Tema sukurta: 2011.04.05 16:03
1 2 3 Toliau Paskutinis
2011.04.05 16:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Waterlil
Waterlil
Pradedantysis
Sveiki,turiu toki klausima.Bendrauju su vaikinu,bendraujam lb graziai,jis su manimi elgiasi kaip su savo mergina,neseniai jis man pasiule susitikti,tuo metu kai siule jis buvo mano rajone,jam pasakiau,kad susitikti nepavyks,nes as uzsiemus,tiesiog tuo metu tikrai negalejau,po keliu dienu as jam pasiuliau,jis man pasake,kad nemato reikalo tiktis,nes jis po keliu menesiu isvyks i užsieni visam laikui,tai jis man ir ankščiau yra sakęs,labai ant jo užpykau,nes kai jis man siule tiktis apie užsieni net nekalbejo jis tiesiog dave uzuomina,kad ir ateityje bendrausime na o kai as pasiuliau tai jis iskart pradejo kalbeti apie užsieni.Nesuprantu kodel jis taip daro?Kaip jus vertinate sia situacija?
Dekui uz komentarus ir patarimus,laukiu tik kulturingu ir i tema komentaru.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Tada, kai siūlė, tikriausiai neturėjo ką veikti... Arba įsižeidė, kad atsisakei.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 16:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Waterlil
Waterlil
Pradedantysis
Bet kodel jis isizeide jei as jam pasakiau,kad negaliu susitikti,uzsiemusi,gi ne todel,kad nenoreciau.....
Dar kai jo klausiau ar supykai tai pasake,kad ne,kad suprato mane,bet dabar ziuriu kad viskas apsiverte aukstyn kojomis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Gal kritai į akį ir nenori prisirišt per daug, po to skaudu bus išvykt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 17:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Netobula
Netobula
Patyręs
Na nezinau kuo tu ten buvai uzsiemus , bet jeigu butum labai norejus manau veikla butu buve galima atideti Praleidai savo proga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 17:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Waterlil
Waterlil
Pradedantysis
Netobula-ar tu eitum susitikti su vaikinu jei tau reiktu ruosti namu darbus,butum 12toje klaseje,tau butu egzaminai ant nosies,butum su neplauta galva,su pizama,kai jis jau mano rajone o tau reiktu susiruost maziausiai valandos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 17:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Tikras vyras.. ;D čia iš kažkokios demo -> Tikra moteris niekada neduoda pirmą kartą, o tikras vyras antrą kart nesiūlo aišku juokais čia, visi skirtingi..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Waterlil, tai reikėjo atidėt po 1-2h, jei jis galės taip bent jau iš mandagumo, jei jam nebetiktų, tai maždaug "ne tavo problemos" O daba čia kas per pasiteisinimai namų darbai, 12kl Juokai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
man pvz nepriimtini visokie tokie "davai, man dega, galiu susitikt ir susitinkam, nes daugiau nesiūlysiu ir tu man nesiūlyk, nes vaidinsiu įsižeidusį", kažkokie visiški egoistai, manantys, kad kiti negali būti užsiėmę, turėti reikalų, negalėti mesti visko ir bėgti susitikti. mandagus žmogus bent iš vakaro pasiūlytų susitikt.. ar bent neįsižeistų, kad negali susitikt siūlomuoju metu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 17:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Temos autorei - gal neturi ka veikti tik galvoti KODEL CIA TAS VAIKINAS TADA PASIULE, O DAUGIAU NEBESIULO? Nepatinki jam ir tiek, matyt geresniu uz tave turi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 17:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Na, aš tai pabūsiu nekultūringa, nes man labai juokinga, kai nesimatę žmonės jau atseit kokia tai poros forma gaunasi... Kam jaudintis dėl žmonių, su kuriais nieko sukurto nėra? Nemanau, kad čia įsižeidimas, paprasčiausiai žmonės su tais, su kuriais niekas nesieja, elgiasi gana atmestinai, paviršutiniškai - tai normalu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 17:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GerąDarys
GerąDarys
Pažengęs
Norėjo Tavę pabyrbint tą dieną, neišėjo, tai ir išvažiuoja į užsienį. Durnos tos moterys, bl*t. Kaip dar Jūs kambaryje nepasiklystat ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 18:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diliara
Diliara
Patyręs
Waterlil rašė:

Netobula-ar tu eitum susitikti su vaikinu jei tau reiktu ruosti namu darbus,butum 12toje klaseje,tau butu egzaminai ant nosies,butum su neplauta galva,su pizama,kai jis jau mano rajone o tau reiktu susiruost maziausiai valandos.


Per valanda laiko manau spetum is pizamos persivilkt i kitus rubus, o plaukus tai kad ir i kuoduka galima susukt, ar kazka, jei trumpi, spetum ir issiplaut. Dar nuo vaikino priklauso, pas viena ir per 15, jei ne per 5 min susisukciau, o pas kita ir per metus nesusiruosciau (kuris svarbesnis turbut aisku). Beto jis neprase praleist visa gyvenima su juo, o tik kury laika, kelias min, pusvalandy, valandike ar panasiai. Nu bet, yra kaip yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 18:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


whocares
whocares
Meistras
sikart is dalies pritarsiu vladui, del to,kad visgi turi sakei ka veikt, o beprasmiska mastyt apie kazkoki interneti draugeli ir nervuotis del jusu neegzistuojanciu santykiu.isvyksta tai isvyksta,nk nepadarysi,pagalvosi apie tai po egzaminu. sekmes ruosiantis

o del tu eiliniu vlado kazkas turi kazkokiu geresniu,nei zinai kokia ji ar kokia kita mergina apie kurias non stop rasineji, tai nesuprantu koks tavo tikslas, nebent numust panu savigarba,kad kaliniai imtu rupet ;]] turi matyt kazkokia savanoriska programa "surask kaliniui zmona"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 18:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
whocares rašė:
o del tu eiliniu vlado kazkas turi kazkokiu geresniu,nei zinai kokia ji ar kokia kita mergina apie kurias non stop rasineji, tai nesuprantu koks tavo tikslas, nebent numust panu savigarba,kad kaliniai imtu rupet ;]] turi matyt kazkokia savanoriska programa "surask kaliniui zmona"


:DDDD Ar jis gali numušti savigarbą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 18:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Waterlil
Waterlil
Pradedantysis
GerąDarys-gerai,kad tu nedurnas,as taves varyti neprasiau,jei nepatinka tai kokio velnio cia savo nosi kisi?
Dekui uz nuomones.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Unnoticed
Unnoticed
Pradedantysis
sitas forumiukas tasko.siaip,kai paklausei ar nepyksta ir atsake jog ne,tai nereiskia jog nepyksta tesiog parase trumpiausia atsakyma del kurio nereiketu aiskintis :> anksciau ar veliau atsileis su visais taip buna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 20:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Diliara rašė:

Waterlil rašė:



Netobula-ar tu eitum susitikti su vaikinu jei tau reiktu ruosti namu darbus,butum 12toje klaseje,tau butu egzaminai ant nosies,butum su neplauta galva,su pizama,kai jis jau mano rajone o tau reiktu susiruost maziausiai valandos.




Per valanda laiko manau spetum is pizamos persivilkt i kitus rubus, o plaukus tai kad ir i kuoduka galima susukt, ar kazka, jei trumpi, spetum ir issiplaut. Dar nuo vaikino priklauso, pas viena ir per 15, jei ne per 5 min susisukciau, o pas kita ir per metus nesusiruosciau (kuris svarbesnis turbut aisku). Beto jis neprase praleist visa gyvenima su juo, o tik kury laika, kelias min, pusvalandy, valandike ar panasiai. Nu bet, yra kaip yra


speti tai viska galima bet o KAM? jei vaikinui mergina rupi jis atsizvelgs i jos norus i jos planus supras kad ji turi savo uzsiemimu ir planu o ne vien tik sedi ant lovos ir laukia jo skambucio kad lekti iskart pas ji
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
whocares rašė:

sikart is dalies pritarsiu vladui, del to,kad visgi turi sakei ka veikt, o beprasmiska mastyt apie kazkoki interneti draugeli ir nervuotis del jusu neegzistuojanciu santykiu.isvyksta tai isvyksta,nk nepadarysi,pagalvosi apie tai po egzaminu. sekmes ruosiantis



o del tu eiliniu vlado kazkas turi kazkokiu geresniu,nei zinai kokia ji ar kokia kita mergina apie kurias non stop rasineji, tai nesuprantu koks tavo tikslas, nebent numust panu savigarba,kad kaliniai imtu rupet ;]] turi matyt kazkokia savanoriska programa "surask kaliniui zmona"


Jei siai merginai nera ka veikti vieninteli kazkoki neaisku draugeli turi kuris kazkada pakviete susitikti ir ji dar metus apie tai tik tegalvos...tai galima daryti isvada kad si mergina nera populiari vyru tarpe, butu kitaip tai pati del tokio vaikino nesiparintu, po dienos kitos net jo vardo neprisimintu o ne forume temas kurtu kaip cia ji suprasti ir sugrazint
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 20:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
GerąDarys rašė:
Kaip dar Jūs kambaryje nepasiklystat ?


++ :D

Oj negaliu :D kas kiek laiko apsilankau forume ir vis pasijuokiu :D
bet klausimas tai geras.. pafilosofuot galima :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai