Tema sukurta: 2013.06.24 13:39
2013.06.24 13:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kitte
kitte
Pradedantysis
Klausiu visu kurie nesiojja arba NESIOJO breketus(kabes). Neklausiu apie ju kainu ir pan. tik noriu pasiteirauti ypac tu kurie jas nusieme galbut nesenai: esu macius ir girdejus, kad po breketu ant dantu lieka tarsi demeles... Tai visu pirma:tos demeles nuo kliju ar nuo ko? Ir po kiek laiko tos demeles nuo dantu nusivalo? Po menesio ar po maziau? Labai reikia atsakymu:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.24 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
Breketai ne su klijais klijuojami. Reikia dar griezsciau laikytis burnos higienos neliks demiu, dar labiau nei pries breketus.Reikia isvalyti ir tarpukus tarp breketu su sepetuku specialiu.
O po gydymo apatiniai dantys sutvirtinami tokia viela is vidines puses.Visam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.26 19:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marlin
Marlin
Meistras
Pati nešiojau breketus, maždaug 2 su pusę metų. Kažkur prieš 3-4metus. Na asmeniškai man neliko jokių dėmelių. Nes laikiausi griežtos burnos higienos. Ir šiaip po to, kai nuima breketus nuo dantų nuvalo visas apnašas, ir jeigu toliau laikaisi griežtos burnos higienos dantys atrodo lyg išbalinti.
O iš kur, Panelexx, ištraukei tokią nesąmonę apie vielą iš vidinės pusės? Ir dar visam? Šiaip, na bent jau man reikėjo pirmus metus po breketų nuimimo dėtis naktims plokštelę, kad išlaikytų gražią formą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.26 19:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
Na kitiems uzdeda is vidines puses.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.03 12:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Abisala
Abisala
Pradedantysis
Tai čia kalba turbūt apie vidinius Invisible breketus eina. Ooo, norėčiau tokių. Dantys tiesėja, o nesimato nieko. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.01 13:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agbeta
Agbeta
Didmeistris
Abisala rašė:

Tai čia kalba turbūt apie vidinius Invisible breketus eina. Ooo, norėčiau tokių. Dantys tiesėja, o nesimato nieko. :)


Ir susidraskai liežuvį :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.08 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rugiliukas27
Rugiliukas27
Pradedantysis
Abisala rašė:

Tai čia kalba turbūt apie vidinius Invisible breketus eina. Ooo, norėčiau tokių. Dantys tiesėja, o nesimato nieko. :)


Man tikriausiai reiks dėtis breketus... Kaip noriu tokių... :) Bet kainos beviltiškai didelės... :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.19 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kolokris
kolokris
Naujokas
Man asmeniškai nieko neliko, dar pasidariau burnos higienos procedūra ir esu labai patenkinta. Tik gaila, kad kai aš dėjausi nebuvo galimybės dėtis skaidrių-permatomų breketų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai