Santrauka: Kaip reikia bučiuotis?
Tema sukurta: 2007.12.02 21:40
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2007.12.02 21:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kittycat
kittycat
Naujokas
Ei. Padėkit susigaudyt. Prašau. Tiesiog, nors man jau 16 metų, bet aš pirmą kartą pasibučiavau su vaikinu. Ir man klaikiai nepatiko. Jis taip inirtingai grūdo savo liežuvį man į burną, jog ir dabar tai prisiminus darosi šlykštu. Aišku, jis nežinojo, jog bučiuoja mane pirmasis (dabar tai gailiuosi, jog nepasakiau. Gal viskas būtų kitaip. Gal to daryt net nereikėjo, juk visuomet svajodavau apie pirmąjį bučinį su tikrai man labai artimu žmogumi. O aš juk žinojau, kad jis ne toks. Bet, yra kaip yra). Mes net nedraugaujame. Tiesiog buvo antrasis mūsų susitikimas. Hmz. Po šio įvykio supratau, jog visiškai nemoku bučiuotis. Tai, norėčiau, jog jūs man pagelbėtumėte šiuo klausimu. Jaučiuosi visiškai sutrikusi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.02 21:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
tai dar nereikia kad nemoki buciuotis.tiesiog vaikinas per daug "niciatyvos" rode, del to tas primasis blynas tapo prisvilusiu,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.02 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kerol
Kerol
Meistras
Kaip tau pagelbėt? Mes bučiuotis gi neišmokysim.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.02 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: kittycat

Ei. Padėkit susigaudyt. Prašau. Tiesiog, nors man jau 16 metų, bet aš pirmą kartą pasibučiavau su vaikinu. Ir man klaikiai nepatiko. Jis taip inirtingai grūdo savo liežuvį man į burną, jog ir dabar tai prisiminus darosi šlykštu. Aišku, jis nežinojo, jog bučiuoja mane pirmasis (dabar tai gailiuosi, jog nepasakiau. Gal viskas būtų kitaip. Gal to daryt net nereikėjo, juk visuomet svajodavau apie pirmąjį bučinį su tikrai man labai artimu žmogumi. O aš juk žinojau, kad jis ne toks. Bet, yra kaip yra). Mes net nedraugaujame. Tiesiog buvo antrasis mūsų susitikimas. Hmz. Po šio įvykio supratau, jog visiškai nemoku bučiuotis. Tai, norėčiau, jog jūs man pagelbėtumėte šiuo klausimu. Jaučiuosi visiškai sutrikusi.


Pirma, kur paryškinau, tau ne "net" 16, o tik 16 metų.

Antra, nereik klaust kaip reik bučiuotis, kai bus tinkamas, supratingas žmogus šalia, suprasti intuityviai. Viskas gausis be jokių pamokų. Tik neskubėk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.02 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Siaurine
Siaurine
Naujokas
mano drauge 22eju metuku pasibuciavo ir nieko nuo to neatsitiko - berniukas pasitaike su tikrai rimtais ketinimais jos atzvilgiu ir po truputi "ismoke" ja buciuotis, tad manau tu tikrai nei ji greiciau ismoksi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.02 22:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Na nežinau, ar čia reikia "mokyti" kažkaip jau labai. Turėjau aš mokinę, tikrai ne iš pačių gabiausių tame reikale, bet vis tiek pakako vieno kito patarimo ir viskas. Teoriškai žino beveik visi, kam per 10-14 metų, o praktiškai tereikia papildyti primenant, kad nereik skubėt grūst liežuvio, truputį paerzint lengvais gryžtelėjimas lūpom ir pan.

Svarbiausia - supratingas vyrukas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.02 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
kittycat, na ir kas? viskam savo laikas... :]

fifachka, galiu siek tiek pakomentuot tavo parasa? Tiksliau zodzius "Nekenciu MTV!" - tau neatrodo, kad tokiu savo parasu tu kaip tik darai kanalui reklama? ;] Zinok, as tam kanalui nieko nejauciu - as jo tiesiog neziuriu, ir jau daug metu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.03 13:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AgainstMe
AgainstMe
Pažengęs
nustebino toks reikalas..tikrai nenoredamas izeisti pasakysiu- lb nustebau, kad gali pirmasis bucinys buti 16, dazniausiai tj metai prarasti nekaltybe...as asmeniskai budamas 16 sutikes panele, kuri nemoka buciuotis absoliuciai ar jai netgi shlykshtu tai daryti..begciau nuo jos kuo toliau.. nes tikrai ne tie metai, kad vargti kazkokiose platoniskose nesamonese. Atleiskit uz toki ciniska atviruma. Aishku nesakau, kad reiketu stacia galva nerti i visokius santykius ir pan.
Galbut turi koki tikrai artima gera drauga, vyriskos lyties zinoma, kuriuo gali pasitiketi..paprasyk jo pagalbos..klausimas aishku keistas, bet is knygu ar forumieciu to neismoksi...arba jau kad ir drauge...o jei buvo slykstu- tiesiog zmogus ne tas, jis taves netraukia, kai trauks slykstu nebus- bus gera. Bet paskui kai tas zmogus bus tinkamas- jis pabegs, nes pamatys koks vargas su tavimi laukia. O gal is viso tau apie tai galvoti dar netgi per anksti...veluoji..na bet tj gal ir nera blogai..net nezinau...jei tau butu 25 tj taptum kaip nekalta geisha- lb vertinga, bet cia per daug dar laiko...Morales salininkai mane isvadins lb dideliu blogieciu, bet esu hedonistisku paziuru ir manau, kad gyvename tik viena karta...jaunystej reikia megautis malonumais, aisku protingai ir atsakingai, bet ta daryti butina, nes praradineji gyvenima...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.03 13:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
AgainstMe, jaunyste- kvailyste
nemanau,akd kazkas nenormalaus yra.,kad 16mete dar tik buciuotis pradeda. gal ji drovi,gal nebuvo geros progos,gal dar kazkas.. nereikia but per smarkiai kritisku. o platoniskose nesamonese vargt nereikia manau nuo kokiu 18-20 ,pagal situacija. anksciau pabendraves bent platoniskai,gal labiau vertint mokesi,ka turi..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.03 13:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
16-a - laikas prarast nekaltybę... Man asmeniškai šlykštu, kai nekaltybė siejama
su metais, o ne su smegenų veikimu ar jausmais.
Nėra amžiaus nekaltybei prarasti ar bučiuotis pradėti. Yra tik tinkamas ar netinkamas laikas.
Vienam tas laikas gali būti 16-os, kitam - 25-erių, ar neateiti niekada.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.03 13:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Jei taip nerimauji,paskaityk literaturos apie tai,net kvnyga paaugliam yra "Laiziako menas"...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.03 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
Man skaityt, ar temos autorei?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.03 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
As einu paskaityti Sviestis reikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.03 14:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Nu jo... Po tokių skaitymų ir nusišvieti į ne tą pusę galima... Vien iš pavadinimo aišku.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.03 17:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kittycat
kittycat
Naujokas
Ačiū visiems už norą padėti. Gerų draugų (vyriškosios lyties) turiu, bet į juos pagalbos nesikreipsiu. Atrodytų apsurdiškai. Kita vertus, tikriausiai toks klausimas čia atrodo dar kvailiau, bet tiesiog parašiau dėl to, jog norėjau kažkam tai išsipasakoti apie tokį nevykusį pirmąjį bučinį, sulaukti apie tai komentarų, patarimų ir panašiai. Knygą gal kada ir paskaitysiu. Vis dėlto, gal ir nėra taip blogai, kaip maniau: tas berniukas nuo manęs nuo manęs nenorėjo pabėgti, gal jis priešingos nei Tu, AgainstMe, mąstysenos arba gal man visai gerai ir pavyko, tačiau, kaip bebūtų, man tas bučinys nepatiko. Tikrai pritariu nuomonei, jog jis ne tas žmogus. Pati tai jaučiu. Tad santykius su juo, galim sakyt, jau nutraukiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.03 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
kittycat, kai bus tinkamas zmogus - bucinys bus kaip medus

Neskubek su sitais reikalais Pajausi kada laikas, patikek manim. Visos tos snekos apie tai, kad geda buti nepatyrusiam - tiesiog provokacijos siekiant savanaudisku tikslu.
As pvz. netgi didziuojuos, kad neskubejau Mano pirmas tikras bucinys buvo 19 metu Ir man buvo nusispjaut i kitu paistalus - as padariau tai kada norejau ir su kuo norejau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.03 17:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
O, mat kaip, mano, beja irgi Neskubėjau, bet sulaukęs kaip pasibučiavau, tai kaip reikalas

Aha, seksualiniai dalykai opi tema paaugliams. Vienais atvejai tai "kietumo" atributas, kitu - šantažo priemonė. Tačiau abiem atvejais tai absurdas, kuriam nereik pasiduot, ir viska daryt, kada pačiai/pačiam atrodo laikas, o ne kada kiti sako, kad laikas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.03 17:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Originally posted by: TempusVernum
O, mat kaip, mano, beja irgi Neskubėjau, bet sulaukęs kaip pasibučiavau, tai kaip reikalas

Aha, seksualiniai dalykai opi tema paaugliams. Vienais atvejai tai "kietumo" atributas, kitu - šantažo priemonė. Tačiau abiem atvejais tai absurdas, kuriam nereik pasiduot, ir viska daryt, kada pačiai/pačiam atrodo laikas, o ne kada kiti sako, kad laikas.


Na, as irgi kaip reikalas - mano buciniai baigesi nekaltybes praradimu po keliu valandu nuo to momento

O del paaugliu tai sutinku - jaunimas mato viska tik is pavirsiaus ir tuo tik pakenkia sau. Nes vis tik tam reikia ir ziniu. O ju nera. Ziniasklaida perduoda iskreipta vaizda, tevai "nepatogiu" temu vengia, o to pasekmes - pazeista psichika. Nes dauguma puola tai daryti nesulauke tinkamo amziaus, net ivertinus tai, kad siais laikais del akceleracijos yra brestama greiciau.

Jauni zmones patys save nuskriaudzia, ignoruodami posaki "neskubek ir busi pirmas"...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.03 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kutis
Kutis
Didmeistris
as pasibuciavau budamas 5 metu na ten buvo toks tipo cmok i lupas o rimtai pasibuciavau 20 metu, nepazistam mergina kuri kalbejo angliskai, o as angliskai ni bum bum vot mano tokie nuotykiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.03 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


blackdiamond
blackdiamond
Patyręs
na is tiesu, buvo nedaug vaikinu su kuriais gera buciuotis. Manyciau tau nereiktu labai nerimauti, nes greiciausiai buciuotis nemokejo jis pats. Man asmeniskai visiskai nepatinka kai vaikinas sugruda liezuvi i gerkle. Buciniai turi buti svelnus, erotiski ir jausmingi, kai pamirsti kas aplink dedas... ir tam visiskai nebutina sugrusti vienas kitam liezuvius iki vemimo svarbiausia - atsipalaiduok. pasakyk tiesiai sviesiai vaikinui, kad tau nepatinka, kai jis skuba, kad megsti svelnuma ir t.t. pradek nuo svelniu buciniu, palengva pereik prie zaidimo liezuviais. Cia nera ko mokytis... svarbiausia nebuk isitempusi viskas bus ok
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai