Santrauka: Pametysiu akmenukus i vyru darzeli..
Tema sukurta: 2008.05.07 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2008.05.07 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Vlad
Vlad
Didmeistris
Kai kuriu vyru nesuprantu ir niekaip negaliu suprasti... Kodel bijot moteru, merginu? Taip, taip butent BIJOT. Na tenka matyti kai kuriu vyruku reakcija pamacius grazia moteri ar mergina... Ne kas tikrai. Ne kiekvienas turi drasos prieiti uzkalbinti... Dauguma tik spooks... Ir tai cia ne pats blogiausias variantas. O blogiausias variantas kai suauge vyrai pradeda elgtis kaip kokie mazvaikiai-svilpauja, kikena, pasako kokia gryna nesamone... Na vienu zodziu alia pirmokai pamate patinkancia mergaite. Ypatingai kaip pastebejau kai kurie vyrai bijo graziu merginu bei moteru-iskart pasigirsta komentarai kad va ji per grazi vadinasi BUS islepinta, kvaila, turi vyra ir tuzina meiluziu... Jei taip galvotu visi tai jauciu grazios merginos ar moterys isnyktu kaip rusys-nes butu vienisemis.. Aisku ne kiekvienas uzkalbines vyras patiks moteriai bet geriau pabandyti nei paskui ilgai ir nuobodziai visiems pasakoti kad va kokios grazios merginos NEUZKALBINAU. Moterys nera jau tokie pavojingi padarai Juk jei maloniai uzkalbinsit pasakysit komplimenta tai mergina tik pamaloninsit net jei jus jai nepatikot ir keliai issiskirs...
Tai va klausimai mano pamastymui butu tokie...
Kodel kai kurie vyrai bijo moteru ypatingai zaviu seksualiu ir pan?
Kodel egzistuoja stereotipas kad jei simpatiska grazi tai nebus vienisa?
Ar taip jau sunku uzkalbinti patikusia mergina ar moteri?
Kodel net musu tevai sovietiniais laikais buvo zymiai drasesni nei dabartinis jaunimas nes tada eidavo I diskotekas pasokti PAKVIESTI pasokti patikusia panele SUSIPAZINTI ir nelaike kad cia kazkas gedingo...O dabar daznam klube zmones ateina SAVO kompanija ir bijo net zvilgteleti i kita staliuka ar pakviesti patikusia mergina pasokti?
Gal vyrams deretu daugiau priziureti save - pasportuoti pvz.,? taip butu maziau kalbu apie atstumusias paneles, nes retai merginai patiks liesas padarelis visciuku kakleliu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.07 15:37 Nauja žinutė

Galateja
Galateja
Didmeistris
Originally posted by: Vlad

Gal vyrams deretu daugiau priziureti save - pasportuoti pvz.,? taip butu maziau kalbu apie atstumusias paneles, nes retai merginai patiks liesas padarelis visciuku kakleliu?

O man tarkim patinka ir pazistu daug merginu kurioms patinka liesi vaikinai, ko tu cia ta sporta kisi visur, gal tau uz reklama moka?
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 15:40 Nauja žinutė

Vlad
Vlad
Didmeistris
Galateja,

Uz sporto reklama?Idomu kas galetu moketi? gera ideja cia man tu pakisai
O siaip as asmeniskai nepazistu nei merginu nei moteru kurioms patiktu liesi...Aisku vienoms patinka itin raumeningi kitoms maziau raumeningi...Bet kiekvienas vyras gali atrodyti padoriai-kaip vyras o ne kaip kaulu vyniotinis(nekalbu apie sergancius ligonius bei invalidus aisku).
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 15:44 Nauja žinutė

Vlad
Vlad
Didmeistris
O tai buna ir taip-koks vyriokas apsirenges bile kaip(glamzytais netvarkingais drabuziai ar tiesiog negraziai), kokiais seniai nekirptais plaukais, rankomis it degtukai pradeda kokia panele kabinti gauna neigiama atsakyma ir paskui pradeda kompleksuoti ir vengti paneliu...O cia ne paneliu reikia vengti o save aptvarkyti.
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 15:44 Nauja žinutė

Galateja
Galateja
Didmeistris
Hmmm o kas yra kaulu vyniotinis, Vlad jei tu asmeniskai nepazisti tokiu merginu, tai dar nereiskia, kad tokiu nera
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 15:45 Nauja žinutė

Termosas
Termosas
Moderatorius
Originally posted by: Vlad

Galateja,

Uz sporto reklama?Idomu kas galetu moketi? gera ideja cia man tu pakisai

O siaip as asmeniskai nepazistu nei merginu nei moteru kurioms patiktu liesi...Aisku vienoms patinka itin raumeningi kitoms maziau raumeningi...Bet kiekvienas vyras gali atrodyti padoriai-kaip vyras o ne kaip kaulu vyniotinis(nekalbu apie sergancius ligonius bei invalidus aisku).

oi linksmuolis

tai vat tokiom islepintom ir kvailom patinka raumeningi.Dar, zinok, yra tokiu zmoniu,kuriem ne isvaizda svarbiausia
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 15:48 Nauja žinutė

JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Taip, visiems reikia prisižiūrėti save, mokintis bendrauti, būti drąsesniems, pasitikėti savimi, norėti geriausio, išdrįsti įgyvendinti norus ir t. t. Ne tik vyrams, bet ir moterims.

Kodėl vyrai bijo gražių moterų? Matyt, nepasitiki savo išore ir piniginės storiu (nors trikrai ne kiekviena graži norės būti išlaikytine). Kodėl bijo protingų (Vlad, sakyčiau tai irgi labai labai didelė baimė)? Matyt, abejoja savo intelektu ir nėra užtikrinti savo gebėjimais jai prilygti.

Kodėl mano, kad bus "užimta"? Kai kurie vyrai mano, kad jei moterį kažkas "jama", tai ji tikriausiai neatsisakys būti "imama". Kvailas požiūris - lyg moterys pačios nesirinktų ar nenorėtų pabūti vienos. Manęs gana dažnai klausia, kodėl aš graži/simpatiška, bet vieniša. Toks idiotiškas klausimas, antras kvailiausias, po (svetimų žmonių) "tai kodėl be vyro, o suvaikeliu?"
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 15:50 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
Vlad, o as ASMENISKAI pazistu mergina, kuriai labai patinka tokie,kaip ji pati sako, meskiukai.. stambus, su pilvukais. ir nedurna, ir simpatiska, ir prisiziurejus,ir kremus naudoja,ir i soliariumus vaiksto,ir rengiasi normaliai ir tvarkingai - zodziu,yra tokia, kaip tu apibudini, normali,ne kaimiete. kaip cia taip gaunasi? pagal tavo teorija neprisiraumenaves vyras turetu turet sansu su ja kazka susiveikt kazkur ties nuliu, betgi yra visiskai priesingai.. tai kaip cia taip gaunasi ?
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 16:03 Nauja žinutė

LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Originally posted by: Galateja
O man tarkim patinka ir pazistu daug merginu kurioms patinka liesi vaikinai, ko tu cia ta sporta kisi visur, gal tau uz reklama moka?

O man tarkim patinka sportuojantys Aš irgi n kartų sakau, kad sportuoti reikia. Gal ir man kas nors užmokės už reklamą?
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 16:05 Nauja žinutė

LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Originally posted by: Termosas
oi linksmuolis
tai vat tokiom islepintom ir kvailom patinka raumeningi.Dar, zinok, yra tokiu zmoniu,kuriem ne isvaizda svarbiausia

Termosai, aš ką tik sužinojau, kad esu išlepinta ir kvaila Jmj, kaip man gerai
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 16:05 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: laukinekojote

Originally posted by: Galateja

O man tarkim patinka sportuojantys Aš irgi n kartų sakau, kad sportuoti reikia. Gal ir man kas nors užmokės už reklamą?

tai tu sakai,kad sportuot reikia, bet nesakai,kad "VISOM PATINKA RAUMENINGI", ane? nu ne visom,kai kurios,buna,ir ne raumeningus megsta
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 16:06 Nauja žinutė

LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Originally posted by: Rennais
Vlad, o as ASMENISKAI pazistu mergina, kuriai labai patinka tokie,kaip ji pati sako, meskiukai.. stambus, su pilvukais. ir nedurna, ir simpatiska, ir prisiziurejus,ir kremus naudoja,ir i soliariumus vaiksto,ir rengiasi normaliai ir tvarkingai - zodziu,yra tokia, kaip tu apibudini, normali,ne kaimiete. kaip cia taip gaunasi? pagal tavo teorija neprisiraumenaves vyras turetu turet sansu su ja kazka susiveikt kazkur ties nuliu, betgi yra visiskai priesingai.. tai kaip cia taip gaunasi ?

Manau, kad kiekvienai patinka skirtingi vaikinai ir tiek. Ir jokių čia bendrumų negalima ir nebūtina ieškoti. Ypač, jei nieko nepametei
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 16:09 Nauja žinutė

JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Ai, dar bijo stiprių...
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 16:12 Nauja žinutė

Vlad
Vlad
Didmeistris
Galateja,

As ir nesakau kad to ko as nemaciau apskritai nera. tiesiog retai merginai ar moteriai patiks kudas vyras...
Kas yra kaulu vyniotinis-zmogus visciuko kaklu siauru peciu mergaites paaugles rankeliu siaura nugaryte..
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 16:14 Nauja žinutė

baužis
baužis
Meistras
Vlad-paskaiciau paskutini tavo posta ir pakraupau.. o jei toks vyro kuno sudejimas??? tai jam nusizudyt db belieka? sportas tokiu atveju mazai tegelbeja.
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 16:14 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: laukinekojote
Manau, kad kiekvienai patinka skirtingi vaikinai ir tiek. Ir jokių čia bendrumų negalima ir nebūtina ieškoti. Ypač, jei nieko nepametei

tai as ta ir turiu omeny. o tie nuolatiniai visciuku kazkas tai nezinau kurio velnio prikisinejami
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 16:18 Nauja žinutė

Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Ai, būna vienokio sudėjimo patinka, o patraukia visai kitokio sudėjimo tipo vyras. Ir nors neturi raumenų kalno, jei yra trauka, tai mielas tas kūnas toks koks yra ir tiek...
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 16:18 Nauja žinutė

Neska
Neska
Didmeistris
Vlad, o tu is kur istraukei, kad sovietiniais laikais nebijodavo... kazkaip man atrodo, kad visais laikais yra lepsiu, kurie bijo graziu moteru... o dar tas dalykas manau ir nuo temperamento priklauso, manau ekstravertai is esmes yra drasesni, intravertai drovesni...
o del tu kaulu ir ne kaulu tai manau cia skonio reikalas.. sakai nepazysti kam patinka liesi... as - viena is tu... man grazu... na bent jau visada taip budavo... ir mano vyras galima sakyti buvo dziusna, bet man tai buvo labai grazu.. Man pvz grazu vaikinai alia Mikas Dziageris.. man ta tokia tema... BUKIM VYRAIS... jmj... o ka reiskia bukim vyrais? tipo uzsiauginkim tarzaniskus kunus ir drasei eikime prie moters? ir tai viskas? brrrrrrrr neviliojantis vaizdas..
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 16:22 Nauja žinutė

Vlad
Vlad
Didmeistris
Joyce

Taip, visiems reikia prisižiūrėti save, mokintis bendrauti, būti drąsesniems, pasitikėti savimi, norėti geriausio, išdrįsti įgyvendinti norus ir t. t. Ne tik vyrams, bet ir moterims.

taip cia neimanoma nesutikti.
Kodėl vyrai bijo gražių moterų? Matyt, nepasitiki savo išore ir piniginės storiu (nors trikrai ne kiekviena graži norės būti išlaikytine). Kodėl bijo protingų (Vlad, sakyčiau tai irgi labai labai didelė baimė)? Matyt, abejoja savo intelektu ir nėra užtikrinti savo gebėjimais jai prilygti.

o labiausiai bijo graziu ir protingu... va mano sese visuomet juokesi is tokiu kurie susipazine su ja mane kad va jei grazi tai temokes pasakyti TAIP ir NE o kai ji kokiu protingu minciu pavarydavo tai sake zmones apstulbe budavo lyg koki kalbanti triusi pamatytuNesuprantu ir tu vyru kurie bijon protingu juk jei nesi koks daunas tai malonu tureti pazistama drauge ar zmona su kuria idomu pasisneketi padiskutuoti o ne tokia kuri nieko nezino viska pirma karta girdi ir mano kad Molotovo kokteilis tai vodka su melionais
Kodėl mano, kad bus "užimta"? Kai kurie vyrai mano, kad jei moterį kažkas "jama", tai ji tikriausiai neatsisakys būti "imama". Kvailas požiūris - lyg moterys pačios nesirinktų ar nenorėtų pabūti vienos. Manęs gana dažnai klausia, kodėl aš graži/simpatiška, bet vieniša. Toks idiotiškas klausimas, antras kvailiausias, po (svetimų žmonių) "tai kodėl be vyro, o suvaikeliu?"

Jo cia irgi kvailas poziuris...Juk normali moteris nesieks buti su bile kokiu vyru..taip grazi per diena gali penkis vyrus prisirinkti ir bendrauti bet jei jai jie netinka nepatinka tai ji lauks savo zmogaus...o kai kurie(na matyt tie kuriems susirasti partneri itin sunku) mano kad jei merginai kas pasiulo ka ji butinai ir sutinka ir kuon daugiau pasiulo tuo daugiau ir kas karta ji sutinka.

Termosas

As nedrisciau teigti kad jei merginai patinka sportiskas graziai sudetas vyras
Tai ji kvaila.greiciau atvirksciai. o kas reiskia islepinta?toji kuri salia saves
Nori tureti ne bile ka o patinkanti vyra kuris deramai su ja elgtusi?
Taip, isvaizda nera svarbiausias dalykas, bet mano manymu normaliai moteriai ne tas pats su kuo dulkintis(sorry uz riebu pasisakyma
Cituoti
Atsakyti
2008.05.07 16:23 Nauja žinutė

TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Jo, būkit vyrai:

- kalkit bapkes, nesvarbu kaip. Svarbu, kad daug. Gali eit statyt ką nors, griaut, plėšti vogti, žudyti. Svarbu rezultatas, nesvarbu kokiais būdais. Ir žiūrėkitės - 10 000 lt per mėn - dar ne lygis.

- sportuokit. Ir nesvaikint su bėgimais, dviračiais, plaukimais. Tikras vyras tik tas, kuris užsiima kultūrizmu ir kai kaklas už galvą didesnis. Bo jei esat su viščiuko kaklais, tai lo..ai esat.

- išsilavinimas - laiko švaistymas, kai turėsit pirmą - antrą limoną, tada galėsit pagalvot apie kokią nors profkę ar aukštesnę.

- bmw - būtinai. Koks gi vyras be BMW.

Cituoti
Atsakyti
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai