtusi
Didmeistris
koks čia įdomumas...kaip sakė mano močiutė- "kas buvo- aš žinau, o kas bus- pamatysiu " Gili senolių išmintis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
na kai buvau maza ,mamai ten is akiu bure,nu ir as girdejau,kaip ji grizus pasakojo,ka isbure apie mane...kazkaip jausdama,kad arteja tas laikas,kai turi pildytis viskas,nusprendziau nueiti kortas nusikelti,ir paziureti ar bus nors kiek panasumu su ta ana,keista,bet ji pasake visiskai ta pati! manau,kad tiesa turetu buti,bet kazkaip dar nesipildo,nors jau lyg ir turetu buti pradzia...nors ir gerai,kad nesipildo ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studencioke
Studencioke
Patyręs
Nebloga išmintis. Aš tai va Turkijoj buvau pas būrėją iš kavos tirščių... Apie praeitį visą tiesą tiesiog mėnesių tikslumu nusakė. O apie ateitį tai tokių dalykų pasakė, kurių niekam sakius nebuvau, kad planuoju... Tiek visko papasakojo, kad net šiurpu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studencioke
Studencioke
Patyręs
Ijo rašė:

na kai buvau maza ,mamai ten is akiu bure,nu ir as girdejau,kaip ji grizus pasakojo,ka isbure apie mane...kazkaip jausdama,kad arteja tas laikas,kai turi pildytis viskas,nusprendziau nueiti kortas nusikelti,ir paziureti ar bus nors kiek panasumu su ta ana,keista,bet ji pasake visiskai ta pati! manau,kad tiesa turetu buti,bet kazkaip dar nesipildo,nors jau lyg ir turetu buti pradzia...nors ir gerai,kad nesipildo ;D


Blogus dalykus pasakė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
hmm...siaip man net per gerus bet tevam tikrai tas nepatiktu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studencioke
Studencioke
Patyręs
Ar gali pasakyti ką? Tiesiog įdomu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.20 00:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Nesu buvęs, netikiu burtais... Ir niekada netikėsiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai