Tema sukurta: 2010.12.30 15:10
2010.12.30 15:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mastantis
Mastantis
Naujokas
Sveiki visi,susiduriau su tokia problema, na nezinau tai problema ar ne cia jums spresti, esme kad man yra 16metu, sportuoju,negeriu nerukau, bet pagrindinis draugu susitikimas ar seip isejimas i kiema dazniausiai baigiasi alum ir panasiai,as nezinau kas man yra bet as tiesiog gerti nenoriu, ir del to nebesinori eiti i koridoriu ar lauka, nes draugams virs 19,20 ir man tiesiog neidomu ten sedeti ir ziureti kaip jie ten ruko arba geria, ir taip susismastau sedziu namuose prie pc, diena is dienos, ir nezinau ka daryti, jauciuosi lyg draugu netureciau delto! gal turit ka patarti? nes tikrai esu pasimetes.. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.30 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Trinamanketa
Trinamanketa
Meistras
Mastantis rašė:

Sveiki visi,susiduriau su tokia problema, na nezinau tai problema ar ne cia jums spresti, esme kad man yra 16metu, sportuoju,negeriu nerukau, bet pagrindinis draugu susitikimas ar seip isejimas i kiema dazniausiai baigiasi alum ir panasiai,as nezinau kas man yra bet as tiesiog gerti nenoriu, ir del to nebesinori eiti i koridoriu ar lauka, nes draugams virs 19,20 ir man tiesiog neidomu ten sedeti ir ziureti kaip jie ten ruko arba geria, ir taip susismastau sedziu namuose prie pc, diena is dienos, ir nezinau ka daryti, jauciuosi lyg draugu netureciau delto! gal turit ka patarti? nes tikrai esu pasimetes..


Tai pasimetęs ne tu - Jie. Kad sėdi ir nieko neveikia, degraduoja tik lauke.
Tu užsiimk kitos veiklos, atrask mėgstamų hobių, ten sutiksi bendraminčių ir žmonių kurie mėgs tą - ką mėgsti tu. Kiekvienas gali geri ir rūkyti + šūdą malti.
Bet ne kiekvienas turi valios negert, nerūkyt ir sportuoti, užsiimti hobiais ir pan.
Realizuok save, išnaudok galimybes savo. Nedegraduok kartu su pilka durna mase.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.30 15:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mastantis
Mastantis
Naujokas
nu tame ir esme as ir taip galvojau, bet sunku sportuoju as ten draugu nelabai normaliu irgi yra ir nenoriu as su jais sueiti, o kas is mano aplinkos kaip ir sakiau jau su metais ir jiems tas tik ir rupi kokia zolyke ipust, net issimazinau nesvest nauju, bes buvo numatytas 50snukiu susirinkimas tai nenorejau as ten veltis nes aisku kas bus mustynes arba nusigerimas, arteja vasara nezinau ka reiks daryti juk prie pc nesedesi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.30 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


minde78
minde78
Pradedantysis
tu jau nuo kompo darais priklausomas-prarandi rysi su realybe.
yra daug veiklos kur nebutina gert ar pust. Pana susirask ar ka?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.31 02:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Mastantis rašė:

Sveiki visi,susiduriau su tokia problema, na nezinau tai problema ar ne cia jums spresti, esme kad man yra 16metu, sportuoju,negeriu nerukau, bet pagrindinis draugu susitikimas ar seip isejimas i kiema dazniausiai baigiasi alum ir panasiai,as nezinau kas man yra bet as tiesiog gerti nenoriu, ir del to nebesinori eiti i koridoriu ar lauka, nes draugams virs 19,20 ir man tiesiog neidomu ten sedeti ir ziureti kaip jie ten ruko arba geria, ir taip susismastau sedziu namuose prie pc, diena is dienos, ir nezinau ka daryti, jauciuosi lyg draugu netureciau delto! gal turit ka patarti? nes tikrai esu pasimetes.. :)


susirask negeriančių ir nerūkančių,o jei nenori - tada teks prisitaikyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.31 04:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
tai gi ir "paprikolina" ir pašneka vyriškoj kompanijoj, kam patinka lai geria, kam patinka lai rūko.. Ir pas mane tokių yra, atrodo ką čia aš, nors ir pats alučio mėgėjas, tai kažkaip sueina, bet nežinau nėr taip kad viskas su jumis niekur, nes aš nerūkau ir negeriu.
Arba va kaip kažkas rašo "susirask paną" Galėsit nerūkyt ir negert, tada ir prasidės išmonė "ką veikt"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.31 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
:D gerai patare - panele pabandyk susirast :D :D
Galiu garantuot kad pasaulis prazys paciom niuriausiom spalvom, ir tokiais bespridielais kokiu net nemanei esaaa :D :D :D
Vienok gal ir gerai. veikt ka turesi.
Ale geriau gal tu tiesiog, zubrink ka mokykloj tau te liepia, ir ziurek kad egzus padoriai islaikytum, ir neatsidurtum profkej. Nes ten tikrai DEGRADAI, pradedant personalu ir baigiant liaudim.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.06 13:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paslaptele
paslaptele
Patyręs
Mastantis rašė:

Sveiki visi,susiduriau su tokia problema, na nezinau tai problema ar ne cia jums spresti, esme kad man yra 16metu, sportuoju,negeriu nerukau, bet pagrindinis draugu susitikimas ar seip isejimas i kiema dazniausiai baigiasi alum ir panasiai,as nezinau kas man yra bet as tiesiog gerti nenoriu, ir del to nebesinori eiti i koridoriu ar lauka, nes draugams virs 19,20 ir man tiesiog neidomu ten sedeti ir ziureti kaip jie ten ruko arba geria, ir taip susismastau sedziu namuose prie pc, diena is dienos, ir nezinau ka daryti, jauciuosi lyg draugu netureciau delto! gal turit ka patarti? nes tikrai esu pasimetes..


Jei Kaune ar Vilniui gyveni, tai oj kiek veiklos ten yra! Nespeji rinktis pasiulymu O jei kitam mieste, tai reikia tik apsidairyti aplinkui ir ieskoti to kas tau tikrai patinka ir per daug neziureti ka aplinkiniai pasakys (kad ir tie patys draugai). Tada tikrai atsiras veiklos ir draugu rasi, kurie taip pat gyvenima vertina

Ps.: Jei tavo mieste nera jokios veiklos, tai ar nebutu metas bandyti ka nors suorganizuoti? Tik reikia siek tiek drasos, pasitikejimo savimi (nebijoti, kad gali apsijuokti) ir paieskoti zmoniu, kurie galetu paremti ar padeti kuo nors (kad ir panaudoti savo talnta ar talentus). :-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.07 12:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Uomis
Uomis
Didmeistris
jei draugai vercia gerti ar rukyti, tai jie ne draugai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai