Santrauka: ir viskas bus gerai...
Tema sukurta: 2008.09.21 12:30
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2008.09.21 12:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
kaip ten buna ... niekaip nerandu merginos, nezinau ka daryt jau tiek laiko ir nieko, kam man daryt? - BUK SAVIMI! viskas bus gerai.

girdeta situacija? dabar tegul man kasnors paaiskina kodel nereikia nieko keist zmogus vistik netikes yra ?

tarkim jis neturi nieko pasiulyt, is prigimties yra tingus ir letas, neranda su zmonem bendros kalbos ir atrodo kaip is siknos istrauktas (visi mes is panasios vietos bet ne visai... ). tarkim tas zmogus turi aukstus reikalavimus, ir jam patinka zmones kurie save prisiziuri pagal idealus kurie savaime nesielgia kaip tas zmogus is prigimties elgtusi, bet jis pats laikosi to patarimo ir nezaidzia zaidimu. tarkim cia ne apie mane (ne rimtai...)

taigi buk savim... savaime suprantama kad mamos nupenetas, skaisciu akiu berniukas nesugebes vaidint pikto, tevo skirausto ir draugu pripazinimo reikalaujancio agresija pulsuojancio bmw vairuotojo isirezusio i medi vaziavusio ant 15 mieste... su bobute ant kapoto... kuriai per stebukla neiskrito protezai... bet kodel taip paplitus mintis but savimi, zmogus pats sau kartais tesiog neturi tokio kiek reikalavimu ir poreikiu kaip kad reikia jog sudarytum vaizda apie save kitiems. nevertink kito pagal isvaizda, ziurek i jo poelgsiu... ar kam sove i galva kiek laiko trunka kad zmogu gerai pazintum??? per pirmus kelis menesius tikrai susidaro tik is vaizdo ir zodziu sudarytas vaizdas, todel as sakau nebuk savimi, buk tuom kuo nori buti, buk tuom kuo nori kad tave matytu, BUK bet ne apsimesk kad esi!!!

dabar pirmyn prie veidrodzio ir paziurek kaip tu atrodai! isivaizduok kad matai save prima karta. va taip tave isivaizduos zmogus kokia savaite laiko, paskui pamazu is zodziu paaiskes jam koks tavo budas o is veiksmu kas tu esi! laikas veikt! laikas ir man eit nuo kompiuterio ir pasidaryt valgyt! atsibodo koncervai! noriu valgio!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 12:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palaima
palaima
Patyręs
Isnesk sikna is namu,ir rezultatai bus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
TmS, Tau barakinė psichozė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aspide
aspide
Meistras
Ar su lašiniu tirpimu nepradejo smegenys tirpt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


S1egHard
S1egHard
Pažengęs
TmS rašė:

kaip ten buna ... niekaip nerandu merginos, nezinau ka daryt jau tiek laiko ir nieko, kam man daryt? - BUK SAVIMI! viskas bus gerai.



girdeta situacija? dabar tegul man kasnors paaiskina kodel nereikia nieko keist zmogus vistik netikes yra ?



tarkim jis neturi nieko pasiulyt, is prigimties yra tingus ir letas, neranda su zmonem bendros kalbos ir atrodo kaip is siknos istrauktas (visi mes is panasios vietos bet ne visai... ). tarkim tas zmogus turi aukstus reikalavimus, ir jam patinka zmones kurie save prisiziuri pagal idealus kurie savaime nesielgia kaip tas zmogus is prigimties elgtusi, bet jis pats laikosi to patarimo ir nezaidzia zaidimu. tarkim cia ne apie mane (ne rimtai...)



taigi buk savim... savaime suprantama kad mamos nupenetas, skaisciu akiu berniukas nesugebes vaidint pikto, tevo skirausto ir draugu pripazinimo reikalaujancio agresija pulsuojancio bmw vairuotojo isirezusio i medi vaziavusio ant 15 mieste... su bobute ant kapoto... kuriai per stebukla neiskrito protezai... bet kodel taip paplitus mintis but savimi, zmogus pats sau kartais tesiog neturi tokio kiek reikalavimu ir poreikiu kaip kad reikia jog sudarytum vaizda apie save kitiems. nevertink kito pagal isvaizda, ziurek i jo poelgsiu... ar kam sove i galva kiek laiko trunka kad zmogu gerai pazintum??? per pirmus kelis menesius tikrai susidaro tik is vaizdo ir zodziu sudarytas vaizdas, todel as sakau nebuk savimi, buk tuom kuo nori buti, buk tuom kuo nori kad tave matytu, BUK bet ne apsimesk kad esi!!!



dabar pirmyn prie veidrodzio ir paziurek kaip tu atrodai! isivaizduok kad matai save prima karta. va taip tave isivaizduos zmogus kokia savaite laiko, paskui pamazu is zodziu paaiskes jam koks tavo budas o is veiksmu kas tu esi! laikas veikt! laikas ir man eit nuo kompiuterio ir pasidaryt valgyt! atsibodo koncervai! noriu valgio!


Rimtą prikola čia susikėlei Esme ta, kad vaidyba lieka vaidybas, kažkada išsiduosi Dėl to vagys ir sukčiai gyvena vieni
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 16:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meiiby
meiiby
Patyręs
Idomus rasinelis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 16:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Jaaa.. ir ne visiems pakanka to pirminio įspūdžio, kad "įsileisti" žmogų..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 16:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Ignored rašė:

TmS, Tau barakinė psichozė


Sheila, griebk kokį okolą, eisim gydyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
as vaikystej perdauk multiku ziurejau ... neleidzia niekas sneket nesamoniu kitose temose tai tenka savo susikurt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 17:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimingesnė
Laimingesnė
Patyręs
Tms, būk savimi, bet, jei nori susipažinti, tai reikia ir merginas mylėti...O kai myli, tai domiesi jomis, kas patinka,kas ne...Svarbiausia nebijoti rizikuoti: užkalbinti ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 17:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SkalbiniuVagis
SkalbiniuVagis
Meistras
keisti savyje reikia jei esi degradavęs alkoholikas , narkomanas ar kita visuomenės šiukšlė, o merginos ieškojimui, kad ir kokios norėtum užtenka tik noro (didelio noro) ir daug paieškų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
uzkabint lengva... palaikyt pokalbi, cia jau beda gerai einu valgyt mamos valgio! gera diena siande
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 17:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Gal kas galit trumpai paaiškint temos esmę nes aš jos nesupratau..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 17:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
tu mano temoi ieskai esmes? mazdauk tokia kad vaidina kazkiek visi, bet ne visada tai yra apsimetinejimas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimingesnė
Laimingesnė
Patyręs
Palaikyti pokalbį..hm..o kam jį laikyti? Kalbėkis, apie save pasakok, klausk apie ją..žodžiu, stenkis, kad pačiam patiktų Kitiems tai būna kaip hobis..pasišnekėti.Aišku, kad ne su kiekviena rasi bendrą kalbą, bet atsiras tokių, kurioms patiksi...bus tokių, kurioms nepatiksi..O kaip atsirinkti , jei nebūsi savimi ir nepakalbinsi kuo daugiau merginų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 17:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Laimingesnė rašė:

Palaikyti pokalbį..hm..o kam jį laikyti? Kalbėkis, apie save pasakok, klausk apie ją..žodžiu, stenkis, kad pačiam patiktų Kitiems tai būna kaip hobis..pasišnekėti.Aišku, kad ne su kiekviena rasi bendrą kalbą, bet atsiras tokių, kurioms patiksi...bus tokių, kurioms nepatiksi..O kaip atsirinkti , jei nebūsi savimi ir nepakalbinsi kuo daugiau merginų?


linksmiausia buna kai nepatinki visapusiskai - isvaizda, charakteriu, mintim ir tabu neturejimu, tada kuo labiau nepatinkancias temas paimi ir jomis vulgariai juokauji

ta pasakok apie save vieta tenka labai stengtis ribot, bet nervina kad kaip paklausi apie ja ir sako: "ka zinau, lyg ir nieko..." ir tyli... tada nei paziam ka sakyt nes gausi velniu kad perdauk pezi, nei apie ja klausinet nes nieko nesako kad but politiskai teisingu, priekabieji galit cituot "taip yra ne su visom merginom, bet pasitaiko isimciu kai siti ivikiai atitinka tikrove, tai galima vadint charakterio ar zmogaus ipatybiu krastutinumais"...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 17:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimingesnė
Laimingesnė
Patyręs
TmS rašė:

Laimingesnė rašė:



Palaikyti pokalbį..hm..o kam jį laikyti? Kalbėkis, apie save pasakok, klausk apie ją..žodžiu, stenkis, kad pačiam patiktų Kitiems tai būna kaip hobis..pasišnekėti.Aišku, kad ne su kiekviena rasi bendrą kalbą, bet atsiras tokių, kurioms patiksi...bus tokių, kurioms nepatiksi..O kaip atsirinkti , jei nebūsi savimi ir nepakalbinsi kuo daugiau merginų?




linksmiausia buna kai nepatinki visapusiskai - isvaizda, charakteriu, mintim ir tabu neturejimu, tada kuo labiau nepatinkancias temas paimi ir jomis vulgariai juokauji [IMG][/IMG]]



ta pasakok apie save vieta tenka labai stengtis ribot, bet nervina kad kaip paklausi apie ja ir sako: "ka zinau, lyg ir nieko..." ir tyli... tada nei paziam ka sakyt nes gausi velniu kad perdauk pezi, nei apie ja klausinet nes nieko nesako [IMG]i/expressions/face-icon-small-happy.gif"> kad but politiskai teisingu, priekabieji galit cituot "taip yra ne su visom merginom, bet pasitaiko isimciu kai siti ivikiai atitinka tikrove, tai galima vadint charakterio ar zmogaus ipatybiu krastutinumais"...


Kažkaip tai matau, kad tu save linkęs smerkti, jei kokiai merginai nepatinki ar nesiriša pokalbis?
O kaip tau atrodo, kokios tavo charakterio savybės merginoms patiktų? Reikėtų save pamilti ir nepykti, jei kokiai merginai su savo pokalbiais ir nepatiksi. Juk negali patikti absoliučiai visoms...Tuomet atsipalaiduok, kad pokalbis bus nelabai įdomus ir pasiūlyk geriau kur nors nueiti ar, kad su simpatiška drauge supažindintų? )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 17:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aspide
aspide
Meistras
TmS su tavo jumoro jausmu ,mokejimu ir bedoje matyti šviesias spalvas,netikiu kad tu nerastum bendros kalbos .Nušauk mane ,bet netikiu,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
kaip man patinka kai mane giria tik nesustokit as tuo momentu busiu droviai paraudes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.21 18:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
buldozke rašė:

TmS su tavo jumoro jausmu ,mokejimu ir bedoje matyti šviesias spalvas,netikiu kad tu nerastum bendros kalbos .Nušauk mane ,bet netikiu,


Aga, ir man, kaip tai nepanašu, kad šis vaikinas nerastų bendros kalbos su patinkančia mergina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai